Ja Tavs mīļotais ir egoists

Ne jau katrai no mums ir paveicies satikt mīlošu un gādīgu vīrieti. Dažas ir izvēlējušās egoistus un mokās, nezinot kā ar to sadzīvot.

Ja Tavs mīļotais ir egoists

Neatzīts ģēnijs

Egoists jūsmo par sevi un saviem talantiem. Tik tiešām, lielākā daļa šādu cilvēku ir radošo profesiju pārstāvji (aktieri, mūziķi), tiesa, viņu karjera ne vienmēr veidojas tik veiksmīgi, kā viņiem pašiem to gribētos. Bieži vien šādiem vīriešiem ir pielūdzējas – pārtikušas pusmūža sievietes, kuras dāvina viņiem dārgas dāvanas un iepazīstina viņus ar vajadzīgiem cilvēkiem, tāpat vien, neko par to neprasot. Galvenā egoista vēlēšanās – lai par viņu rūpētos un viņu mīlētu.

Slikta audzināšana

Praktiski vienmēr egoists izaug nepilnās ģimenēs, kur viņš ir vienīgais vīrietis, tāpēc uz viņu tiek koncentrēta visa mātes mīlestība, bet reizēm arī vecmāmiņas, tantes, māsas un citu sieviešu kārtas radinieču mīlestība. Šādam zēnam jau kopš agras bērnības tiek iedvests, ka viņš ir ģeniāls mākslinieks (mūziķis, dziedātājs, aktieris, dejotājs vai vienkārši vislabākais cilvēks), tādēļ viņu visu mūžu nepamet šī sajūta un viņš vienmēr gaida, ka visi par viņu jūsmos. Psiholoģi ir pārliecināti, ka šādu cilvēku nav iespējams labot, un, pat tad, ja viņš kādu iemīlēs, tad vienalga viņa personīgās intereses vienmēr būs pirmajā vietā.

Spēle pēc noteikumiem

Sievietēm, kuru mīļotais cilvēks ir egoists, atliek tikai pieskaņoties viņa spēles noteikumiem, lai ģimenes dzīve nesagādātu pārāk daudz grūtību, kā tas var notikt tad, ja Jūs izvēlēsieties nepareizu uzvedības līniju. Vispirms, speciālisti iesaka pacensties saprast, kāpēc meitenes izvēle krita tieši uz šo vīrieti. Iespējams, viņai patīk būt atkarīgai, vai arī viņa ir egoiste, tikai ne tik liela. Lai nekļūdītos un veltīgi netērētu laiku, speciālisti iesaka uzrakstīt uz papīra lapas mīļotā cilvēka priekšrocības un trūkumus. Ja pozitīvo īpašību būs vairāk, tad varat ķerties klāt pie darba.

Acs pret aci, zobs pret zobu

Visefektīvākais cīņas veids ar šo vīriešu trūkumu – izrīkoties ar viņu tāpat, kā viņš izturas pret apkārtējiem, lai egoists varētu paskatīties uz sevi no malas. Meitenei visu laiku jāprasa izpildīt vispirms viņas vēlmes, pēc iespējas vairāk jāstāsta par sevi. Tai pat laikā vismazāko egoisma izpausmi no vīrieša puses, uzreiz jāizskauž, uzsverot savu neiecietību pret tādu attieksmi. Vēl viens variants – varat pacensties izraisīt žēlumu, pastāstot par savu smago dienu, nogurumu un slikto pašsajūtu, kas neļauj Jums, piemēram, nomazgāt traukus.

Izlēmīga rīcība

Galvenais šāda vīrieša draudzenes mērķis – censties piespiest viņu izdarīt kaut ko savā labā. Pazemīgu uzvedību un bezierunu pakļaušanos egoists nekad nenovērtēs, jo uztver to kā pašu par sevi saprotamu lietu. Palīdzēt izmainīt viņa priekšstatu par sevi un apkārtējiem spējīgi tikai kardināli mēri. Pārvarot sevi vienreiz un darot to cita cilvēka labā, pakāpeniski tas kļūs par ieradumu un sagādās prieku, jo sevišķi tad, ja meitene izrādīs patiesu prieku par viņa cēlo rīcību.

Foto:Hunta,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!