Kā izrotāt māju Svētā Valentīna dienā?

Tagad visi aizņemti ar gatavošanos Valentīna dienas svinībām: veikalu skatlogi un veikalu plaukti izgreznoti ar sarkanām sirdīm. Bet kā izrotāt savu mājokli, lai sagādātu pārsteigumu savam mīļotajam cilvēkam, iztēlojieties sevi viņa vietā: viņš staigā pa tām pašām ielām un veikaliem, un visas šīs sarkanās sirdis, visticamāk, arī viņam ir mazliet apnikušas. Nemaz nerunājot par to, ka nelielos daudzumos sarkanā krāsa uzbudina, bet lielos daudzumos tieši pretēji – kaitina, kā arī var izraisīt agresīvu uzvedību.

gulamistaba

Tāpēc mēs piedāvājam ierobežot sarkanās krāsas daudzumu Svētā Valentīna dienā un izvēlēties sekojošus rotājumus:

1. Saldumi

Sirds formas torte, turklāt sarkanā krāsā – tā ir nepārprotama un ļoti garšīga atzīšanās mīlestībā. Savukārt galantam kavalierim nebūs grūti veikalā atrast un nopirkt konfekšu kārbu sirds formā.

2. Apakšveļa

Jā, šis ir tieši tas gadījums, kad apakšveļai jābūt sarkanā krāsā un ļoti seksīgai. Šo apburošo komplektu Jūs varat papildināt ar masku: visā Eiropā februāris – tas ir karnevālu laiks, bet mīlēšanās ar „svešinieci” piešķirs Jūsu mīlas rotaļām asumu. Šo tēmu varat paplašināt, izvēloties sarkanas vai ķiršu krāsas gultas veļu no zīda materiāla. Vēl Jūs varat šajā īpašajā dienā piekārt sarkanus vai ķiršu krāsas dekoratīvos aizkarus un iededzināt sveces. Līdzās svecēm Jūs varat izkārtot Jūsu Valentīna dienas apsveikumu kartiņas – no rīta tas atgādinās par svētkiem, un, pilnīgi iespējams, Jūs vēlēsieties turpināt svinēt šos svētkus.

3. Ziedi un gaisa baloni!

Protams, ziedi Jums nav jāpērk, jo tie tiks Jums uzdāvināti, bet Jūs varat izrotāt savu mājokli ar gaisa baloniem sirds formā.

Pārējo mājokli varat izrotāt savā mīļākajā krāsā: piesiet bantītes un lentītes, uzklāt galdautu un izkārtot salvetes. Kāpēc? Tāpēc, ka Jūs mazliet uztraucieties, bet mīļākā krāsa – tā būs Jūsu slepenā atbalsta grupa. Vēl Jūs varat izvēlēties pavasara tēmu (par laimi pavasaris vairs nav „aiz kalniem”) un izrotāt visu pavasarīgi sulīgajā zaļā krāsā. Arī baltā krāsa nebūs peļama, jo uz šīs krāsas fona sarkanas rozes izskatīsies vienkārši fantastiski! Bet pats galvenais – svētku noskaņojums, tāpēc mājokli jārotā patīkamas mūzikas pavadījumā un domājot par savu mīļoto. Tad viss būs vienkārši lieliski!

< Iepriek??jais raksts
Svētā Valentīna diena
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!