Kā izvēlēties skaistu kleitu?

Vispirmām kārtām Jums jānosaka savas figūras tipu. Pastāv četri figūras tipi: „bumbieris”, „ābols”, „otrādi apgriezts trijstūris” un „smilšu pulkstenis”. Katram figūras tipam piestāv pavisam citas kleitas.

Kleita ar satriecošu dizainu

Foto: www.StarStyle.lv

Noteikt savu figūras tipu ir viegli, Jums tikai kārtīgi jāapskata sevi spogulī.

1. Kleitas figūras tipam „bumbieris”

Ja Jums ir šauri pleci, bet plati gurni un visa ķermeņa apakšdaļa ir platāka par augšdaļu, tad, bez šaubām, Jums ir „bumbiera” tipa figūra. Protams, Jums pareizi jāizvēlas kleitu, lai Jūs tajā justos ērti. Jums vajadzētu pievērst uzmanību zvanveida piedurknēm, savukārt V-veida kakla izgriezums ne tikai pagarinās Jūsu kaklu, bet arī vizuāli palielinās krūtis. Vislabāk šāda tipa figūrai piestāvēs kleitas ar paaugstinātu vidukļa daļu. Nevajadzētu izvēlēties kleitas ar pazeminātu vidukli un augumam pieguļošu augšdaļu un ļoti platu apakšdaļu: šāda kleita padarīs Jūs vēl „smagnējāku”.

2. Kleitas figūras tipam „otrādi apgriezts trijstūris”

Ja Jums ir plati pleci, gurni daudz šaurāki un tik pat kā nav redzams viduklis, tad Jums, bez šaubām, ir „otrādi apgriezta trijstūra” figūras tips. Vislabāk akcentēt ķermeņa apakšdaļu – vidukli un gurnus. Plecus vizuāli šaurākus palīdzēs padarīt kleitas bez piedurknēm, vai arī kleitas ar vienu atkailinātu, bet otru piesegtu plecu. Nevajadzētu izvēlēties kleitas ar zvanveida piedurknēm, ar apaļu kakla izgriezumu, kā arī nelietojiet plecu polsterus.

3. Kleitas figūras tipam „ābols”

Ja Jums gurni, viduklis un pleci ir apmēram vienāda izmēra, tad, bez šaubām, esat „ābola” tipa figūras īpašniece. Mūsdienās šāds figūras tips ir ļoti izplatīts. Šāda figūras tipa īpašniecēm vislabāk piestāvēs taisnas, augumam piegulošas kleitas. Vēl Jūs varat nēsāt taisnas kleitas ar jostiņu ap vidukli. Arī krāsu gammai ir liela nozīme. Jums vajadzētu pievērst uzmanību visdažādākajiem svīteru rakstiem un ornamentiem, tas padarīs Jūsu siluetu pievilcīgāku.

4. Kleitas figūras tipam „smilšu pulkstenis”

Pēc nosaukuma jau var noprast, ka Jums ir tievs viduklis, bet plati gurni un pleci. Jums vislabāk piestāvēs kleitas ar šauru vidukli, jostiņu vai bez tās. Svārkus varat izvēlēties gan taisnus, gan arī paplatinātus uz leju. Meitenes ar šādu figūras tipu var nebaidīties, jo viņām piestāv praktiski visi modeļi.

Vēl izvēloties kleitu vajadzētu pievērst uzmanību savam vecumam, lai neizskatītos muļķīgi. Jaunai meitenei garderobē var būt gaisīga un īsa kleita spilgtos toņos, jo vēlāk Jūs sev tādas kleitas nevarēsiet atļauties.

Par pašiem modernākajiem svētku kleitas materiāliem joprojām tiek uzskatīti zīds un atlass, jo tas palīdzēs padarīt ikvienu kleitu svinīgu un sievišķīgu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!