Kā kļūt par sapņu sievieti

Kā kļūt par sievieti, ar kuru vīrietis gribēs nodzīvot kopā līdz mūža galam? Visticamāk šis jautājums nodarbina sieviešu prātus ne vienu vien paaudzi, kaut gan tas nav nekas pārdabisks un neiespējams. Baumas par vīriešu poligāmiju ir stipri pārspīlētas: jaunas sievietes visu laiku meklē tie, kuri nav satikušu to īsto, kura varētu dot viņiem visu nepieciešamo.

Kā Kļūt Par Sapņu Sievieti

Teiksim, vīrietim ir ieradums dziļdomīgi kasīt galvu vai berzēt atsevišķas ķermeņa daļas, jo sevišķi sarunas laikā. Tā vietā, lai sūtītu viņu simts reizes dienā uz vannas istabu vai censties ieskaidrot, ka tas ir ļoti nesmuki un no šāda ieraduma jātiek vaļā, pievērsiet uzmanību ķermeņa daļām, kuras viņš visu laiku terorizē. Viss saistīts ar to, ka šādā veidā šie „dabas bērni” demonstrē savas visjutīgākās (erogēnās) zonas. Pamēģiniet priekšspēles laikā veltīt lielāku uzmanību tieši šīm vietām, un Jūs nekavējoties redzēsiet rezultātu, jo ar sarunām par šo tēmu nebūs līdzēts. Rezultātā Jūs sniegsiet viņam neatkārtojamu erotisko baudu, bet tādas lietas vīrieši nekad neaizmirst.

Ieradums līdz pusnaktij sēdēt bārā. Jūs varat mēģināt pierādīt viņam, ka viņš ir alkoholiķis un ir pazudinājis labākos Jūsu dzīves gadus, bet, visbiežāk, vīrieši ļoti nelabprāt piekrīt tam, ka viņi ir alkoholiķi vai viņiem ir problēmas ar alkoholiskiem dzērieniem. Labāk nolieciet redzamā vietā brošūru „Alkohols kā viens no galvenajiem faktoriem, kas izraisa impotenci un aknu cirozi”. Pēc tam, kad viņš būs ar to iepazinies, sakiet, ka pati raudājāt divas stundas no vietas, kad to visu izlasījāt, jo nespējat iedomāties savu dzīvi bez viņa. Visticamāk tūlītēja rezultāta nebūs, toties tas viņam kalpos par lielisku vielu pārdomām.

Ielāgojiet, ka vīrieti nekādā gadījumā nedrīkst ar kādu salīdzināt viņam par sliktu: viņš to nesapratīs un neizdarīs pozitīvus secinājumus. Tā vietā viņam pēc iespējas biežāk jādzird, ka viņš ir visskaistākais, gudrākais, spēcīgākais, talantīgākais, vislabākais mīlnieks gultā. Jūs varat uzskatīt sevi par gudru sievieti un ar prātu saprast, ka saukt vienam otru zvēru mīļvārdiņos ir vienkārši smieklīgi, taču vīrietis grib zināt, ka Jūs spējat Jūsmot par viņu kā maza meitene. Tāpēc no rīta frāze: „Mans zilonītis ir pamodies” viņam patiks daudz labāk, nekā: „Jāni, laiks celties”, kaut gan, pilnīgi iespējams, viņš to skaļi nepateiks.

Vīrieši no sievietēm atšķiras ar to, ka viņos līdz mūža beigām mājo vienlaicīgi gan despotisks ģimenes galva, gan arī mazs un bailīgs puika. Ja Jūs neļausiet viņam periodiski iejusties gan vienā, gan arī otrā lomā, tad viņš nejutīsies ērti. Tāpēc viņa lēmumiem jābūt neapšaubāmiem, taču tad, ja viņš izmētā pa visu māju zeķes, tās nāksies kādam savākt un ielikt veļas mašīnā, kā Jūs to darāt tad, ja Jūsu ģimenē ir mazs bērns. Protams, visas šīs pūles un rūpes ir vērts veltīt tikai tādam vīrietim, kurš Jums ir ļoti dārgs un tuvs sirdij.

Foto: www.photoxpress.com

< Iepriek??jais raksts
Kā uzveikt ziemas depresiju
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

2 Koment?ri ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

  1. RoseAngel 09/07/2012 at 23:41 -

    visi vīrieši nav vienā maisā bāžami, un ar šiem pāris teikumiem nekas nelīdzēs kā kļūt par kaut kādu sapņu sievieti. Vīrieši arī jūt. Vīrieši nejūt tikai seksu vien, par ko tik ļoti kārojas rakstīt cosmopolitan jēlajām redaktorēm.

  2. Mikka 04/10/2012 at 22:52 -

    Nosmējos gan. Paldies!