Kā padarīt smaržu aromātu noturīgāku

Izvēloties piemērotu variantu sejas un ķermeņa kopšanai, mēs ļoti lielu uzmanību pievēršam šī līdzekļa aromātam. Daudzas sievietes nav apmierinātas ar to, ka smaržas, kas savaldzina ar pirmo elpas vilcienu, „samaitājās”, vai izrādījās, ka tās ir absolūti nenoturīgas smaržas. Tādas lietas mēdz notikt samērā bieži: aromāti mēdz „apnikt”. Bez tam, parastos krēmos un losjonos aromatizētāji tiek pievienoti pavisam nelielās devās, tikai tik daudz, lai padarītu patīkamāku uzklāšanas un masāžas procedūru, kā arī tam, lai saglabātu patīkamu aromātu vēl kādu laiku pēc procedūras. Lai paildzinātu šo baudu un sarīkotu apkārtējiem īstu aroma terapiju, vajadzētu izvēlēties kosmētiku, uz kuras rakstīts „aromatizēts”, „noturīgs aromāts”, „piesātināts aromāts” (bieži vien šie produkti iekļauti komplektos ar populārām smaržām un tualetes ūdeņiem).

Kā Padarīt Smaržu Aromātu Noturīgāku

Glancētos žurnālos pieejami simtiem raksti par to, kā un kad jāuzklāj losjonu un ķermeņa pieniņu, lai āda saņemtu visas nepieciešamās vielas. Tos jāuzklāj uz tīras un mitras ādas ar masāžas kustībām. Sasilusī un samitrinātā āda labāk uzņem smaržu aromātu un ilgāk turas. Tomēr negaidiet, ka Jūsu ķermeņa krēma aromātu varēs novērtēt apkārtējie, jo Jūs taču nēsājat apģērbu. Atkarībā no sava sastāva audumi var spēcīgi ietekmēt aromātu, jo sevišķi sintētiskie materiāli. Tāpēc, lai kā Jūs to negribētu, Jūsu ķermeņa krēma aromātu nespēs sajust apkārtējie. Tomēr nevajadzētu no tiem pilnībā atteikties.

Mēs visas katru dienu lietojam smaržas vai tualetes ūdeņus un katrai no mums ir savs uzklāšanas veids: kāda tos uzsmidzina tos uz „pulsējošiem punktiem”, kāda cita izsmidzina tos gaisā un nostājas zem šī „mākoņa”. Ir dāmas, kas saka, ka aromāts uz ādas vispār neturas, tāpēc to jāuzsmidzina uz apģērba. Aromāts nav noturīgs, ja to nepareizi uzklāj, vai arī tad, ja āda ir pārāk sausa. Taukaina āda – tas ir ideāls smaržu draugs, bet apģērbs ar smaržām noteikti „nedraudzējas”. Bez tam, katrai ādai piemīt unikāls ķīmiskais sastāvs, kas var nopietni ietekmēt aromāta noturību. Ja aromāts absolūti nav jūtams – nomainiet aromātu.

Nevajadzētu ignorēt ražotāju norādes uz iepakojuma, piemēram, ka tas ir vasaras aromāts. Vasaras smaržām raksturīga ne tikai viegls aromāts, tām, vēl ir arī pazemināts spirta daudzums, kas, reaģējot ar ādu spilgtā saulē, arī dod savu „pienesumu”. Samitriniet ādu pirms tam, kā uzklāt aromātu – tad tas turēsies ilgāk. Vieglus, gaisīgus aromātus labāk uzklāt uz „pulsējošiem punktiem”, pie kam, ne tikai uz sejas un galvas, bet arī uz delnām, dekoltē zonas un rokām elkoņu zonā. Ja aromāts ir blīvs, noturīgs, tad tas labāk iedzīvosies, ja Jūs izsmidzināsiet to gaisā un nostāsieties zem šī „mākoņa”.

Ja Jūs vēlaties pārbaudīt aromāta noturību uz saviem tuviniekiem, tad ielāgojiet – apkārtējiem jājūt aromātu nākam no Jums, stāvot ne tālāk, kā izstieptas rokas attālumā. Tiem, kas nepietuvosies Jums tuvāk par izstieptas rokas attālumu, nevajadzētu just Jūsu aromātu. Nevajadzētu iegādāties tādas pašas smaržas kā draudzenei, jo to aromāts uz citas ādas var ievērojami atšķirties.

Aromātu jāatjauno tikai 2 reizes dienā – vienu reizi no rīta un vienu reizi dienas laikā. Neizmidziniet smaržas uz matiem – tas padarīs tos taukainus. Ja vēlaties, lai mati smaržotu, uzsmidziniet nedaudz smaržas uz matu ķemmes pirms matu ieveidošanas. Nelietojiet vienlaicīgi pārāk daudz un dažādus aromātus: dušas gēls, ķermeņa pieniņš un dezodorants, pēc tam vēl smaržas – ja šie aromāti būs ļoti atšķirīgi, tad sajaucoties kopā, sanāks īsts „kokteilis” . Daudzām no mums nav tik labas zināšanas parfimērijā, lai varētu prasmīgi kombinēt dažādus aromātus, tāpēc labāk izvēlieties parfimērijas līnijas, kurās ietilpst gan smaržas, gan dušas gēls, gan dezodorants, gan arī ķermeņa pieniņš. Lietojot šos līdzekļus pēc kārtas, Jūs uzreiz atrisināsiet divas lietas:

- radīsiet kvalitatīvu bāzi smaržām;

- palīdzēsiet mitrināt ādu pirms smaržu uzklāšanas.

Lietojiet aromatizētu dušas želeju –iespējams, Jūs gribēsiet jau apstāties šajā posmā, taču, pilnīgi iespējams, ka Jums ar to nepietiks. Pēc tam, kad būsiet nomazgājusies ar aromatizētu dušas gēlu un uzklājusi parfimētu ķermeņa pieniņu, varat uzklāt savas smaržas Jums visierastākajā veidā. Pēc tam varat vilkt mugurā apģērbu un esiet drošas – patīkams aromāts Jums garantēts līdz pašam vakaram.

Nobeigumā vēlreiz visu rezumēsim:

* Atrodiet sev piemērotas smaržas;

* Neignorējiet ražotāja rekomendācijas;

* Uzklājiet smaržas tieši uz ādas, kura pirms tam ir uzklāti ādu mitrinoši līdzekļi, nekādā gadījumā nesmidziniet tās uz apģērba;

* Nesajauciet vairākus aromātus – atjaunojiet to 1-2 reizes dienā;

* Nepaejiet garām parfimērijas līnijām;

* Un pats galvenais – ielāgojiet, ka tad, ja Jūs pati nejūtat smaržas, tas nenozīmē, ka apkārtējie tās nejūt.

N?kamais raksts >
Sieviešu aromāti
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!