Kā izvēlēties ideālu peldkostīmu?

Kā pareizi izvēlēties sev peldkostīmu? Ideāls peldkostīms vienmēr atbilst vairākām prasībām:

1. Peldkostīms noslēpj visu lieko un izceļ figūras labākās puses.

2. Peldkostīma krāsu salikums lieliski harmonē ar ādas toni.

3. Peldkostīmam jābūt modernam, jo sevišķi tad, ja Jūs braucat uz prestižu kūrortu.

Vispirms aplūkosim sieviešu figūras tipus.

Slaidām meitenēm piestāv divdaļīgi peldkostīmi. Jo slaidāka un trauslāka figūra, jo smalkākiem jābūt peldkostīma elementiem. Piemēram, krūštura aizdarei, šņorītēm biksīšu sānos, dekoratīvai maliņai. Peldkostīma zīmējumam jābūt ļoti izteiksmīgam: trausli ziedi, punktiņu raksts, koku zariņi un lapiņas, kā arī citi ne mazāk interesanti elementi. Vizuāli lielākas krūtis padarīs krūšturis gaišos toņos, volāniņi, push-up bļodiņas.

Rotaļīgs bikini Kamila Orange

Foto: www.StarStyle.lv

Nedaudz apaļīgām meitenēm ieteicams izvēlēties kopīgos, jeb slēgtus peldkostīmus, jo divdaļīgs peldkostīms horizontāli sadala figūru divās daļās, veidojot divus vizuālus kvadrātus (gurnu un vēdera zona), kas piešķir apaļīgai figūrai papildus apjomu. Slēgts peldkostīms padara tās nēsātāju vizuāli garāku un slaidāku.

Protams, ne jau visas apaļīgas meitenes vēlas nēsāt kopīgos peldkostīmus. Starp citu, arī divdaļīgo peldkostīmu vidū var atrast samērā labus modeļus, tikai jāņem vērā dažas lietas: divdaļīga peldkostīma daļām jābūt pietiekami platām, biksītēm labi jāpieguļ gurniem. Nevajadzētu krist galējībās un izvēlēties stringus vai, tieši pretēji, uzvilkt biksītes, kuru garums sniedzas līdz viduklim. Izvēloties peldkostīma augšdaļu, izvēlieties modeļus ar platām lencītēm, tas vizuāli padarīs Jūsu plecus šaurākus un pacels uz augšu krūšu līniju.

Kādu peldkostīma krāsu un zīmējumu izvēlēties?

Izņemot peldkostīma formai, pievērsiet uzmanību auduma zīmējumam un apdarei. Vizuāli sašaurina figūru diagonālas līnijas, vertikāls dekors centrā (šņorējums, izšuvums utt.). Vizuāli platāku padara lieli ornamenti vai zīmējumi, punktiņu raksts vai lieli ziedi. Smalks zīmējums palīdzēs vizuāli samazināt apjomus.

Divdaļīgs peldkostīms Xena

Foto: www.StarStyle.lv

Vēl svarīgi zināt par svītru raksta īpatnībām. Vertikālas svītras paplašina figūru, savukārt horizontālas svītras – padara figūru garāku. Zīmējums ar apaļiem elementiem vizuāli palielinās krūšu apjomu.

Ja Jūsu krūtis nav pārāk apjomīgas, tad ideāli būs piemērota peldkostīma augšdaļa ar tālu vienas no otras novietotām lencītēm. Tāds modelis padarīs krūtis apjomīgākas.

Izvēloties peldkostīma krāsu, ņemiet vērā Jūsu ādas fototipu, jo no tā būs atkarīgs Jūsu iedeguma tonis.

Ja Jūsu ādai ir gaišs, porcelāna vai zilgan-rozā tonis, tad izvēlieties peldkostīmu tādos toņos, kā, piemēram, rozā, sudraba, ceriņkrāsas, bordo, aveņu krāsas tonis. Izvairieties no dzeltenās un zaļās krāsu gammas. Dzeltenā krāsa vizuāli padarīs Jūsu ādu vēl zilganāku, savukārt zaļais tonis izcels ādas nepilnības un apsārtumu, jo sevišķi tad, ja Jūs ātri apdegat.

Dzeltenīgi-piena vai persika toņa ādas īpašniecēm ieteicams izvēlēties peldkostīmus siltos toņos: smilšu, zeltīts, okera, koraļļu tonis. Izvairieties no violetiem toņiem – tie padarīs Jūs bālāku.

Melna krāsa lieliski padarīs slaidāku apaļīgu figūru. Starp citu, šī īpašība raksturīga visiem tumšiem toņiem.

Savukārt spilgtie toņi – citrona zaļš, dzeltens, salātu zaļš, oranžs, spilgti sarkans, tieši pretēji – vizuāli palielina apjomus.

Par vislabāko audumu peldkostīmiem tiek uzskatīts biflekss – tas ir samērā izturīgs un elastīgs materiāls. Pirms peldkostīma pirkšanas, pārbaudiet šuvju un furnitūras kvalitāti.

Novēlam Jums lieliski atpūsties. Esiet skaistas!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

1 Koment?rs ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

  1. aelita 20/05/2013 at 15:51 -

    Ja ir neliels augums ne galigi vājš un ne arī pārmērīgi apaļīgs ! Ir ļoti karsts un ar kopējo nevar nosauloties, peldēt nepeldu….Krūtīs mazas, gurni arī nav nekādi lieli, bet vederinš ir un daži apaļmi, bet ne pārmērīgi! Ādas krāsa ne balta, ne bruna, bet tada pa vidu!!! Ko pirkt???