Idejas manikīram Helovīnos


Helovīns – diena, kad var ļauties visdrosmīgākajām fantāzijām un tajā pat laikā neizskatīties dīvaini. Idejas manikīram Helovīnā, kā arī idejas tā īstenošanai atradīsi šajā rakstā.

Helovīns – svētki, kad visbriesmīgākās idejas var atbrīvot no aizspriedumu cietuma, jo šajā dienā ar nagiem var darīt visu, kas ienāk prātā: radīt efektu ar asiņainām rokām vai radīt smalku Franču manikīru ar maziem spociņiem. Galvenais, pirms izvēlies manikīru Helovīnam, vajag saprast kādā tēlā iejutīsies. Svarīgi zināt, kāds būs kostīms un kādas krāsas būs harmoniskas, un kāds zīmējums uz nagiem būs piemērots.

Atbilstoši klasikai, Helovīna krāsas ir melnais, sarkanais, oranžais un baltais. Tos var kombinēt un izdomāt visdažādākos zīmējumus. Protams, nepieciešamības gadījumā, var izmantot jebkuras krāsas nagu laku – to, kas tev visvairāk nepieciešama. Galvenais, lai tas būtu saskaņots ar tavu kostīmu.

Attiecībā uz manikīra materiāliem, lai radītu visšausminošāko manikīru, eksperti iesaka izmantot visparastākās nagu lakas, jo visticamāk, Tu nestaigāsi ar manikīru, kas radīts ballītei, visu nedēļu. Tāpat tev būs nepieciešami tipši, līme un spīdumi.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!