Kā izvairīties no krīzes laulības dzīvē?

Agrāk vai vēlāk, tas notiek ar visiem pāriem. Ja attiecību sākumā, aplidošanas periodā, Jūs bijāt gatavi viens otram burtiski noraut apģērbu, bet katru klusāku stūrīti uzskatījāt par lielisku vietu seksam, tad tagad frāze: „Labāk pagaidīsim līdz sestdienai, man rīt būs svarīga sapulce, tāpēc gribu kārtīgi izgulēties”, – arvien biežāk izskan Jūsu guļamistabā. Nē-nē, Jūs kā iepriekš viens otru ļoti mīlat un esat laimīgi kopā, tikai… Tikai sekss ir atvirzījies otrajā plānā. Vai pat trešajā plānā. Vai arī Jūs to darāt brīvdienās, bet tikai inerces pēc. Kā ikdienas rutīnā nepazaudēt mežonīgo, nevaldāmo kaisli vienam pret otru?

Kā izvairīties no krīzes laulības dzīvē

Nēsājiet mājās seksīgas drēbes

Kā Jūs parasti apģērbjaties dodoties uz darbu vai pie draudzenes? Matu frizūra, grims, svārki, augstpapēžu kurpes. Bet pēc tam, pārnākot mājās, ar atvieglojumu saņemat matus zirgastē un ar baudu uzvelkat vecās čības un sporta bikses. Šajā brīdī Jūs pārvelkat treknu svītru kaislīgam seksam. Jo tieši tādā izskatā Jūsu mīļotais vīrietis ieraudzīs Jūs vakarā, pārnākot mājās no darba. Viņš taču nemaz nezina to, ka darbā Jūs esat viena no skaistākajām meitenēm visā birojā, bet draudzenes nebeidz slavēt Jūsu slaido augumu. Viņš atnāk mājās un redz nogurušu sievieti ar zirgastē saņemtiem matiem, novalkātās treniņbiksēs un vecās čībās. Jūs drīzāk apēstu savu cepuri, nevis parādītos darbā tādā izskatā.

Noteikti nēsājiet mājās seksīgas drēbes! Protams, neviens neliek Jums staigāt mājās lateksa legingos ar izgriezumu visinteresantākajā vietā (kaut gan, kāpēc gan nē?). Iegādājieties skaistu, ērtu, ādai patīkamu kleitu, kuru Jūs nēsāsiet mājās, bet visus šos izvalkātos džemperus un nonēsātos T-kreklus izmetiet ārā vai noglabājiet vistālākajā skapja stūrī.

Spēlējiet lomu spēles

Lomu spēles – tā nav vienkāršas spēles ar pārģērbšanos. Tās ir jaunas seksuālās lomu spēles, kur Jūs iemiesojieties visdažādākajos tēlos, proti, Jūs kļūstat par mazo meitenīti, ar kuru viņš draudzējās pirmajā klasē, kā arī par nekaunīgu medmāsiņu, kura vēlas nodarboties ar seksu. Iejūtieties visdažādākajos tēlos! Ja Jūsu mīļotais cilvēks ir kārtīgs biroja darbinieks, kurš nekad nepārkāpj satiksmes noteikumus, tad piedāvājiet viņam izmēģināt sevi laupītāja lomā. Ja Jūs esat pieradusi vienmēr dominēt seksā, tad uzspēlējiet harēmu, un izpildiet visas sava pavēlnieka vēlmes. Iespējams, tās būs pavisam negaidītas vēlmes. Bet, pilnīgi iespējams, Jums pašai nepietika asu izjūtu, tāpēc Jūsu viskvēlākā vēlēšanās ir būt piesietai pie gultas un atrasties viņa varā.

Iegādājieties seksa rotaļlietas

Seksa rotaļlietas – tas ir lielisks veids kā dažādot seksu. Dodieties kopā uz seks-šopu un izvēlieties kādu rotaļlietu. Galvenais, nekautrējieties. Ja Jūs šajā lietā esat iesācēji, tad iegādājieties lubrikantus – piemēram, ar šokolādes garšu. Ar tiem nodarboties ar orālo seksu būs daudz patīkamāk.

Nenonieciniet anālās lodītes – tās paredzētas ne tikai anālā seksa mīļotājiem, bet arī tām sievietēm, kuru maksts pēc dzemdībām vairs nav tik elastīga. Anālās lodītes sašaurina maksti vajadzīgajā vietā, un ievērojami bagātina izjūtas seksa laikā.

Nomainiet vietu

Jūs esat pieraduši nodarboties ar seksu tikai savā guļamistabā, pie izslēgtas gaismas vai pustumsā? Pamēģiniet nodarboties ar seksu vannas istabā pie spilgtas gaismas. Nekad neizslēdzat gaismu? Tad nodarbojieties ar seksu pilnīgā tumsā, tas ļaus Jums vienam otru iepazīt no jauna. Apgūstiet jaunas vietas savā mājoklī – vai arī ārpus mājām: aizejiet uz Jūsu iecienīto klubu vai restorānu, kur viss sākās, un pilnīgi iespējams, tas uzvedinās Jūs uz jaunām idejām, pie kuru īstenošana Jūs gribēsiet ķerties klāt ne mirkli nekavējoties. Atsauciet atmiņā studentu gadus, kad Jūs tik ļoti gribējāt nodarboties ar seksu, bet nebija kur to izdarīt – lai to paveiktu, Jums tikai jāpieparko savu mašīnu kādā klusā vietiņā un …

Bet kā tad bērni?

Ja Jums ir mazi bērni – tad ielāgojiet, ka mīļotajam cilvēkam Jūsu uzmanība ir ne mazāk nepieciešama, kā bērniem. Tāpēc bērni nevar kalpot par iemeslu tam, lai atteiktos no personīgās dzīves pat tad, ja Jums ir maz vietas vai arī Jūs baidāties pamodināt bērnus ar saviem vaidiem un elsām. Ieslēdzieties vannas istabā, aizsūtiet bērnus pie vecmāmiņas, sarīkojiet sev brīvdienas tuvākajā atpūtas namā. Biežāk pavadiet laiku kopā ar savu laulāto draugu, bet bērnu pieradiniet gulēt savā gultā.

Gandrīz jebkurā laulībā mēdz iestāties krīze, bet tikai no Jums pašiem ir atkarīgs tas, kā Jūs izkļūsiet no šīs situācijas. Ja Jums šķiet, ka nodarboties ar seksu traucē psiholoģiska rakstura problēmas – tad vislabāk atklāti aprunāties vienam ar otru. Pastāstiet viens otram to, kādas ir Jūsu vēlmes gultā – vai arī uzrakstiet viens otram vēstulīti. Šeit nav jākautrējas – vai tad Jūs neesat viens otram izpētījuši visas dzimumzīmes?

Būs kārtīgi jānopūlas, lai iekurtu tik pat kā nodzisušu uguni laulības dzīvē. Sekss sākas nevis vakarā guļamistabā, bet gan no rīta un ilgst visu dienu un visu nakti, kā arī tad, kad Jūs no rīta modiniet viņu ar skūpstiem vai maigiem glāstiem, vai arī tad, kad rakstāt viņam SMS ziņojumus par to, kad un kā Jūs vēlaties nodarboties ar viņu ar seksu.

Foto: © Andrey Kiselev,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!