Kā aizbēgt no neinteresanta randiņa: 8 glābšanās ceļi

Cik bieži Jums nākas doties uz randiņiem? Ja Jūs esat brīvs cilvēks, tad, droši vien, tas notiek diezgan bieži. Bez tam, ja Jums ir pieejams internets, un Jums ir apmēram 20 gadi, tad iepazīšanās internetā un „aklie” randiņi – tā ir parasta lieta, vai ne? Ja tas atbilst patiesībai, tad zemāk minētos padomus Jūs varēsiet izmantot neveiklās situācijās, kaut gan, protams, mēs novēlam Jums tikai veiksmīgus randiņus!

randiņš

Vispirms ieskicēsim vispārējo ainu. Jūs atnācāt uz kafejnīcu/restorānu/parku uz randiņu ar cilvēku, kuru redzēsiet pirmo reizi. Bail? Mieru, tikai mieru, neviens taču neliks Jums precēties ar viņu, bez tam, viņš noteikti necer uz to, ka Jūs pavadīsiet ar viņu kopā visu vakaru.

Tāpēc paņemiet sevi rokās, jo uztraukums Jums nepalīdzēs, bet mazliet apķērības nekad nenāks par ļaunu – gadījumā, ja pretendents uz Jūsu sirdi „mazliet” atšķirsies no sociālos tīklos izvietotās fotogrāfijas vai arī izrādīsies ļoti apnicīgs, kurš, visticamāk, lūdza kādam onkulim vai savam vecākajam brālim palīdzēt rakstīt Jums vēstules. Neskumstiet, Jums ir visas iespējas pamest viņa kompāniju visīsākajā laikā. Kā to izdarīt? Tūlīt pastāstīsim!

1.Kafiju vai tēju?

Pirmo randiņu vislabāk sarunāt kādā kafejnīcā vai jebkurā citā vietā, kur var iedzert tasīti aromātiskas kafijas vai tēju. „Kafijas” randiņš paredz uzturēšanos cilvēka kompānijā neilgu laiku. Tāds priekšlikums ļaus Jums izveidot pirmo iespaidu par Jūsu „upuri” un neapgrūtināt sevi ar šī cilvēka sabiedrību, ja Jūs nevēlaties ar viņu kontaktēties.

2. Steidzami jādodas uz darbu

Šāda atruna vienmēr darbojas. Aizejiet uz dāmu istabu, piezvaniet draudzenei un palūdziet viņai atzvanīt Jums pēc pāris minūtēm. Saņemot zvanu, iepletiet acis un pēc iespējas ticamāk reaģējiet uz „it kā steidzamo izsaukumu uz darbu”.

Galvenais, neizdodiet sevi – draudzene var sākt jokot, bet Jūs nedrīkstat sākt smieties. Vēl pastāv iespēja uzstādīt modinātāju un atbildēt „uz zvanu” – kaut gan, tas arī varētu Jūs kārtīgi sasmīdināt.

3. Radiniekam nepieciešama Jūsu palīdzība

Šāds variants arī nav izslēgts. Tomēr mēs neieteiktu Jums to izmantot. Pilnīgi iespējams, ka viņš Jums noticēs. Tomēr nevajadzētu par saviem radiniekiem runāt tādas lietas – varat piesaukt nelaimi. Bet, lai tas paliek Jūsu ziņā, varat izdomāt stāstu par to, ka Jūsu jaunākā māsa ir iebāzusi galvu kāpņu telpā starp margām un tagad netiek mājās. Ticiet, Jūs tūlīt pat varēsiet doties projām.

4. Salūzusi mašīna

Vēl viens triks, kura īstenošanai būs nepieciešama Jūsu radinieka vai draudzenes palīdzība. Jūs saņemat zvanu ar lūgumu palīdzēt – kurš gan attieksies palīdzēt tādā situācijā? Jums steidzami jādodas palīgā savai draudzenei vai radiniekam, kurš ir iestrēdzis kaut kur uz ceļa, pasteidzieties!

5. Notraipīts apģērbs

Šis variants, pēc mūsu domām, būtu vislabākais. Ja Jums ir apniksi noslēpumainā svešinieka kompānija, tad varat sev kaut ko uzliet – vēlams kaut ko ne pārāk karstu, vai arī uzmest sev virsū kādu ne pārāk taukainu ēdienu.

Tikai neaizmirstiet, ka Jums pēc tam šī lieta būs jāmazgā, tāpēc nepārcentieties. Bet kāda runa var būt par randiņa turpināšanos, ja Jums ir notikusi tik nepatīkama lieta. Galvenais, lai Jūsu kavalieris neuzstāj uz apģērba maiņu, bet Jūs neizdomājiet tam piekrist!

6. Vai, slikti…

Ja Jūs vienmēr esat sapņojusi kļūt par slavenu aktrisi, tad tagad Jūs varat realizēt savu sapni – uzmanību, Jūsu uznāciens! Viens skatītājs, kā minimums, Jums jau ir garantēts. Notēlojiet, ka Jums pēkšņi palicis slikti: kafejnīca ir pārlieku piesmēķēta vai arī ēdiens nebija pārlieku svaigs, atvainojieties un dodieties projām.

7. Pamēģiniet mazināt sasprindzinājumu

Ja Jūs pieļaujat tādu domu, ka pirmais randiņš vienmēr liek uztraukties Jums abiem, jo, pilnīgi iespējams, Jūs uz randiņiem neejat pārāk bieži. Tādā gadījumā Jums jāsaņem sevi rokās un jācenšas nedaudz mazināt sasprindzinājumu.

Mēs piedāvājam „pozitīvo terapiju”. Pacentieties sasmīdināt savu pavadoni, izstāstiet kādu anekdoti vai smieklīgu atgadījumu no savas dzīves. Kliedējiet saspringumu ar smieklu palīdzību!

8. Esiet atklāta

Ja puisis Jums pavisam nepatīk un Jūs jau tagad esat pārliecināta par to, ka vairāk ar viņu nesatiksieties, tad neliekuļojiet un nesoliet to, kas nenotiks. Atzīstieties viņam godīgi, ka otrā randiņa nebūs.

Tikai izvēlieties maigākus vārdus: neskatoties uz to, ka Jums pagaidām nav nekādu saistību, tomēr nevajadzētu lieki apvainot mazpazīstamu cilvēku.

Tāpēc, meitenes, pieņemot lēmumu aizlavīties projām no neizdevušās randiņa, padomājiet, kā to izdarīt tā, lai neaizvainotu savu kavalieri. Lai cik arī garlaicīgi Jums ar viņu nebūtu,atvadieties cilvēcīgi. Kas zina, iespējams, viņam ar Jums arī nebija nemaz tik jautri un interesanti! :)

Foto: ©Slyadnyev Oleksandr,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

3 Koment?ri ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

 1. krabis 28/12/2010 at 19:10 -

  Stulbās manipulātores. Nu aiziesiet jūs uz darbu vai apliesiet sevi ar kafiju, džeks pēc tam vēlreiz zvanīs un aicinās. Pēc tam vajadzēs atkal debīlismus domāt… Pasakiet, ka nav interesanti un viss atrisināts.

 2. Garāmgāja 28/12/2010 at 19:37 -

  Oh, come on! Par šīm atrunām smejas jau pašās lētākajās filmās, vai tiešām kāds tās mēģina izmantot dzīvē?

  • StarStyle
   StarStyle 28/12/2010 at 20:14 -

   Garāmgāja un krabis, kādas Jums ir nācies dzirdēt “atmaskas” no meitenēm?! :)