Kā iemīlēt vīramāti?

Konflikti starp vīramāti un vedeklu var nodarīt kaitējumu pat vislaimīgākajām laulībām. Vīramāte vienmēr izturas pret savu vedeklu kā pret sāncensi, kura atņem viņas mīļoto dēlu. Tai pat laikā, attiecībām ar vīramāti ne vienmēr jābūt sliktām. Vienkārši vajadzētu novērst jebkuru potenciālo konflikta iespējamību vēl pirms tā rašanās.

Kā iemīlēt vīramāti

Par labām attiecībām ar nākamo vīramāti jāparūpējas vēl pirms kāzām. Atcerieties, ka pirmajam iespaidam ir ļoti liela nozīme. Tāpēc pamēģiniet radīt pozitīvu pirmo iespaidu. Uzslavējiet viņas puķes uz palodzes, pasakiet, ka viņas jaunais kostīms ir vienkārši brīnišķīgs, pavaicājiet salātu vai kūkas recepti, ar kuriem viņa Jūs cienāja viesošanās laikā. Uzziniet no sava nākamā vīra, kādas ir viņas intereses, kas viņai patīk. Atcerieties, ka vīramāte ir sieviete. Pavaicājiet viņai kādu padomu, palūdziet tikt skaidrībā ar kādu lietu, pavaicājiet, ko viņa domā par Jūsu jauno kleitu. Tad viņa ne tikai iemīlēs un uzticēsies Jums, bet arī Jums būs iespēja viņu ieraudzīt citā gaismā.

Veselīga distance

Tomēr nevajadzētu vīramātei stāstīt par visām savam problēmām, nepārspīlējiet ar uzticēšanos. Nestāstiet viņai par ģimenes problēmām. Ja Jūs zināt, ka viņa Jūs mīl, un Jūs varat viņai uzticēties, tad dažreiz varat pat nedaudz pasūdzēties par savu vīru. Bet labāk tomēr to nedarīt, bez šaubām, nekādā gadījumā pārāk daudz nekritizējiet viņas dēlu. Nevienai mātei tas nepatīk! Bez tam, ielāgojiet, ka cīnīties par viņas dēla jūtām ir bezjēdzīgi, jo māte viņu mīl pavisam savādāk. Nekonkurējiet ar viņu ikdienas jautājumu izlemšanā, tādu, kā, piemēram, ēdiena pagatavošana, jo sevišķi tad, ja viņa uzskata sevi par labu saimnieci.

Uzmanieties no greizsirdības

Tāpat būtu ieteicams ievērot distanci attiecībās ar vīratēvu, pat tad, ja viņš ir vislieliskākais vīratēvs pasaulē. Nekontaktējieties ar viņu pārāk bieži.

Nekad neaizmirstiet svarīgus datumus – vīramātes dzimšanas dienu, vīra vecāku kāzu dienu. Noteikti atgādiniet savam vīram, lai viņš piezvana un apsveic savu māti. Vīrieši bieži vien par to aizmirt, bet vīramāte uzreiz sapratīs, kam jāpasakās par sava dēla uzmanību.

Uzaiciniet vīramāti uz kādu Jums ļoti svarīgu pasākumu, atrodiet laiku, lai dotos ar viņu pastaigā vai aizejiet ar viņu uz kino, uzaiciniet uz pusdienām. Tikai nepārspīlējiet. Nepieļaujiet to, ka kopīgas „svētdienas vakariņas” kļūtu par obligātu pasākumu.

Tomēr nekad neaizmirstiet, ka Jūs un Jūsu vīrs esat pieauguši cilvēki, un Jūs paši pieņemat lēmumus. Neļaujiet Jūsu vīramātei izturēties pret Jums kā pret bērniem, kuriem vajadzīga palīdzība. Drīzāk Jums vajadzētu rūpēties par vecākiem, nevis otrādi. Neļaujiet viņai pārāk daudz iejaukties savu bērnu audzināšanā, bet atļaujiet viņai būt labai vecmāmiņai. Šajā jautājumā Jūs varat viņai uzticēties – atcerieties, viņai ir vairāk pieredzes, nekā Jums, viņa ir izaudzinājusi Jūsu vīru, un es domāju, ka izdarījusi to labi, ja reiz Jūs viņu izvēlējāties.

Foto:jimcox40,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!