Kā panākt to, lai vīrs Jūs nekrāptu?

Pieņemsim, ka krāpšana – tas ir mūžīgais augonis Jūsu ģimenes dzīvē, tad labāk būtu nevis uzdot sev jautājumu, kā to likvidēt, bet kā novērst šādas slimības attīstību Jūsu mīlas ligzdiņā?

Kā panākt to, lai vīrs Jūs nekrāptu

Nezinu, ko par to saka psihologi, bet mana pieredze saka man priekšā to, ka pastāv divu veidu vīrieši: ģimenes tēvi un tēviņi. Ar ko viņi atšķiras?

Tēviņu atturēt no krāpšanas nepalīdzēs nekādas profilakses, jo viņš pats ir tik pat kā augonis. Viņa jūtas ir primitīvas un visu nosaka instinkti. Ja Jums ir iepaticies vīrietis-tēviņš, tad samierinieties ar to, ka viņš Jūs krāps vai arī pametiet viņu.

Ģimenes tēvs ātri vien apprecas un visu mūžu dzīvo kārtīgu ģimenes dzīvi. Ģimenes tēvs nemaz nenojauš to, ka viņa dvēselē mājo… tēviņš. Tāpēc mūsu uzdevums ir apvaldīt ģimenes tēva dvēselē mītošo… tēviņu.

Katrai pieaugušai meitenei ir savi paņēmieni, kurus viņa izmanto, lai noturētu savu mīļoti cilvēku. Bet „noturēt uz mūžu” un „izdarīt tā, lai viņš Jūs nekrāptu” – tās ir pavisam dažādas lietas. Šeit būs nepieciešama daudz izsmalcinātāka psiholoģiskā taktika. Aplūkosim visizplatītākās sieviešu pieļautās kļūdas, patstāvīgi cenšoties apvaldīt savu laulāto draugu.

Visizplatītāko maldīgo uzskatu analīze

1)Ja reiz ceļš uz vīrieša sirdi ved caur vēderu, tad es gatavošu viņam garšīgas pusdienas un vakariņas. Neesiet tik naiva! Baro vilku kā gribi – tas vienalga skatās uz mežu. Galu galā, vīriešiem mīļotā sieviete neasociējas ar virtuvi, ēdienu, katliem un pavārnīcām. Man ir zināmi daudzi gadījumi, kad vīrieši ir pametuši lieliskas kulināres. Pēc tam, protams, viņi nožēlo to, ka nevarēs vairs ēst tik garšīgas kotletes, bet ir jau par vēlu. Tāpēc, dāmas, izdariet secinājumus.

2)Lai viņam gribētos nākt uz mājām, jārada mājīgu gaisotni: tāpēc es rūpīgi tīrīšu māju. Protams, ir tādi indivīdi, kuriem ir ļoti svarīga tīrība un kārtība mājās, bet tādu vīriešu ir gaužām maz. Lielākā daļa vīriešu vispār neievēro to, cik centimetrus biezi putekļi klāj televizoru, bet nekārtības uz viņa rakstāmgalda – tā ir mākslinieciska gaisotne, kuru izjaucot, Jūs riskējat ar to, ka Jums turpmāk būs liegta ieeja viņa kabinetā.

3)Vīrieši pieķeras saviem bērniem: noturēšu viņu ar bērnu palīdzību. Tas vēl nav izdevies nevienai sievietei. Pamēģiniet, iespējams, Jūs būsiet pirmā.

Bieži vien var redzēt tādu situāciju, kad vīrieši, pēc šķiršanās ar savu „bijušo sievu”, vēlas būt kopā ar saviem bērniem, tāpēc strīdas, pat tiesājas… Bet, līdzko, viņa dzīvē parādās cita sieviete, bērni automātiski tiek aizmirsti. Ielāgojiet, Jūsu bērni viņam ir vajadzīgi tikai tik ilgi, kamēr Jūs pati viņam esat vajadzīga, proti, kamēr neparādīsies sāncense.

4)Vīriešiem patīk skaistas sievietes: tāpēc es rūpēšos par savu izskatu.

Apsveicams lēmums. Bet tikai tad, ja Jūs to darāt sevis dēļ. Vīrieši pamet skaistas sievietes. Vienmēr atradīsies vēl skaistāka un jaunāka sieviete. Tas, ja viņš aizies pie skaistākas sievietes, būs tikai pusbēda, tas nebūs tik sāpīgi. Tomēr parasti no skaistulēm aiziet pie… neglītenēm… Jā, jā, tieši pie neglītenēm. Kāpēc? Tāpēc, ka skaistule ļauj mīlēt sevi, bet neglītene – pati mīl… Bez šaubām, tas nav vienīgais iemesls. Vienkārši uztveriet to, ka skaistums nav nekāda priekšrocība, tā ir pati par sevi saprotamu lieta. Vēl jo vairāk, dumjas sievietes rokās, tas kļūst par laulību graujošu ieroci.

