Kā nēsāt šalli?

Gaumīgi sasieta šalle padarīs daudz izsmalcinātāku Jūsu tēlu un sasildīs aukstajā gada laikā. Mūsdienās šalle ir kļuvusi par nepieciešamu ne tikai katras sievietes, bet arī džentelmeņa garderobes elementu. Galvenokārt tā paredzēta kakla aizsargāšanai no liela vēja vai sala, kad ārā ir drēgns un vēss laiks.Šalles nēsāšana palīdzēs izvairīties no saaukstēšanās. Pastāv ļoti daudz veidu, kā skaisti un moderni nēsāt šalli.

Vienkārtas mezgls

Vienkārtas mezgls ir viens no visvienkāršākajiem veidiem kā moderni sasiet šalli. Tai pat laikā, šalle nedrīkst būt pārāk rupja adījuma. Šalli, sasietu vienā mezglā, var nēsāt arī siltākā laikā, kad nepieciešams uzvilkt kaut ko siltāku, bet tai pat laikā, nedrīkst līdzināties cilvēkam, kurš plāno iekarot Ziemeļpolu.

Tagad par to, kā sasiet šalli vienkārtas mezglā. Aplieciet šalli ap kaklu tā, lai viens no tās galiem būtu garāks par otru. Garāko galu aptiniet ap kaklu un sakārtojiet tā, lai tiktu piesegta krūšu augšējā daļa. Savukārt, ja šalles brīvos galus atmetīsim atpakaļ, tad būs silti arī pleciem un muguras augšējai daļai.

Vienkārtas mezgls

Parīzes mezgls

Parīzes mezgls – vismodernākais un skaistākais veids kā nēsāt šalli. Lai sasietu Parīzes mezglu, jāpaņem šalli ar abām rokām, jāsaloka uz pusēm, jāaptin ap kaklu, bet brīvos galus jāizver cauri mezglam un nedaudz jāpievelk. Parīzes mezgla savilkuma pakāpe atkarīga no šalles biezuma un to var viegli regulēt. Visoptimālāk šajā mezglā sasieta šalle izskatīsies kopā ar stilīgu ādas žaketi. Ja laiks ir ļoti auksts, tad šalles galus var paslēpt žaketes vai jakas iekšpusē un augstāk aizvilkt rāvējslēdzēju.

Parīzes mezgls

Brīvais vienkārtas mezgls

Brīvais vienkārtas mezgls uzskatāms par modes kliedzienu, jo tas drīzāk padarīs Jūs stilīgāku, nevis sasildīs. Šāds šalles sasiešanas veids labāk izskatīsies kopā ar vieglu vējjaku vai mēteli, bet kopā ar siltu jaku tas izskatīsies diezgan ekstravaganti. Šī mezgla sasiešanas princips ir tāds pats kā vienkāršajam vienkārtas mezglam, bet tas netiek tiks stilīgi savilkts.

Brīvais vienkārtas mezgls

Dubultais mezgls

Dubultais mezgls līdzinās Parīzes mezglam. Tas būs īpaši piemērots vēsākam laikam. Ja Jums patīk Parīzes mezgls, tad Jūs bez grūtībām sasiesiet arī dubulto, tai pat laikā nezaudējot siltumu. Taču šajā gadījumā Jums būs jānoloka virsdrēbju apkakli, jo šis mezgls ir diezgan apjomīgs.

Dubulto mezglu sasiet it ļoti vienkārši. Jāapliek šalli ap kaklu, vienam galam jābūt nedaudz garākam par otru. Garāko galu jāaptin ap kaklu divas reizes, tikai nedrīkst to savilkt pārāk cieši. Papraktizējoties vairākas reizes, Jūs varēsiet droši nēsāt dubultā mezglā sasietu šalli pat ļoti aukstā laikā. Atšķirību Jūs sajutīsiet uzreiz! Ideāls variants, ja Jūsu virsdrēbēm ir stāvapkakle. Šalles brīvos galus var pabāzt zem mēteļa, tā būs vēl siltāk.

Dubultais mezglsAvots:www.ladyelena.ru

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!