Kā iepazīties internetā?

Šķiet, šodien vairs nav tik grūti atrast draugus, kuriem ir tādas pašas intereses, kā Jums, vai iepazīties ar interesantu cilvēku romantiskām attiecībām.

at-simbols

Jūsu rīcībā ir gan naktsklubi un bāri, gan sporta kompleksi, gan „cita formāta” iestādes, piemēram, izstādes, teātri, gleznu galerijas utt.

Neskatoties uz to, meitenes nezina, kur iepazīties ar puišiem, savukārt puiši nezina, kur iepazīties ar meitenēm. Ko darīt?

Neko. Ja Jūs joprojām sūdzaties par tamlīdzīgām problēmām, tad, visdrīzāk, Jums ir slinkums. Tāpēc tieši Jums piedāvāsim lielisku variantu kā iepazīties ar jauniem cilvēkiem, pie kam, Jums nebūs lieki jānopūlas. Iepazīšanās sludinājumi sniedz maksimāli daudz iespēju, tai pat laikā Jums būs jāpieliek minimums pūļu!

Tikai iekams Jūs sākat reģistrēties visos sociālajos tīklos pēc kārtas un izvietot savus sludinājumus, gribam Jums dot dažus noderīgus padomus.

1. Esiet godīgi

Ja mēs runājam par profila izveidi ar Jūsu personības aprakstu, tad ir vērts rakstīt taisnību. Ja Jūs melojat, tad tikai pavisam mazliet. Padomājiet par to, ka kādreiz Jums tomēr nāksies satikties ar savu sarakstes draugu. Viņš gaidīs tikšanos ar skaistu modeli, kura aizraujas ar Salvadora Dalī mākslu un lasa Šekspīru oriģinālvalodā. Bet uz randiņu atnāks neliela auguma pusaudžu vecuma meitene, kura neko nekad nav dzirdējusi par Dalī, bet Šekspīru tikai tagad sāks apgūt pēc skolas programmas. Neērta situācija…

2. Sava fotogrāfija

To pašu var attiecināt arī uz fotogrāfiju. Ļoti bieži savas fotogrāfijas vietā tiek ievietotas sabiedrībā pazīstamu cilvēku fotogrāfijas. Savukārt tad, ja Jūsu mērķis ir iepazīties, tad labāk izvietot savu fotogrāfiju. Viss ir godīgi, bez jebkādiem meliem!

3. Vairāk sarakstieties

Gribat iepazīt cilvēku – sarakstieties ar viņu. Izrādiet interesi par viņa hobiju, interesēm un nodarbošanos utt. Bieži vien virtuālā sarakste var pateikt daudz vairāk, nekā pirmā satikšanās reize. Pirmie randiņi – tie ir emocionāli noslogoti pasākumi, bet tādā stāvoklī dažreiz grūti iepazīt līdz galam cilvēku. Neredzot vienam otru, kā arī atrodoties tālu projām vienam no otra, daudzi cilvēki vairāk pastāsta par sevi sarakstes laikā, nekā randiņa laikā, tāpēc sarakste ir lieliska iespēja tuvāk iepazīt.

4. Uzmanību, sekss!

Ne visi vīrieši un ne visas sievietes sociālajos tīklos meklē cilvēku nopietnām attiecībām. Zināmu lietotāju skaitu interesē tikai sekss. Tāpēc, ja Jūsu mērķis ir satikt savu mūža mīlestību, tad Jums nevajadzētu pārāk nopietni izturēties pret šādiem sludinājumiem. Esiet piesardzīgi, lai izvairītos no vilšanās vai daudz nopietnākām nepatikšanām.

5. Nevilcinieties pārāk ilgi

Kad Jūs sākat sarakstīties, izvairieties no lielā kārdinājumā „aizspēlēties”. Nevajadzētu pārāk ilgi sarakstīties bez tikšanās „reālajā dzīvē”. Jūs riskējat pieķerties cilvēkam, kārtīgi viņu nepazīstot, bet tas ir bīstami, jo sevišķi ļoti emocionāliem cilvēkiem.

Šodien internetam ir liela nozīme. Daudzi veido savus profilus sociālajos tīklos, izvieto savus sludinājumus, reģistrējas dažādos forumos un atrod savas otrās pusītes.

Gribat pamēģināt – rīkojieties!

Šodien ir daudz vairāk iespēju, nekā Jūs domājat. Kāpēc to neizmantot?

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!