Kā nenokavēt uz darbu

Daudziem cilvēkiem darba kavēšana ir liela problēma. No šī problēmas atbrīvoties ir samērā grūti, bet pietuvoties punktualitātei ir iespējams, ievērojot dažus psihologu padomus.

pulkstenis ar kaķi

Labs ieradums – sagatavoties iešanai uz darbu jau vakarā. Nolieciet nepieciešamos dokumentus, sagatavojiet apģērbu, aksesuārus. Tad Jums nenāksies steigā vilkt mugurā pirmo lietu, kas Jums pagadīsies pa rokai, bet Jūs varēsiet lieliski izskatīties. Vēl Jūs varat sagatavot ēdienu, kuru Jūs ņemsiet sev līdzi uz darbu – tas ietaupīs gan naudu, gan arī laiku, kā arī ļaus parūpēties par Jūsu vēderu.

No rīta, līdzko pamodīsieties, sāciet gatavoties iešanai uz darbu. Ieejiet dušā, uzklājiet grimu, apģērbieties, pārbaudiet, vai Jūs visu ielikāt somā. Tikai pēc tam varat ēst brokastis, izlasīt jaunāko presi, „pasēdēt” internetā.

Paspēt visu laikā Jums palīdzēs taimeris, kas uzlikts katrai darbībai atsevišķi: celšanās, duša, brokastis utt. Noteikti uzlieciet uz modinātāja konkrētu laiku, kad Jums jāiziet no mājām. Vēl Jums pareizi jāaprēķina laiku, kas būs nepieciešams ceļam. Tai pat laikā ņemiet vērā to, cik daudz laika Jums nepieciešams, lai aizietu līdz pieturai. Pielieciet klāt vēl kādas 10-15 minūtes.

Šī metode ļaus Jums ierasties darbā vai uz kādu tikšanos tieši laikā vai mazliet agrāk. Ja Jūs būsiet ieradusies par agru, tad varat lieko laiku pavadīt tuvākajā kafejnīcā, vai staigājot pa parku vai tuvāko apkārtni. Ja Jūs dodaties uz kādu rajonu pirmo reizi, tad noskaidrojiet, kādi veikali vai parks atrodas netālu no šīs vietas. Ja gadīsies atbraukt par ātru, tad Jums būs ko darīt.

Bieži vien tonizē īsziņa vai telefona zvans, kurā Jums paziņo, ka cilvēks Jūs vairs nevar ilgāk gaidīt. Neceriet uz to, ka cilvēku pacietība būs mūžīga, kādu reizi viņiem var apnikt Jūs gaidīt. Tāpēc neizaiciniet likteni.

Šī iemesla dēļ Jums vajadzētu apsēsties un padomāt, cik reizes Jūs nokavējāt svarīgas tikšanās, pievīlāt savus kolēģus, klusiņām zagāties uz savu vietu kinoteātrī pēc filmas sākšanās. Šāda uzvedība nepiestāv pieaugušam cilvēkam. Tāpēc labāk no rīta iziet no mājām 15 minūtes agrāk, nevis sēdēt pie datora un pēdējā brīdī atcerēties, ka Jūs jau kavējat.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!