Kā lēti un jautri pavadīt randiņu?

Kā pavadīt randiņu tā, lai tas nebūtu pārāk dārgi un tai pat laikā ļoti jautri un interesanti?

Ja cilvēks ir veiksmīgs biznesmenis vai labi atlagots ierēdnis, tad viņš lieki neuztraksies par izmaksām. Savukārt studentiem šis jautājums ir ļoti aktuāls.

Kā lēti un jautri pavadīt randiņu

Ko darīt? Atteikties no randiņa? Nekādā gadījumā! Nauda nav galvenais, ne jau vienmēr randiņam jānotiek dārgā restorānā. Tāpēc piedāvājam Jums 8 lētus randiņa variantus, kuri sagādās Jums daudz prieka neiecērtot lielu robu budžetā.

1. Gatavojam kopā vakariņas

Nobijāties? Velti. Bail ir tad, kad jāiepazīstas ar vecākiem, bet gatavot kopā – tā ir īsta bauda, no kā vēl neviens nav nomiris. Uzaiciniet puisi pie sevis vai arī dodieties pie viņa un gatavojiet kopā vakariņas, protams, ja Jums ir uz kā gatavot. Vispirms izlemiet, ko gatavosiet vakariņās un pēc tam dodieties abi kopā uz veikalu un iegādājieties nepieciešamos produktus. Ja nezinat nevienu recepti, tad droši ielūkojieties www.receptes.lv, tur Jūs atradīsiet milzum daudz dažādas receptes un interesantas idejas.

Bez tam, Jums būs lieliska iespēja nodemonstrēt savas spējas kulinārijas jomā, kā arī ēdiena gatavošanas laikā Jums būs iespēja aprunāties par daudzām tēmām – uzziniet kaut ko vairāk viens par otru.

2. Spēlējam?

Organizējiet spēļu vakaru pie sevis mājās. Uzaiciniet vairākas draudzenes un draugus. Florbols, pantomīma, monopols, pokers, biljards – mūsdienās ir ļoti daudz dažādu spēļu, kuras var spēlēt mājas apstākļos.

Šāda randiņa priekšrocība ir tāda, ka spēles laikā visi kļūst ievērojami atraisītāki un neveidojas muļķīgas situācijas, kad iestājas neveikls klusuma brīdis. Jūs jautri pavadīsiet laiku, bet draugi un draudzenes varēs pastāstī daudz labu lietu par Jums.

3. Pavizināsimies ar ragaviņām.

Protams, ja randiņš nenotiek vasarā un ārā ir daudz sniega. Atcerieties, kā bērnībā Jums patika braukt lejā no kalna un iekrist kādā sniega kupenā vai ari nogāzt no kājām savus draugus. Tas bija tik jauki!

Dāvājiet viens otram šīs emocijas. Pirmkārt, Jūs lieliski atpūtīsieties, otrkārt, Jums būs iespēja kopā iegāzties sniegā – vai tad tas nav piemērots brīdis, lai paskūpstītos?

4. Uz slidotavu!

Turpinām izbaudīt ziemas priekus. Šādu randiņu Jūs varat noorganizēt jebkurā gadalaikā. Dodieties uz slidotavu, iznomājiet slidas un slidojiet cik ilgi vēlaties!

Protams, būtu labi, ja Jūs mācētu slidot.

5. Pastaiga parkā

Protams, parkā vislabāk staigāt ir rudenī lapu dzeltēšanas laikā vai vasarā, kad visapkārt ir krāšņi ziedi. Taču arī ziemai ir sava burvība, tikai jāmāk to saskatīt. Varat uztaisīt pāris fotogrāfijas un ielikt draugos.lv.

6. Pastaiga pie jūras

Bez šaubām, viens no visjaukākajiem randiņiem – tā ir pastaiga gar jūras krastu. Vasarā Jūs varat iet basām kājām pa smiltīm un ieklausīties jūras šalkoņā. Tādos brīžos Jūs varat jauki aprunāties, kā arī uzzināt daudz kā interesanta par savu sarunas biedru. Protams, Jūs varat doties turp arī ziemā un pēc pastaigas iedzert kādu glāzi karstvīna.

7. Mājas kinozāle

Lai nebūtu lieki jātērējas uz kino biļetēm, varat sarīkot kino seansu mājas apstākļos. Šim nolūkam Jūs varat iegādāties vienu vai vairākas jaunākās filmas vai arī kādu vecu filmu, kura patīk Jums abiem.

8. Vakariņas ģimenes lokā

Uzaiciniet savu draugu pie sevis un iepazīstiniet ar saviem radiniekiem. Vakariņās jābūt visiem tuvākajiem radiniekiem – vecmāmiņa un vectēvs, vēlams arī onkuļi un tantes ar bērniem. Vienvārdsakot, jo vairāk, jo labāk.

Domājam, ka Jūsu draugs noteikti novērtēs tādu randiņu.

Foto: © Kurhanwww.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!