Kā atbrīvoties no celulīta: 9 veselīgi pārtikas produkti

Dārgas kosmētiskās procedūras, masāžas un pat sporta nodarbības nepalīdzēs cīņā ar celulītu, ja pirmkārt neizmainīsi savus ēšanas paradumus. Tieši mūsu ēšanas paradumi ir pirmais un svarīgākais solis ceļā uz gludu ādu bez “apelsīna miziņas”. Kādi produkti palīdz cīņā ar celulītu?

“Apelsīna miziņa” var sabojāt katras meitenes dzīvi, tādēļ meitenes nevar nēsāt īsu apģērbu, bikini un vienkārši izskatās neestētiski. Lai uz visiem laikiem aizmirstu par celulītu, iekļauj savā ēdienkartē sekojošus produktus:

Citrusaugļi

Citrusaugļi ir bagāti ar vitamīnu C, bet tieši C vitamīns aktīvi iesaistās kalogēna veidošanā. Savukārt kalogēns ir atbildīgs par ādas elastību un gludumu. Greipfrūts vai apelsīns desertā – labs ieradums, lai cīnītos ar celulītu!

Banāni

Banāni satur daudz kālija. Tas palīdz atvieglot šķidruma izvadīšanu no organisma. Dietologi iesaka ēst banānus starp ēdienreizēm.

Neapstrādātas saules puķu sēkliņas 

Neapstrādātas saules puķu sēkliņas Tevi uz visiem laikiem pasargās no celulīta rašanās. Tās izvada šķidrumu un satur piesātinātās taukskābes, kas nepieciešamas normālai šūnu funkcionēšanai. Labākam anticelulīta efektam, diennakti pirms sēkliņu lietošanas uzturā, izmērcē tās ūdenī. Tādējādi tās, gatavojoties dīgšanai, uzkrās sevī pēc iespējas vairāk noderīgu vielu.

Sviests

Sviests palīdz atbrīvoties no toksīniem. Bet toksīni, kā zināms, ir vieni no galvenajiem iemesliem, kāpēc rodas celulīts. Lieto katru dienu tējkaroti sviesta savā uzturā.

Jūras kāposti

Jūras kāposti satur daudz joda, bet jods palīdz paātrināt vielmaiņu, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu.

Kakao
Kakao – bagāts mikroelementu un vitamīnu avots. Kakao uzmundrina un palīdz mazināt stresu. Atceries – viens no celulīta iemesliem ir stress, tāpēc dzer kakao katru dienu.

Rudzu maize

Rudzu maize dod 23% no diennaktī nepieciešamās šķiedrvielu normas. Tā lieliski izvada toksīnus, tādējādi uzlabojot ādas stāvokli.

Šampinjoni

Šampinjoni satur pantotēnskābi, kas regulē vielu apmaiņu šūnās. Tieši šī skābe palīdz atbrīvoties no “apelsīna miziņas” uz ādas virspuses. Ēd šampinjonus vismaz 2 reizes nedēļā.

Ūdens

Katru dienu dzer ūdeni pietiekamā daudzumā. Kad organisms jūt ūdens deficītu, tas sāk to uzkrāt, lai varētu normāli funkcionēt. Dzer daudz ūdens, lai organisms nesāktu to uzkrāt, tādējādi veidojot “apelsīna miziņu” uz Taviem gurniem.

Svarīgi: Zini, ja Tu mīli dzert kafiju, tad kafija aiztur ūdeni, tāpēc svarīgi pēc tases kafijas, izdzert glāzi ūdens.

Secinājums: Lai atbrīvotos no celulīta, nepietiks tikai ar sportu un kosmētiku – svarīgi veidot savu ēdienkarti tā, lai katru dienu tajā būtu produkti, kas palīdz atbrīvoties no celulīta. Dietalogi saka: ja apvieno kosmētiskās procedūras, fitnesu un celulītu mazinošos produktus, jau pēc mēneša apelsīna miziņa sāk pazust.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!