Kā pareizi izvēlēties smaržas sievietei?

Dāvana – tas ir vienmēr ir ļoti patīkami gan dāvinātājam, gan arī tās saņēmējam. Ja vēlaties dāvināt smaržas, tās Jums nāksies kārtīgi nopūlēties, jo Jums būs jāatrisina uzdevumu ar vairākiem nezināmiem. Protams, vislabāk būtu, ja Jūs zinātu, kas tieši jādāvina, taču var iztikt arī ar to, ja Jūs zināsiet vismaz iecienītākā aromāta virzienu vai zīmolu. Ja Jūs neko nezināt, tad nāksies uzminēt aromātu pēc dažām pazīmēm, improvizējot uz vietas veikalā. Ar vārdu „improvizācija” mēs domājam to, ka veikalā varētu nebūt pieejams vajadzīgais zīmols, tāpēc Jums būs jāatrod tādas smaržas, kas vārētu organiski piestāvēt tās sievietes tēlam, kurai vēlaties tās dāvināt. Palūkosimies uz šo problēmu no vairākiem skatupunktiem:

shop

1. Izvēloties smaržas sievietei, ņemiet vērā viņas vecumu un matu krāsu

Smagnēji, saldi aromāti, kas asociējas ar austrumiem, nebūs piemēroti jaunām meitenēm. Toties tā būs laba izvēle melnīgsnējai brunetei nedaudz pāri 30 gadiem. Pavisam jaunai meitenei labāk nopirkt smaržas ar augļu-ogu aromātu, piemēram, zemeņu.

Jaunām blondīnēm un brunetēm labāk patīk sarežģīti, fantāzijas aromāti – tādi, kurus būs grūti uzreiz atšifrēt – nedz ziedu, nedz augļu, nedz garšaugu, nedz zāļu, nedz arī šipra, bet ļoti noslēpumains aromāts. Brunetēm ar baltu ādu būs piemērotas smaržas ar ziemai raksturīgo svaigumu. Lietišķām sievietēm no 20 līdz 40 gadiem bieži vien patīk rūgteni aromāti. Nereti viņas izvēlas unisex parfīmus.

Brunetēm ar tumšu ādu parasti patīk (un pats galvenais, lieliski piestāv) saldeni aromāti ar vaniļas un citrusaugļu notīm. Sievietēm pēc 40 gadiem bieži vien patīk viegli ziedu aromāti – maigi, romantiski.

2. Izvēloties smaržas sievietei, ņemiet vērā gadalaiku.

Smagnēji aromāti vairāk piemēroti aukstam laikam. Iestājoties pavasarim, sievietes parasti nomaina ziemā lietoto aromātu uz kaut ko svaigāku. Pat tad, ja Jūsu mīļotā dāma lieto sīvus aromātus, vasarai Jūs varat viņai uzdāvināt kaut ko savādāku, jo pavasaris ir īstais laiks, kad vislabāk pamēģināt kaut ko jaunu.

3. Pamēģiniet izprast viņas aromātu

Padomājiet, ar ko asociējas to smaržu aromāts, kuras viņa izvēlas sev? Pļavas puķes, meža vai dārza ogas, citrusaugļi, skujas, eksotiski augi, vaniļa, šokolāde vai, varbūt eikalipts? Ja Jūs atradāt atbildi, tad parfimērijas veikalā palūdziet smaržas tieši ar šādu aromātu.

Nekad neatlieciet dāvanas izvēli uz pēdējo brīdi. Ielāgojiet, ka ar vienu reizi varētu nepietikt. Pastāv uzskats, ka deguns pārstāj atšķirt smaržas jau pēc trešā parfimērijas aromāta. Šī iemesla dēļ apskatiet tikai trīs aromātus, ja neviens no tiem nepatīk, tad ejiet projām un nāciet citreiz. Ja Jums kaut kas iepatikās, tad paņemiet sev līdzi testeri-papīru. Tas ļaus Jums mājās vēlreiz pārliecināties par to, vai šis aromāts ir īstais.

4. Pavaicājiet tieši

Jums nemaz obligāti nav jāzina Jūsu draudzenes iecienītāko smaržu nosaukumu vai zīmolu. Lai viņa pasaka, kādi aromāti viņai patīk, tad Jums būs vieglāk orientēties. Ja Jums ar aromātu identifikāciju un klasifikāciju ir problēmas, tad mēģiniet noskaidrot viņas iecienītāko smaržu nosaukumu un tad dodieties uz veikalu.

Jebkurā gadījumā smaržas jāizvēlas ļoti uzmanīgi, vispirms rūpīgi izpētot iepakojumu un flakona dizainu.

< Iepriek??jais raksts
Smaržas ar svaiguma aromātu
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!