Joga acīm

Arvien vairāk cilvēku sāk slimot ar dažādām acu slimībām. Cilvēku redze pasliktinās, daudzi spiesti nēsāt brilles vai kontaktlēcas. Tā ir viena no galvenajām mūsu laikmeta problēmām. Slikta ekoloģija, neveselīga pārtika, stresi un pastāvīga spriedze – tas viss ietekmē veselību, tostarp, arī cilvēka redzi.

Joga acīm

Sevišķi vēlamies izdalīt tos cilvēkus, kuri strādā ar datoru. Regulāri strādājot ar datoru, tostarp, spēlējot datorspēles, var pasliktināties redze. Diemžēl šodien katram trešajam bērnam ir slikta redze, nemaz nerunājot par pieaugušajiem.

Bieži vien, nodarbojoties ar sportu mēs aizmirstam, ka arī mūsu acīm nepieciešama uzmanība. Bieži vien šai uzmanībai jābūt īpašai. Tomēr mēs nepievēršam tam uzmanību, uzskatot, ka acis pašas parūpēsies par sevi.

Miegs lielākoties ir tikai vājš mierinājums mūsu nogurušajām acīm, tāpēc tagad pieaug interese par dažādām redzes uzlabošanas un stiprināšanas metodikām, to veselības profilaksi un redzes asuma saglabāšanu. Pašlaik tiek piedāvāti dažādi vingrinājumi acīm, bet mēs vēlamies īpaši izcelt acu jogu.

Jāatzīmē, ka joga acīm, nav modes tendence, bet rūpīgi izstrādāta un daudzu gadu garumā pārbaudīta tehnika, kas vērsta uz redzes stiprināšanu, saglabāšanu un nereti pat arī uz cilvēka redzes atjaunošanu. Dažādi acu atslābināšanas un sasprindzināšanas vingrinājumi, kas tiek kombinēti ar masāžu, ļoti labvēlīgi ietekmē ne tikai acu veselību, bet arī vispārējo cilvēka emocionālo tonusu.

Acu jogu praktizē gan fitnesa klubi, gan arī ārsti-oftalmologi.

Interesanti, ka acu jogai nav jāveltī daudz laika un spēkus. Ar to var nodarboties pat pusdienlaikā, vai arī atrast brīvas desmit-divdesmit minūtes no darba brīvajā laikā. Parasti rezultāts ir redzams uzreiz. Pazūd nogurums, acu iekaisums, apsārtums. Acis vairs neasaro. Uzlabojas asinsrite, bet tas savukārt uzlabo redzi.

Bez šaubām, lai atjaunotu redzi šādā veidā, būs smagi jāstrādā. Jo tas ir tikai vingrinājumu komplekss, kas palīdz cilvēkam saglabāt veselību. Bet labam rezultātam nepieciešamas regulāras un aktīvas nodarbības. Šeit svarīgs ir uzturs un pilnvērtīgs miegs. Ielāgojiet, ka Jūsu veselība vistiešākā veidā atkarīga no Jūsu vēlmes būt veselai. Jo daudzi kaitīgie ieradumi, pie kuriem mēs sam pieradušas, var pārvilkt treknu svītru visiem pūliņiem.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!