Kā atbrīvoties no celulīta?

Pats galvenais nosacījums, lai atbrīvotos no celulīta – pieņemt to, ka tā ir neizbēgama lieta. Samierinoties ar šo problēmu, pacentieties profilaktiskus pasākumus padarīt par savas ikdienas dzīves neatņemamu sastāvdaļu.

Kā atbrīvoties no celulīta

1. Diētai jābūt sabalansētai un priekšroku jādod olbaltumvielām.

2. Dodieties garās pastaigās, nodarbojieties ar peldēšanu vai aerobiku – īsāk sakot, dariet jebko, galvenais, lai tas būtu regulāri.

3. Samaziniet līdz minimumam kafijas, alkohola un tabakas lietošanu.

4. Dienā jāizdzer vismaz 2 litrus ūdens.

5. Centieties pēc iespējas retāk nēsāt augstpapēžu kurpes. Ikdienas apaviem jābūt ērtiem, kā arī papēdis nedrīkst būt augstāks par 4 cm.

6. Izvairieties no pārlieku apspīlēta apģērba un ciešas apakšveļas nēsāšanas.

7. Lietojiet kontrastu dušas.

Pirmais, ar ko jāsāk – tas ir jāpāriet uz veselīgu uzturu. Visās celulīta stadijās, pat pašos pirmsākumos, jāsāk ar uzturu. Ja Jums ir liekais svars, tad iekļaujiet savā ēdienkartē tievēšanas līdzekļus. Bez šaubām, noteikti no savas ēdienkartes jāizslēdz uzticamos celulīta palīgus – cepti ēdieni, putna gaļas āda, trekna gaļa, desas un cīsiņi, kūpinājumi, sālījumi, marinādes, konditorijas izstrādājumi. Vēl jāizvairās no produktu lietošanas, kuru sastāvā ir sintētiskās piedevas (krāsvielas, aromatizētāji, garšas un smaržas uzlabotāji). Protams, Jums jāaizmirst par Coca-cola, sulām tetrapakās un piena produktiem, kuru sastāvā ir konservanti.

Ja Jūs esat izlēmusi sarīkot atslodzes dienas, tad sekojiet tam, lai Jūs mēnesī nezaudētu vairāk par 2 kg, pretējā gadījumā Jūsu ādas elastība ievērojami samazināsies, bet tauku šūnas sāks uzkrāt rezerves, tāpēc Jūsu celulīta zonas nostiprinās savas pozīcijas.

Centieties iekļaut savā ēdienkartē svaigus dārzeņus, salātus, kāpostus, pupiņas, jūras veltes, putras, graudu maizi un augļus (izņemot banānus un vīnogas).

Dietologi uzstājīgi rekomendē izdzert ne vairāk kā 2 kafijas tasītes dienā, stipro alkoholu aizstāt ar sausajiem vīniem un pēc iespējas vairāk dzert ūdeni (minerālūdeni bez gāzēm), kas attīrīs Jūsu organismu no šlakvielām, melno tēju aizstāt ar zāļu tēju, bet veikalos nopērkamās sulas ar svaigi spiestām sulām.

Visiem iepriekš minētiem padomiem ir tikai profilaktisks raksturs, tāpēc, ja Jūs esat izlēmusi nopietni cīnīties ar celulītu, tad bez iepriekš minētajām lietām Jums savā ikdienas režīmā jāiekļauj figūru koriģējoši fiziskie vingrinājumi, masāžas ar anticelulīta līdzekļu izmantošanu, kā arī Jūs nedrīkstat aizmirst par ietīšanās procedūrām un aparātu kosmetoloģiju.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!