Kā izvēlēties darbam birojā piemērotu kleitu?

Bieži vien daiļā dzimuma pārstāves papildinot savu garderobi izvēlas blūzes un topiņus spilgtos toņos un kleitas ar dziļu dekoltē. Tas nav nekas slikts tikai tad, ja šīs lietas netiks vilktas uz darbu. Ja uzņēmumā nav stingra dress-koda, tad tas nenozīmē, ka Jums nav jāievēro vispārpieņemtie standarti.

Jums nevajadzētu ļoti noskumt par to, ka uz darbu jāizvēlas klasisku apģērbu, jo šis stils jau sen vairs neparedz tikai klasisku žaketi ar biksēm vai svārkiem un baltu blūzi. Starp citu, pareizi izvēlēts kostīms vai kleita lietišķā stilā lieliski izcels Jūsu sievišķību ne sliktāk par vakarkleitu. Bez tam, lietišķā stila apģērbi ir ļoti universāli, jo lietišķu kostīmu var nēsāt ne tikai uz darbu, bet arī ārpus tā. Ja Jūs uzvilksiet kostīma žaketi pie džinsa biksēm vai šortiem, tad Jūs droši varat šādā apģērbā doties tikties ar saviem draugiem kādā kafejnīcā vai uz kādu naktsklubu.

Skaista kleita ar apkaklīti

Foto: http://www.starstyle.lv

Stilīgai biroja kleitai jābūt ikvienas mūsdienu sievietes garderobē. Lieliski, ja tās būs vismaz divas kleitas, kurām noteikti piemeklēti atbilstoši apavi un aksesuāri: somiņa, rotas, šallīte. Tikai nepārspīlējiet ar aksesuāriem – pilnīgi pietiks, ja Jūs izvēlēsieties lakatu vai šallīti nedaudz gaišākos toņos par pašu kleitu un nelielu piespraudi.

Vēlams tajā pašā dienā, kad Jūs iegādāties kleitu, nopirkt atbilstošus apavus un aksesuārus, lai izveidotu vienotu koptēlu. Nebaidieties eksperimentēt, pašlaik veikalos pieejami neskaitāmi lietišķā stila kleitu modeļi. Tāpēc ikvienai no Jums noteikti izdosies atrast sev piemērotu kleitu. Starp citu, interneta veikalā StarStyle pieejama ļoti plaša lietišķā stila kleitu izvēle.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!