Kā padarīt iepirkšanos ekonomisku?

iepirkšanās

Katra sieviete, gaidot jauno sezonu vēlas atjaunot savu garderobi. Mums visām gribas iepirkties maksimāli efektīvi un efektīgi. Kā tērēt naudu gudri, pērkot apģērbu – lasi mūsu padomus!

1. Pirms došanās uz veikalu, izveido sarakstu ar precēm, ko vēlies iegādāties. Tā Tu organizēsi savu iepirkšanos un palīdzēsi sev izvairīties no neplānotiem pirkumiem. Kā mērķi izvirziet vispirms iegādāties preces, kas ir Tavā sarakstā un zemapziņā Tava uzmanība būs koncentrēta tieši uz precēm, ko esi iekļāvusi iepriekš sagatavotajā sarakstā.

Iepirkšanās sarkats

2. Nepaej garām mazajos veikaliņos izliktajām precēm un lietoto preču veikaliem. Īstas modes dāmas zin, ka šādos veikalos var atrast īstas pērles no populāriem zīmoliem, ko neatradīsi tirdzniecības centros.

3. Neskopojies, pērkot preces ilgstošai lietošanai! Apģērbu, ko būsi nopirkusi mazliet dārgāk, varēsi valkāt ne tikai vienu sezonu, bet vairākas, līdz ar to Tavs maciņš būs Tev pateicīgs.

Shopping-_bags

4. Neesi slinka un nepērc pirmo ieraudzīto preci. Jā, Tu noteikti ietaupīsi laiku, bet zemas kvalitātes prece radīs papildus izmaksas vēlāk un pēc tam iztērēsi laiku citas preces meklējumos. 80% gadījumos, pastaigājot pa veikaliem atradīsi līdzīgu preci lētāk. Dod sev laiku apdomāt!

5. “Kal ratus ziemā, ragavas-vasarā” – šim sauklim jākļūst par Tavu pirmo noteikumu, ejot iepirkties! Silto apģērbu pērc uzreiz pēc ziemas sezonas beigām un vasarā, vasaras apĢērbu – oktobrī, novembrī. Tas palīdzēs Tev ietaupīt ievērojamas naudas summas.

Lai veiksmīgi pirkumi!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!