Kā attīstīt intuīciju

Cilvēka prātam nav robežu. Šī frāze zināma visiem, kā arī visi tam tic. Bet patiesībā atklāt sevī ekstrasensa dotības spēj tikai retais. Ekstrasensorika – tas ir nepārtraukts smags darbs, kur cilvēkam nepārtraukti jāpilnveidojas. Protams, šeit neiet runa par cilvēkiem, kurus Dievs apveltījis ar šīm īpašībām.

Kā attīstīt intuīciju

Daudzas no mums ar grūtībām iemācījušās meditēt. Nav viegli apstādināt domas, jo mēs absolūti nemākam pareizi domāt un vispār vadīt savu prātu.

Ar to nepietiks, ka Jūs apgūsiet ekstrasensorikas pamatus. Pati grūtākā lieta ir savu vēlmju un motīvu iepazīšana.

Visīsākais ceļš kā tikt pie zināšanām un savas dzīves izprašanas – tā ir Jūsu intuīcija. Kas ir intuīcija – tās ir spējas atrisināt savas problēmas gandrīz zibenīgi. Tikai retā no mums spēj nekavējoties atrast savu problēmu cēloni, bet pats galvenais – atrisināt tās neizanalizējot un neizsverot visus „par” un „pret”.

Iekšējai balsij vienmēr ir taisnība, ja vien tā kaut ko saka.

Katra no mums spēj likt runāt savai iekšējai balsij:

1.Piedalies citu cilvēku emocijās.

Ja Tu bieži stādīsies sev priekšā citus cilvēkus, un centīsies sajust tās pašas emocijas, kādas izjūt viņi, sajūtot visu viņu prieku vai bēdas – tad Tava intuīcija kļūs stiprāka. To vienmēr ir zinājuši dižie karavadoņi. Izlien ārā no savas čaulas – izjūti, piedalies, rīkojies, sajūti citu emocijas.

2. Daudzi dzīvo baiļu varā.

Bailes vienmēr bloķē intuīciju. Tās runā, pat kliedz intuīcijas vietā. Nevajag tai pretoties, vēl jo vairāk censties paslēpt to pēc iespējas dziļāk savā dvēselē – tieciet tam pāri. Koncentrējieties uz bailēm un ielieniet to pašos dziļumos, izjūtiet visas šausmas un atrodiet izeju. Tur, pie izejas Jūs jutīsieties stiprāka. Ja Jūs pārstāsiet baidīties, un pieņemsiet bailes, tad Jums izdosies nostiprināt savu intuīciju. Jūs sāksiet dzirdēt daudzas lietas sev iekšā un pieņemt sevi tādu, kāda esat.

3. Mēģiniet ne tikai runāt ar cilvēku, bet izjust viņu.

Dariet to pat tad, kad runājat pa tālruni vai sarakstieties internetā. Izanalizējiet šī cilvēka balsi, elpošanu, runāšanas vai rakstīšanas manieri. Ja Jūs regulāri noskaņosieties uz cilvēku emocijām, tad sāksiet dziļāk izprast problēmas.

4. Iemācieties nenosodīt cilvēkus.

Šeit ir viss gaužām vienkārši – nosodot kādu Jūs bloķējat savu intuīciju. Nosaucāt kādu sliktā vārdā pie sevis – uzdodiet sev jautājumu – kāpēc es tā izdarīju, kas lika man tā rīkoties. Tā ir skaudība, greizsirdība vai kaut kas cits? Ja Jūs to neizdarīsiet, tad tas var atkal atkārtoties. Šī iemesla dēļ Jums noteikti jāizanalizē savu rīcību. Risinot kādu problēmu – uzdodiet sev pozitīvus jautājumus, piemēram, „Kā man to izdarīt”? Šādus jautājumus var atrisināt ar intuīcijas palīdzību.

5. Pieradiniet sevi meditēt 30 minūtes dienā.

Vientulība savās domās, emocijās, jūtās, tēlos – pavērs plašāk vaļā Jūsu iekšējo pasauli. Ja Jūs iemācīsieties sadzirdēt sevi vientulībā, tad pavisam drīz jau varēsiet dzirdēt savu iekšējo balsi tad, kad nebūsiet viena.

6.Rīkojiet sev jautājumu un atbilžu seansus.

Jo vairāk jautājumus Jūs uzdosiet, jo par lielāku skaitu atbildēm Jums būs jādomā. Tas ļaus Jums pietuvoties patiesībai.

Intuīcija – tie, vispirmām kārtām, ir panākumi dzīvē. Dižie cilvēki vienmēr ir ļoti uzticējušies savai iekšējai balsij. Speriet soli pretī savai intuīcijai un redzēsiet, ka jau pavisam drīz Jūs regulāri nokļūsiet vajadzīgajā vietā un vajadzīgajā laikā.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!