Jauns zīmols DEMONIQ – karsti, jutekliski, izaicinoši! Kolekcija Mistress.

Apaksvelas-komplekts-Demoniq-Yvone-PremiumErotisks komplekts Yvone no DEMONIQ apakšveļas kolekcijas ir tieši tas, ko Tu meklē! Katrs elements, ko piedavā komplekts Yvone atmodina sajūtas un garantē kaislību pilnus mirkļus!

Kakenes-terps-Demoniq-Ilse

Vai esi gatava erotiskai rotaļai? Parādi savu mežonīgo pusi! Pikants kaķenes tērps Ilse no DEMONIQ apakšveļas kolekcijas! Tērps veidots no patīkama wetlook auduma ar smalkiem sietiņauduma akcentiem. Tērpam ir dziļš V – veida kakla izgriezums, akcentēts ar smalku sietiņaudumu, kas perfekti izcels krūtis.

Claudia_black

Pikants bodijs Claudia – drosmīgām un pašpārliecinātām sievietēm no DEMONIQ apakšveļas kolekcijas! Bodijs izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem – spīdīgais wetlook audums lieliski izcels augumu, koķetais sietiņaudums akcentēs gurnus un muguru. Bodijam ir seksīgs, dziļš V – veida kakla izgriezums ar sasienamām lentītēm.

martha_demoniq

Drosmīgi un seksīgi! Erotisks komplekts Martha Premium no DEMONIQ apakšveļas kolekcijas ir tieši tas, ko Tu meklē! Komplektā ietilpst jutekliska nakts kleita, kas izgatavota no augstas kvalitātes audumiem – krūtis akcentē iespaidīgs izgriezums, akcentēts ar sarkanām lentītēm, vidukli – spīdīgs wetlook audums, un kleitas apakšējā daļa papildināta ar skaistu tilla audumu. Komplektā ietilpst pieskaņotas stringbiksītes, cimdi, kuru augšdaļu akcentē tilla audums, un zeķes – akcentētas ar sarkanām lentītēm.

Erotisks-komplekts-Demoniq-Dorothea

Tieši tas, kas vajadzīgs erotiskam, kaislīgam piedzīvojumam! Pikants komplekts Dorothea no DEMONIQ apakšveļas kolekcijas. Komplektā ietilpst gara, seksīga kleita un stringi. Kleita veidota no patīkama, spīdīga wetlook auduma. Izgriezumi kleitas aizmugurē skatienam atklāj augumu un pieskaņotos stringus. Kleitas aizdare kakla daļā ar sudraba krāsas ķēdīti.

Spied ❥❥ TE ❥❥ un apskati visu kolekciju!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!