Kā izskatīties dārgi!?

Model

Ne vienmēr ir jātērē daudz naudas, lai izskatītos glamūri un stilīgi. Tāpēc, šeit apkopoti 7 vienkārši padomi, kas palīdzēs Jums justies skaisti, dārgi un sievišķīgi netērējot lielas summas par mantām, ietaupot savu un ģimenes budžetu!

Izvēlies apģērbu, kas atbilst tieši Tavam augumam

Nife SD20

StarStyle ®

Pieguļoš un Jums atbilstoša izmēra apģērbs vienmēr izskatīsies dārgs un kvalitatīvs. Tāpēc, mūsu ieteikums ir atrast labu šuvēju, un apģērbs tiks atbilstoši piegriezts un piešūts Jūsu izmēriem. Pat lētākais apģērbs, ko pirkāt izskatīsies kā pasūtīts pie šuvējas.

 Pareiza apģērbu kopšana

Nife S62

StarStyle ®

Apģērbam ir jābūt koptam, tīram un izgludinātam. Veltiet 5 minūtes no rīta apģērbu gludināšanai, lai tas izskatītos gaumīgi bez saburzījumiem. Tas taču neaizņem pārāk daudz laika un rezultāts ir fantastisks.

Ieguldi naudu audumos

Nife b22

StarStyle ®

Jebkurš kvalitatīvs audums izskatīsies dārgi, tāpec nekautrējaties paskatīties no kā izgatavots apģērbs, ko esat izvēlējusies. Pērciet drēbes, kur sintētiskais sastāvs nepārsniedz 20%.

Aksesuāri, aksesuāri

 

Figl 84

StarStyle ®

Aksesuāri papildinās Jūsu koptēlu un padarīs to spilgtāku un stilīgāku. Tāpēc nebaidaties to likt lietā, izvēlaties gredzenus, kaklarotas, rokas sprādzes un jostas. Krāsa metāliskā izskatīsies gaumīgi un dārgi. Nežēlojiet naudu somiņām un apaviem, jo tie veido lielu daļu no koptēla. Ar šādām variācijām Jūs varēsiet mainīt savu tēlu, ikreiz pamainot kādu no aksesuāriem.

 Izvēlies drēbes vienā tonī

Figl B01

StarStyle ®

Eleganti un gaumīgi izskatīsies, ja būsiet saskaņojusi savu apģērbu vienā tonī. Minimālisms vienmēr uzvar, neatkarīgi no tā vai tas ir apģērbs vai tie ir aksesuāri. Valkājiet melnu apģērbu, jo tas ne tikai padarīs Jūs slaidākas, bet arī izskatīsies dārgi.

Vienkārši risinājumi

Figl 199

StarStyle ®

Jūsu apģērbu skapī jābūt kādai bāzei, piemēram džinsu bikses? Tās var valkāt ne tikai ar T-krekliem, bet arī ar blūzēm un baltiem krekliem, izskatīsies satriecoši. Džinsi ar zīda blūzi un augstpapēžu kurpēm, ideāli vakara izgājienam. Iegādājoties apģērbus izvēlaties augstas kvalitātes krekliņus, tad tie kalpos ne tikai vienu sezonu, bet vairākas un vienmēr izskatīsies lieliski.

Rūpējies par savu izskatu

Makeup

Palutiniet sejas ādu ar maskām, ķermeni ar skrubīšiem un mitrinošiem krēmiem. Matiem vienmēr jābūt tīriem, neaizmirstiet par grimmu, lieciet akcentu uz lūpām vai uz acīm, tas nedrīkst būt pārspīlēts. Manikīrs un pedikīrs, bez tā nav iedomājam vasara, tāpēc sakopiet savus nadziņus.

 

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!