Jūsu vīrietim TAS jādzird katru dienu!

Sievietes mīl ar ausīm…

Bet kā tad vīrieši? Vai tiešām Jūs domājat, ka vīrieši „nelieto” ausis? Jūs maldāties.

Vīriešiem, tāpat kā mums varbūt pat vēl vairāk, nepieciešama uzmanība un vajadzīgi vārdi.

Kas īsti jādzird vīrietim? Mēģināsim tikt skaidrībā.

paris skatās

1. “Tu man esi vislabākais”

Jebkura sieviete vēlas dzirdēt to, ka viņa ir īpaša. Tāpat ir ar vīrieti. Viņam svarīgi ne tikai būt unikālam, bet viņš vēlas būt visstiprākais, visgudrākais, vislabākais.

Ja viņš vēlas to dzirdēt, tad dodiet viņam tādu iespēju!

2. “Cik man bija labi…”

Kā Jūs noprotat, šeit runa ir par seksu.

Uzmanību! Jūsu pienākums uzslavēt vīrieti par viņa panākumiem gultā. Protams, Jūs varat būt ar kaut ko neapmierinātas, kā arī mācīt un teikt priekšā savam vīrietim, kas Jums vairāk patīk, tikai neaizmirstiet viņam pateikt to, ka Jums ar viņu ir ļoti labi.

Vīrietim jābūt pārliecinātam par to, ka sekss ar viņu – tā ir vārdos neizsakāma bauda. Tikai ielāgojiet – viņš noteikti gribēs dzirdēt šos vārdus.

3. “Cik garšīgi!”

Ne katrai sievietei ir paveicies ar vīrieti, kuram patīk gatavot. Tomēr nav nekā neiespējama, ja Jūs pacentīsieties, tad varat gūt panākumus pat šajā jomā.

Ielāgojiet, ja Jūsu mīļotais vīrietis uzvilcis priekšautu un dodas uz virtuvi, tad izdomājiet iepriekš, kādus komplimentus viņam teiksiet.

Uzslavējiet vakariņas tā, it kā nekad nebūtu ēdusi neko garšīgāku. Lai nostiprinātu efektu, regulāri viņam sakiet: „Atceries to olu kulteni, kuru Tu pagatavoji? Cik tas bija garšīgi…”, vai kaut ko tamlīdzīgu. Lieciet viņam saprast, ka Jūs ļoti augsti vērtējat viņa kulinārijas prasmes!

4. “Liels paldies “

Pārstājiet uzskatīt, ka visi Jums ir kaut ko parādā. Tās ir vistīrākās muļķības, no kurām pēc iespējas ātrāk jātiek vaļā.

Iemācieties pateikties. Tikai neaizmirstiet – ja Jūs esat nodzīvojuši zem viena jumta jau 10 gadus, tad tas nav nekāds iemesls, lai liktu savam vīrietim izpildīt 10 darbus stundas laikā un nepateikties par to.

Vīrietim, tāpat kā Jums, nepieciešama svarīguma sajūta – dāvājiet viņam to. Pateicieties viņam, novērtējiet viņa pūles, uzsveriet viņa nozīmi.

5. “Es Tevi mīlu…”

Jā, noteikti sakiet, ka mīlat viņu, šie vārdi viņam ir ļoti svarīgi.

Ņemiet piemēru no Rietumvalstīm, kur cilvēki atvadoties viens otram saka: „Es Tevi mīlu”.

Un vēl viena lieta, lai cik jauki nebūtu vārdi, kurus Jūs cenšaties pēc iespējas biežāk teikt savam mīļotajam vīrietim, darbi vienmēr pateiks vairāk. Tāpēc neaizmirstiet izdarīt kaut ko skaistu!

Foto: http://www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!