5)Vīrieši grib seksu: es kļūšu par superīgu mīļāko.

Vēl vieni ļoti izplatīti maldi. Es arī kādreiz tāpat domāju. Bet pēc tam divas manas draudzenes pastāstīja man savu rūgto pieredzi:

Ilze: „Es zinu, ka esmu laba mīļākā. Vīrieši ne reti man to ir teikuši. Manam vīram bija mazāka pieredze nekā man, bet viņa nemākulība man netraucēja, jo es zināju, kas jādara, lai vīrietis būtu apmierināts, tai pat laikā, es pati guvu no tā baudu. Mūsu attiecībās ir tā iegājies: es esmu aktīva, es sāku, uzbudinu viņu, sevi, pati arī visu pabeidzu. Reiz man sagribējās, lai mēs ar viņu samainītos lomām. Kāds bija mans pārsteigums, kad uz manu priekšlikumu viņš atbildēja: „Kāpēc Tu uzvedies kā paimeitiņa?! Tu taču zini, kā tas jādara!” … Man bija ļoti skumji. Bet es mīlēju šo cilvēku, tāpēc pieņēmu viņa nosacījumus. Tomēr mūsu attiecības izjuka – viņš aizgāja pie nevainīgas meitenes. Iespējams, ar viņu viņš jutās kā pieredzējis vīrietis, īsts „vecis”.

Dace: „Ar savu vīru es iepazinos gultā, pēc kaislīgas mīlas nakts. No rīta es atvēru acis, bet viņš skatījās uz mani: „Būsi mana sieva?” – viņš vaicāja. Es piekritu, bet pēc tam pavaicāju, kā viņu sauc… Mums vienmēr bija satriecošs sekss. Bet vīrs ar laiku kļuva īsts tirāns, visu laiku pārmeta man, ka es ar viņu pārgulēju nejauši, nemaz nezinot to, kā viņu sauc. Zobojās, ka es varu pārgulēt ar jebkuru vīrieti. Galu galā viņa greizsirdība kļuva neciešama: viņš ieslēdza mani, kad gāja iznest miskasti; nelaida pastaigāties, kad biju stāvoklī, aizbildinoties ar to, ka ka es noteikti ar kādu pārgulēšu. Es centos pierādīt to, ka esmu viņam uzticīga, bet velti. Kāds bija mans pārsteigums, kad es uzzināju, ka viņš bija mani krāpis visu šo laiku!…”

Šeit rodas likumsakarīgs jautājums: ko darīt? Kā panākt to, lai vīrs nekrāpj?

Tiksim ar visu skaidrībā. Tas, ka mēs tik asi kritizējām visas iepriekš minētās metodes, nenozīmē to, ka tas nav jāņem vērā. Gatavot prasme, skaistums, seksualitāte – tās ir ļoti svarīgas lietas, bet tikai…

Lielākā daļa vīriešu to uztver kā pašu par sevi saprotamu lietu, tāpēc negrasās nēsāt uz rokām sievu, kura tīri labi tiek galā ar saviem sievas pienākumiem.

Ielāgojiet, neviens vēl nav krāpis sievieti tikai tāpēc, ka viņa netīra dzīvokli vai nemāk gatavot ēst, vai arī nav pārāk skaista… Tieši otrādi – parasti vīrieši krāpj visskaistākās un vislabākās sievas. Neviena skaistule un gudriniece nav pasargāta no krāpšanas.

Pēc būtības vīrieša seksualitāte ir ļoti primitīva. Bet vīrieša psiholoģija, kuru aprakstījis onkulis Freids, paliek nemainīga. Vīriešus vada divas lietas:

1)seksuālā tieksme un

2)vēlme būt dižam un izcilam.

Zigmunds Freids attiecināja šīs divas lietas arī uz sievietēm, tomēr šeit viņš nedaudz kļūdījās, kā to vēlāk pierādīja viņa sekotāji. Sievietei ir vēl trešais motīvs – rūpes par pēcnācējiem, kas lielā mērā nosaka sievietes uzvedības stereotipus. Bet, tagad, nerunāsim par to.

