Kā pareizi lietot smaržas vasarā?

Vasara – tas ir lielisks laiks, kas paver daudz iespēju sievietei nodemonstrēt savu skaistumu un atļauties nedaudz vairāk, nekā citos gadalaikos.

Taču attiecībā uz aromātiem – šeit ir pavisam cita politika.

Ar vislielāko sieviešu nelaimi – „nepareiziem” un neveselīgiem aromātiem palīdzēs itin labi tikt galā mūsdienu higiēnas līdzekļi, bet kā ar smaržām? Vai Jūs zināt, kā pareizi lietot smaržas vasarā?

Pareizā atbilde – ļoti uzmanīgi un saudzīgi.

Giorgio Armani Idole d Armani EDP 50ml

Pirmkārt, vasarā nepiestāvēs jebkurš aromāts, bet tikai ļoti svaigi aromāti. Vēl vasarā labāk lietot tualetes ūdeņus, nevis smaržas, jo tie ir vieglāki.

Jūsu iecienītās smaržas, kuru Jūs lietojāt ziemā, vasarā var izrādīties „iznīcinošs” ierocis. Uz sakarsušas ādas smaržas var mainīties. Bez tam, vasarā cilvēka ķermenim ir daudz izteiktāks aromāts, nekā citos gadalaikos.

Vēl viena problēma – dezodoranti, kurus mēs vasarā lietojam ļoti intensīvi. Savukārt dezodoranta aromāts, kas sajaucies ar smaržu aromātu, tas vairs nav Jūsu ierastais aromāts, bet kaut kas pavisam cits. Ja Jūs vasarā lietojat intensīvi dezodorantus, tad centieties izvēlēties tādus, kas ir bez smaržas.

Kādi tieši aromāti būs vispiemērotākie vasarai? Svaigums un ziedu-augļu grupa, kuru sastāvā ir citrusaugļi, zaļā tēja un dzērvenes. Vēl patīkams svaigums piemīt lilijām, jasmīnam, baltajām peonijām.

Tāpēc caurskatiet savu smaržu kolekciju un vasarā lietojiet tikai svaigus ziedu-augļu aromātus.

Vasarā smaržas un tualetes ūdeņus jālieto mazāk, nekā parasti. Dienas laikā aromātu nevajag atjaunot. To var darīt tikai vakarā, pēc plkst. 18:00.

Starp citu, to pašu varam teikt arī par dezodorantiem. Dezodorantiem bieži vien ir ļoti spēcīgi aromāti. Tāpēc tas, kas bija labi ziemā, vasarā var būt kaut kas pavisam nepieņemams. Šī iemelsa dēļ esiet uzmanīgas ar aromātiem vasarā.

Lai Jūsu aromāts izceļ Jūsu skaistumu un individualitāti!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!