Interesanti fakti par mīlestību!

heart

Mīlestība - tie nav tikai 9 burti, kas veido vārdu, tā ir visnoslēpumainākā un gaidāmākā sajūta! Cik daudz vētrainu emociju izraisa mīlestība, un cik daudz interesanta var piedzīvot iemīlējies cilvēks. Zinātnieki cenšas izpētīt mīlestību, iedolalot hormonus un ķimikālijas, bet visi reālie fakti -jautājums, kas visus interesē, lūk daži no tiem.

  • Vārds “mīlestība” sanskritā, saskaņā ar valodnieku teikto, nozīmē “velme”.
  • Ir cilvēki, kuri neizjūt mīlestību, un to psihoterapeiti sauc par hipopituitārismu slimību (Hypopituitarism).
  • Kas attiecas uz termiņiem, iemīlēšanās var nodarbināt Jūsu prātus un satraukt sirdi nedaudz vairāk kā gadu. Tieši šādu termiņu ir novērojuši psihologi un izsecinājuši, kas šis ir tas laiks, kad izjūtat romantisku svētlaimi.

Lock

  • Bet attiecībā uz kritisko laulības termiņu, tad tas ir trešā gada beigās, un ceturtā sākumā. Saskaņā ar pētījumu visvairāk pāru iekrīt tieši šajā periodā. Ja Jūsu mīlestība spēs izturēt šo periodu, tad nākošais kritiskais gads ir astoņus gadus ilga kopdzīve.
  • Vai Tu zini, kāpēc laulības gredzenu nēsā uz zeltneša? Šī tradīcija nāk no senajiem grieķiem, kas uzskatīja, ka tieši caur šo pirkstu plūst mīlestības vēna – amoris, un tālāk tā plūst tieši uz sirdi.
  • Galvenais mīlas dzēriens, tas nav vīns, bet gan granātābolu sula. Zinātnieki ir konstatējuši, ka granātābolu sulā ir vielas, kas paaugstina hormonu līmeni, kas izraisa velmi, kaislības. Tātad tad kad gatavojies romantiskām vakariņām sveču gaismā neaizmirsti par granātbolu sulu!
  • Dabas patiesais mīlestības pamats ir sviedru smarža, kas piesaista kā vīriešus, tā sievietes. Mēs nerunājam, protams, par nejauku un asu sviedru smaku, bet par ķīmisko sastāvu un atsevišķiem elemntiem, kas ir sviedros. Vēsture apliecina šo faktu, jo tieši sviedri bija par pamatu mīlestības dzērieniem un smaržām.
  • Ārsti ir izsecinājuši, ka mīlestība uzlabo emocionālo stāvokli un pat paildzina dzīvi. Tātad vīrieši, kuri noskūpsta savas sievietes, pirms došanās prom, nevis aizmirst to ikdienas steigā dzīvo pat līdz 5 gadiem ilgāk.
  • Vienas no piecām ilgstošām attiecībām sākas tad, kad joprojām viens vai abi ir iemīlējušies savās bijušās otrās pusītēs.
  • Zinātnieki norāda, ka vairums cilvēku iemīlas aptuveni 7 reizes, pirms stājas laulības dzīvē.
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!