Tātad, seksuālā tieksme. Šķiet, šeit viss ir ļoti vienkārši. Kļūt par ideālu mīļāko. Skatieties augstāk – tas nedarbojas. Jums jākļūst par ideālu TIEŠI VIŅAM. Bet tas ir pavisam kaut kas cits. Ko tas nozīmē? Jūs nedrīkstat būt pārāka seksuālo zināšanu un iespēju jomā par viņu. Viņš aizies, līdzko sajutīs, ka esat pārāka par viņu. Viņš nepacietīs Jūsu pārākumu nevienā jomā, vēl jo vairāk gultā.

* Vienmēr būt gatavai seksam? – Jā.

* Vienmēr būt gatavai seksuāliem eksperimentiem? – Jā, divas reizes.

* Flirtēt ar viņu, kā pašā Jūsu romāna sākumā un ķircināt viņu? – Jā, noteikti.

* Kopā apgūt seksuālās harmonijas mākslu un gudrības? – Protams!…

* Demonstrēt viņam uzlaboto „dziļās rīkles” tehniku? – Nē, atstājiet to citu sieviešu ziņā. Ja Jūs tomēr vēlaties to viņam nodemonstrēt – tad ļaujiet viņam pašam Jums to „iemācīt” . Tad Jūsu seksuālo prasmju vērtība viņa acīs ievērojami pieaugs. Tad viņam vairs nebūs vēlēšanas doties „pa kreisi”. Bet kāpēc? Viņš arī šeit var tīri labi sevi realizēt…

Tieši tā – REALIZĒT. Šim Freida postulātam nav ko iebilst. Vīrietim ir jārealizē sevi, savu EGO, savu Varenību. Viņam jākļūst Nozīmīgam Jūsu acīs, savās acīs, savu draugu acīs. Un Jums jāpalīdz viņam to izdarīt! Man patīk Hilarijas Klintones pozīcija šajā jautājumā. Kad Bils viņai vaicāja, jokojot par to, ka viņas bijušais vīrietis strādā benzīntankā (sakot, padomā, kas Tu tagad būtu?), viņa nelokāmi atbildēja: „Prezidenta sieva”. Šiem viņas vārdiem ir liela nozīme.

Pamatojoties uz šiem un tamlīdzīgiem stāstiem, radās sekojoša tautas gudrība: „Sieviete – 0. vīrietis – 1. No šo „skaitļu” izvietojuma pārī atkarīga šīs savienības noturība. Vai tas būs 01 vai 10”…

Par ko tas liecina? Par to, ka sievietei jākļūst par cīņas biedri, uzticamu draugu, vīra psihologu. Viņā, kā spogulī, jābūt redzamai visai viņa dzīves filozofijai, vērtībām, cerībām un vēlmēm. Ja ģimenē valda mīlestība, tad Jums nav jāuztraucas. Jo ģimenes dzīvē vissvarīgākais – tā ir mīlestība, sapratne un otra cilvēka pieņemšana ar visiem viņa trūkumiem un labajām īpašībām.

Kad Jums ir labi kopā vienam ar otru, kad klusēšana Jūs nekaitina, bet garas sarunas nenogurdina, kad bērni tikai vairo laimes sajūtu, kad Jūs nevēlaties aizšmaukt no mājām uz kādu ballīti, bet no darba skrienat mājās pa galvu, pa kaklu – tad tā ir īsta Mīlestība. Tā ir īsta ģimenes idille. Tā ir harmonija.

Foto:People,www.photoxpress.com

< Iepriek??jais raksts
Kā iemīlēt vīramāti?
N?kamais raksts >
Ko vēlas vīrieši?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

2 Koment?ri ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

 1. Vīrietis 09/11/2011 at 11:25 -

  Raksta autore liekas ir ^nepieklājīgs vāŗds^,
  daudz kur ir nedaudz pareiz pateikusi, bet būtība tik daudz muļķības sen nebiju lasijis :D beidz indēt sieviešu prātu un vienkārši- pajautā vīrietim kāpēc krāpj,
  vai nu sieviete vairs nav tada ka bija
  se* smadzenes sakompostrejis- grib visas
  sievu mil, bet vina ir garlaiciga
  nemil, bet zel sievas, tapec nepamet, bet krapj ar to, ko mil
  u.t.t

  • Sieviete 12/11/2011 at 16:37 -

   Dzīvot ar sievu tikai želestības deļ un krāpt ar citu tās arī ir ārprāts. Vai nav labāk būt godīgam ar cilvēku un varbūt viņa sastops to kas viņu patiešam mīlēs.