Kā atbrīvoties no tumšiem lokiem zem acīm?

Parasti grimētāji, ja viņiem jāpadara aktieri vecāku par 20-30 gadiem, sāk ar acīm.

Tumšie loki zem acīm liecina par cilvēka vecumu, bet, izņemot to, tas var liecināt par nogurumu un neizgulēšanos, kā arī par dažām slimībām.

panda

No kā rodas šī problēma?

Ir vairāki cēloņi. Tumšie loki zem acīm var parādīties sekojošos gadījumos:

• alerģija

• nogurums

• menstruācijas un grūtniecības laikā

• zem acīm esošo asinsvadu paplašināšanās rezultātā

• atrodoties ilgi saulē

• pārlieku stipra ādas pigmentācija

• nepareizs dzīvesveids

• iedzimtība.

Izbrīnīja? Tiesa, ja Jums rados visiem ir bijuši tumši loki zem acīm, tad, visdrīzāk, arī Jums neizdosies no tā izvairīties. Protams, ar to ir jācīnās! Kā?

1. Aizsardzība no saules

Aizsardzība no saules

Centieties slēpt savas acis no kaitīgajiem ultravioletajiem stariem aiz saulesbrillēm, kā arī lietojiet saules aizsargkrēmu ādai ap acīm.

2. Veselīgs miegs

Veselīgs miegs

Pacentieties pareizi gulēt. Ejiet gulēt nevis divos naktī, kad Jūs aiz ausīm velk nost no datora un sociālajiem tīkliem, bet daudz agrāk, tāpēc ielāgojiet – rīt agri jāceļas, bet Jums ir ļoti labi jāizskatās!

Centieties vienmēr gulēt 8 stundas!

3. Pastaigas

pastaigas

Jā, organisma piesātināšana ar skābekli vistiešākā veidā ietekmēs Jūsu ārējo izskatu, tostarp arī acis!

4. Kaitīgie ieradumi

kaitīgie ieradumi

Un vēl viena lieta, Jums noteikti nāksies atmest smēķēšanu! Smēķēšana neļauj skābeklim pareizi barot Jūsu organismu. Tāpēc veidojas neveselīgs sejas tonis un tumšie loki zem acīm.

Centieties neaizrauties ar alkohola lietošanu. Protams, Jūs varat iedzert, tikai ar mēru.

5. Citrusaugļi!

Citrusaugļi

Bez šaubām, visiem labi zināms, ka citrusaugļi ir bagāti ar C vitamīnu. Bet tas, savukārt, nostiprina asinsvadu sieniņas. Tāpēc ēdiet un dzeriet sulas: apelsīni, greipfrūti, citroni!

6. Maskas un krēmi

Maskas un krēmi

Ja tomēr šī problēma nepazūd, tad mēģiniet ar to cīnīties ar citām metodēm – mēģiniet nomaskēt!

Šodien pastāv virkne līdzekļu, kas palīdz noslēpt šo trūkumu. Lietojiet maskējošus krēmus un zīmuļus. Vēl laiku pa laikam lieciet maskas. Piemēram, biezpiena/kartupeļu maska: uzlieciet uz acīm biezpienu/rīvētus kartupeļus, kas ietīti marlē, turiet 15 minūtes, pēc tam noskalojiet seju. Tam vajadzētu palīdzēt.

7. Auksta komprese

Auksta komprese

Ja zem acīm ir ne tikai tumši loki, bet arī ir tūska, tad itin labi palīdzēs auksta komprese. Samitriniet flaneļa lupatiņu aukstā ūdenī un turiet uz acīm 15 minūtes.

8. Mazgāšanās

Mazgāšanās

Centieties mazgāties tikai ar vēsu ūdeni, jo tas sašaurina asinsvadus, tādējādi mazinot tumšos lokus zem acīm. Protams, Jums taču noteikti zināms, ka vēss ūdens labvēlīgi ietekmē ādas atjaunošanos – tāpēc esiet jaunas un skaistas!

< Iepriek??jais raksts
Atjaunojošas matu maskas
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!