Kā iemācīties skaisti ģērbties!

Iemācīties skaisti ģērbties sapņo ikviena sieviete, tikai diemžēl, ne visām tas izdodas. Var uzvilkt dārgas un skaistas drēbes, bet tai pat laikā izskatīties muļķīgi, jo viena nepiemērota lieta var izbojāt visu koptēlu.

Kādas lietas jāņem vērā, lai izveidotu skaistu koptēlu?

Krāsu gamma

Ļoti svarīgi pareizi izvēlēties krāsu gammu. Lai arī cik moderns un skaists nebūtu Jūsu apģērbs, taču tad, ja Jums nepiestāvēs tā krāsas, tad tas nebūs nekas labs. Piemēram: melna krāsa ļoti labi izskatās kopā ar dzeltenu vai oranžu krāsu, kā arī ar sarkanu vai baltu krāsu. Violetā krāsa ar dzeltenu vai melnu krāsu. Zila ar dzeltenu. Sarkana ar melnu vai baltu.

Vēl neaizmirstiet to, ka baltā krāsa ļoti labi izceļ iedegumu, bet melnā krāsa vizuāli padara slaidāku.

Pirms dažādu apģērbu uzvilkšanas, vispirms nolieciet to blakus vienu otram un uzmanīgi paskatieties, vai tie saskan krāsu ziņā. Iemācoties prasmīgi izvēlēties krāsas, Jūs varēsiet pat no vienkāršām, ne pārāk dārgām lietām izveidot skaistus apģērbu komplektus.

Zemāk pievienotajā shēmā Jūs varat aplūkot to, kādas krāsas vislabāk kombinēt savā starpā, bet kādas labāk nenēsāt kopā. Tas palīdzēs Jums pareizi kombinēt krāsas.

krāsu shēma

Figūra

Ļoti svarīgi, lai apģērbs piestāvētu Jūsu figūrai. Apģērbs izskatās skaisti tad, ja tas noslēpj figūras nepilnības un izceļ priekšrocības. Nevajag krist galējībās: vilkt augumam cieši piegulošu apģērbu, lai līdzinātos cīsiņam celofānā ( :) ) vai pilnīgi otrādi – izvēlēties maisveidīgu apģērbu, kurā absolūti nekas nav redzams.

Platu vidukli var nomaskēt ar paaugstinātu jostas vietu (kura sākas uzreiz zem krūtīm) vai diagonālu drapējumu. Apaļīgas rokas var noslēpt zem palantīna, zīda apmetņa vai bolero jaciņas. Platus gurnus var paslēpt ar „zvana” vai „tulpes” veida svārku palīdzību. Apaļīgi kāju ikri nebūs manāmi, ja Jūs uzvilksiet garus svārkus vai balonveida svārkus. Neatkarīgi no Jūsu figūras tipa, Jums jāizskatās sievišķīgi, tāpēc sakiet „nē” maisveida apģērbam, kurš pilnībā paslēpj Jūsu figūru no galvas līdz papēžiem.

Tievu vidukli var akcentēt ar spilgtas krāsas jostiņu. Bet skaistas krūtis nevajag slēpt zem bieza džempera ar augstu apkakli.

Piemēram, apģērbs ar vertikālām svītrām vizuāli padara slaidāku un garāku, tāpēc šāds apģērbs vairāk piemērots neliela auguma un ne pārāk slaidām dāmām.

Aksesuāri

Atrodiet savu stilu un iekļaujiet savā garderobē tieši Jums piemērotus aksesuārus. Izvēlieties interesantas detaļas: zīda lakats spilgtās krāsās vai apjomīga šalle, piespraude, garas krelles vai koķeta pērļu virtene lieliski papildinās Jūsu tēlu.

Apavi

Pievērsiet uzmanību arī saviem apaviem. Katram apģērbam jāizvēlas piemērotus apavus. Piemēram, pie džinsu biksēm vai īsām, platām biksēm piestāvēs kurpes uz zemiem papēžiem, bet pie šauriem svārkiem vislabāk piestāvēs augstpapēžu kurpes.

Iemācīties skaisti ģērbties var ikviena sieviete, ja viņa ievēros šos vienkāršos padomus.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!