Kā izvēlēties siltu ziemas virsjaku?

Tāpat kā jebkura cita lieta, ziemas virsjaka Jums kalpos maksimāli ilgi pie nosacījuma, ka tā izgatavota no kvalitatīva materiāla un tās izgatavošanas laikā ievērotas visas nepieciešamās tehnoloģijas.

Sieviešu pusgara jaka

Foto: www.StarStyle.lv

Mēģināsim tikt skaidrībā ar to, kas jāzina, lai izvēlētos labu ziemas virsjaku:

1. Par vissiltākajām ziemas virsjakām uzskatāmas Kanādā ražotās virsjakas. Tikai šādā gadījumā Jums nāksies šķirties no ļoti ievērojamas naudas summas, ko, bez šaubām, daudzi nevar atļauties. Tāpēc mēs aplūkosim daudz demokrātiskākus variantus.

2. Ja Jūs vēlaties iegādāties tādu ziemas virsjaku, kuru varēsiet nēsāt vairākas sezonas, noteikti izvēlieties kādu labi pazīstamu zīmolu. Šī iemesla dēļ vislabāk doties uz kādu no tirdzniecības centriem. Protams, pastāv iespēja, ka arī šeit Jūs varat iegādāties nekvalitatīvu preci, taču lielākai daļai veikalu tomēr rūp sava reputācija, tāpēc viņi cenšas piedāvāt saviem pircējiem kvalitatīvu preci. Starp citu, ja Jūs nevēlaties stundām ilgi klīst pa dažādiem tirdzniecības centriem, lai izvēlētos sev piemērotu ziemas virsjaku, tad varat droši apmeklēt interneta veikalu StarStyle, jo šeit ir pieejama plaša ziemas virsjaku izvēle un prec piegāde notiek visā Latvijā un uz ārvalstīm.

3. Vidējā ziemas virsjaku cenas svārstās no 30.00 līdz 150.00 LVL. Cena galvenokārt atkarīga no zīmola atpazīstamības, ražotājvalsts, kolekcijas aktualitātes, kā arī no ziemas virsjakas izgatavošanai izmantotajiem materiāliem. Pašlaik gandrīz visos veikalos ir sākusies ziemas izpārdošana, tāpēc pašlaik ir piemērots laiks, lai iegādātos ziemas virsjaku par ievērojami zemāku cenu.

4. Nebaidieties no Ķīnas ražojuma ziemas virsjakām, jo sevišķi tad, ja Jūs to iegādājieties kādā no tirdzniecības centriem. Ķīnā ir neskaitāmas rūpnīcas, kuras sadarbojas ar visā pasaulē labi pazīstamiem zīmoliem. Bez tam, ziemas virsjaka, kura būs izgatavotas kādā no Ķīnas rūpnīcām, izmaksās Jums daudz lētāk, nekā tāda, kura būs izgatavota, piemēram, kādā no Eiropas Savienības valstīm.

5. Vēl Jums vajadzētu ņemt vērā dažas vienkāršas lietas, kas palīdzēs Jums atšķirt oriģinālu ziemas virsjaku no viltojuma:

• ikviens ražotājs, pat mazpazīstams zīmols, parasti izvieto savu logotipu uz visām kniedēm, rāvējslēdzējiem un pogām;

• pievērsiet uzmanību tam, kā izšūta zīmola emblēma uz ziemas virsjakas, jo sevišķi tad, ja šis zīmols ir ļoti slavens. Katram burtam jābūt izšūtam atsevišķi, tie nekādā gadījumā nedrīkst būt sava starpā savienoti, protams, nosaukumā nedrīkst būt nekādas kļūdas;

• parasti zīmola precēm līdzi nāk neliels bukletiņš vai pat vairāki, kur sīki aprakstīts šīs preces lietošanas un kopšanas noteikumi;

• rūpīgi iztaustiet ziemas virsjaku, lai pārbaudītu, vai tās iekšpusē nevar sataustīt atsevišķas dūnu spalvas, ja sataustīsiet, tad no šāda pirkuma labāk atteikties;

• saspiediet ar roku ziemas virsjaku un palaidiet to vaļā, kvalitatīvai ziemas virsjakai dūnām jāsastāda apmēram 70% no sākotnējā apjoma, savukārt ziemas virsjakas apjoms drīkst pilnībā atjaunoties tikai pēc apmēram 20 minūtēm, pie kam, jo ilgāk notiek šis process, jo labāk. Uzreiz vēlamies Jūs informēt, ka vissiltākās ir gāgu dūnas, bet no tām nedaudz atpaliek balto un pelēko gulbju spalvas.

6. Ja Jūs tomēr izvēlējāties doties iegādāties ziemas virsjaku uz centrāltirgu, tad, pirmkārt, rūpīgi pārbaudiet, kā piešūtas piedurknes un kabatas; otrkārt, labāk izvēlēties ziemas virsjaku ar mazpazīstamu ķīniešu zīmolu, jo šādā gadījumā, pastāv liela varbūtība, ka Jūs iegādāsieties ziemas virsjaku, kura izgatavota kādā no lielākajām Ķīnas rūpnīcām, nekā iegādāties slavena zīmola, piemēram, Adidas, Puma vai Nike viltojumu. Treškārt, tirgū nevajadzētu iegādāties ziemas virsjaku sintētisko pildījumu, jo jāņem vērā tas apstāklis, ka Jūs tomēr iegādājieties mazpazīstama ražotāja preci.

7. Un visbeidzot, runājot par toņiem, tad jaunieši parasti izvēlas ziemas virsjakas spilgtos toņos –salātu zaļā, oranžā, sarkanā, rozā un zilā krāsā. Gados vecāki cilvēki pēdējā laikā visbiežāk izvēlas ziemas virsjakas bordo krāsā, kā arī smilšu un bēšā krāsā, atsakoties no tradicionālās melnās krāsas.

Novēlam veiksmīgus pirkumus!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!