Ja Jūsu vīrietis ir pārlieku greizsirdīgs

Kā cīnīties ar vīriešu greizsirdību?

Ja Jūsu vīrietis ir pārlieku greizsirdīgs – tad tā ir īsta traģēdija. Bieži vien vīrieša greizsirdība noved pie tādu problēmu rašanās, kuras var izrādīties neatrisināmas. Ar ko saistīta vīriešu greizsirdība un kā ar to cīnīties?

pārlieku greizsirdīgs

Cēloņi

Vīrieša greizsirdība var rasties dažādu iemeslu dēļ. Tā var rasties agrā bērnībā. Ja tēvs turēja aizdomās māti un bija greizsirdīgs. Tad mazais zēns, kļūstot pieaudzis, var pārņemt šo pašu uzvedības modeli. Vēl greizsirdību var izprovocēt greizsirdība un noslēpumaina sievietes uzvedība, piemēram, ja viņa bieži pārnāk vēlu mājās no darba. Ja vīrietim ir nosliece uz narkomāniju un alkoholismu, tad viņš kļūst daudz aizdomīgāks, jo regulāra spirtoto dzērienu vai narkotisko vielu lietošana var kalpot par negatīvas domāšanas rašanās cēloni. Dažreiz greizsirdību var izprovocēt viņa draugu sarunas un mājieni, jo bieži vien viņi aprunā sievieti aiz skaudības, bet, parasti, vīrietis to nemaz nenojauš.

Sievietēm tas var izraisīt vainas sajūtu

Bieži vien vīriešu greizsirdība var izraisīt sievietei vainas sajūtu. Viņai visu laiku jāattaisnojas par katru savu soli. Jo nepaiet ne diena, kad vīrietis nepārmestu sievietei par neuzticību. Par skandāla cēloni var kalpot darba kolēģa telefona zvans vai nejauša satikšanās ar bijušo klases biedru. Pat visvienkāršākais veikala apmeklējums var radīt neskaitāmus jautājumus. Bieži vien šāds vīrietis sāk draudēt, neļauj aizkavēties vai arī kaut kur aiziet. Dzīvot ar šādu partneri ir ļoti grūti, tomēr var mēģināt atrast izeju no šīs sarežģītās situācijas.

Ko darīt?

Šādā situācijā psihologi iesaka neatbildēt uz greizsirdīgā vīrieša jautājumiem. Pietiks ar to, ka Jūs īsumā aprakstīsiet situāciju. Varat vispār klusēt un neko neteikt. Protams, par problēmām ir jārunā. Taču šajā gadījumā nav ko apspriest, jo vīrietis ir pārāk pārliecināts par savu taisnību. Tāpēc necentieties viņu pārliecināt, labāk mēģiniet saprast, kas varēja kalpot par cēloni šai greizsirdībai. Iespējams, viņš nav pārliecināts par sevi, baidās neizturēt konkurenci ar citiem vīriešiem. Tādā gadījumā centieties pēc iespējas biežāk viņu slavēt, izteikt komplimentus. Ja tas saistīts ar kaut ko citu, tad Jums vienai nebūs pa spēkam tikt ar to galā, jo patoloģiska greizsirdība – tā ir slimība. Jums nāksies doties pie psihologa.

Pastāvīga kontrole

Mēdz būt tā, ka vīrietis kontrolē katru sievietes soli. Viņš slepus viņu vēro, izseko, noklausās. Nepārtraukti zvana un interesējas ar ko nodarbojas viņa mīļotā sieviete. Viņš lasa viņas īsziņas telefonā un e-pasta vēstules. Tāda veida attieksme ļoti bieži liek sievietēm sāk krāpt savu vīru. Šādiem vīriešiem ir labi attīstīta fantāzija. Viņi vienmēr ir modri, tāpēc viņus ir ļoti grūti krāpt. Šī iemesla dēļ nav vērts cīnīties ar tāda veida greizsirdību – neliedziet viņam šo izklaidi. Dažreiz pat varat izmest kādu jociņu. Galu galā, ja viņš neatradīs nekādus neuzticības pierādījumus, tad viņam pašam apniks tāda uzvedība.

Sieviete – privātīpašums

Mēdz būt tādi vīrieši, kuri izturas pret sievieti kā pret savu privātīpašumu. Viņš pilnībā kontrolē savu sievieti, liekot viņai darīt to, ko viņš vēlas, izskatīties tikai tā, kā viņam patīk. Viņš var likt viņai nēsāt bezgaumīgas un maisveidīgas lietas un neļaut lietot kosmētiku, jo tāda sieviete, pēc viņa domām, nevienam nepatiks. Viņš aizliedz viņai satikties ar draugiem, kontrolē viņas paziņu loku. Tā ir vissmagākā vīrieša greizsirdības forma. To uzveikt gandrīz nav iespējams. Šādā situācijā jārīkojas sekojoši: jāpasaka viņam, ka Jums vienreiz pietiek. Ja vīrietis pielieto fizisko spēku, tad vērsieties policijā pēc palīdzības. Pasakiet viņam, ka, gadījumā ja viņa uzvedība nemainīsies, tad Jūsu attiecības izjuks. Ja viņš nepiekrīt Jūsu izvirzītajiem noteikumiem, tad Jums nekas cits neatliek kā pamest viņu. Tāds lēmums būs pareizāks, nekā turpināt dzīvot ar tik sarežģītu cilvēku. Nav zināms, pie kā nākotnē var novest viņa greizsirdība.

Foto: © Andrey Kiselev,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!