Idejas dāvanai Tēva dienā – tās Tev neko nemaksās, bet būs neizsakāmi vērtīgas

Fathers-Day-Pics

Ideja svinēt Tēva dienu lieks justies tēviem īpašiem, mīlamiem un aprūpētiem. Protams, Tu vari uzdāvināt burvīgu dāvanu – kaklasaiti, halātu, pidžamu vai mūsdienīgus gadžetus, un viņš novērtēs šo žestu! Bet mūsdienās lietas ir kļuvušas tik komercializētas, ka dažkārt dāvanas izskatās tikai kā formalitāte.

Bet tas nav iemesls, kāpēc tiek svinēta Tēva diena – tikai, lai pasniegtu dāvanu un pateiktu formālu “Sveicu Tēva dienā!”. Ja Tu patiešām mīli savu tēti, tad kāpēc nepadarīt šo dienu īpašu gan tētim, gan Tev? Tēva dienas būtība ir pavadīt laiku kopā ar tēti un likt justies viņam īpaši šajā dienā! Mēs piedāvājam dažas interesantas idejas, kas nav dārgas (naudas izteiksmē), jo tās neko nemaksā, bet tās būs neizsakāmi vērtīgas gan tētim, gan Tev. Tās palīdzēs Jums satuvināties un nostiprināt emocionālo saiti!

PAVADI DIENU KOPĀ AR TĒTI

Tev noteikti ir saspringts ikdienas grafiks – mācības vai ikdiena ofisā, esi izņemts ar projektiem vai ar citiem sociāli svarīgiem darbiem, bet atceries ir taču Tēva diena (un to mēs svinam svētdienā!). Tas nozīmē, ka ideāli būtu pavadīt šo dienu kopā ar tēti.  Dalies ar savām domām, klausies viņa gudrajos padomos un varbūt pat atzīmē tos savā plānotājā. Tie vienmēr būs noderīgi!

SAGATAVO ĪPAŠU TĒVA DIENAS MALTĪTI

Nav labākas idejas, kā iepriecināt tēti (it īpaši tas attiecas uz meitām), kā pagatavot viņam greznu Tēva dienas maltīti.  Vēl labāk – pagatavo tieši tēta mīļākos un iecienītākos ēdienus. Tādā veidā Tu atbrīvosi arī mammu no virtuves rūpēm un viņi abi ar tēti varēs izbaudīt šo dienu!

PALĪDZI SAKĀRTOT IEKRĀJUŠOS DARBUS

Uzzini, vai tētim ir kādi iekrājušies darbi, piemēram nesamaksāti rēķini vai varbūt nav bijis laiks saremontēt mašīnu. Varbūt Tu vari palīdzēt?! Varbūt tētim nepieciešama Tava palīdzība sīkos mājas darbos? Varbūt nepieciešams ārsta apmeklējums, kas atlikts un atlikts ikdienas steigā?! Tie visi ir sīki žesti, bet parāda, ka Tev rūp tētis un Tu rūpējies par viņu!

SAGATAVO ĢIMENES VIDEO

Pilnvērtīga un ģimeni satuvinoša aktivitāte visai ģimenei Tēva dienā būs ģimenes video sagatavošana, kurā katrs ģimenes loceklis var pateikt labus vārdus par tēti. Ja vēlaties, lai šī diena izvērstos vēl jautrāka – var sagatavot video kopā ar tēta draugiem, radiniekiem, darba kolēģiem, kas dalās viedokļos par tēti. Parādi šo video tētim svētkos un pārsteidz viņu!

PIEDALIES TĒTA MĪĻĀKAJOS SPORTA VEIDOS

Lai tētim būtu labākās Tēva dienas svinības, iesaisti viņu sportiskās aktivitātēs. Sarūpē viņam spēcīgu konkurenci – viņam patiks zaudēt spēli, spēlējot kopā ar saviem bērniem. Vai arī sarīko sporta spēli kopā ar tēta draugiem un ļauj viņam izbaudīt to! Turklāt pēc spēles vari organizēt visiem kopīgu pikniku pie dabas!

SANĀCIET KOPĀ VISA ĢIMENE

Pārsteidz tēti, saaicinot kopā visus ģimenes locekļus, tantes, onkuļus un viņu ģimenes locekļus. Tētis jutīsies labi kopā ar draugiem un laba vēlētājiem šajā īpašajā dienā. Turklāt vari organizēt sportiskas aktivitātes un spēles, lai diena izdotos vēl aizraujošāka un atmiņā paliekošāka!

UZRAKSTI VĒSTULI

Ja Tu esi tālu no tēta un dažādu iemeslu pēc nevari būt viņam blakus šajā dienā, uzraksti vēstuli viņam. Protams, nosūtīt atklātni  ir vienkārši un ātri, bet tai trūkst personīga pieskāriena, ko sniedz vēstule. Ja Tev nepatīk rakstīt vēstules, Tu vari nosūtīt bildes ar laimīgām atmiņām arī telefona čatā, kā arī piezvanīt tētim vairākas reizes dienā, lai viņš nejustos vientuļš šajā dienā!

PASNIEDZ PAŠA ROKĀM DARINĀTU DĀVANU

Atbrīvo savu radošumu un izpaud savas domas par tēti, pagatavojot dāvanu paša rokām. Tā noteikti  kļūs par pašu mīļāko dāvanu! Iedomājies, cik lepns viņš būs, kad varēs Tavu meistardarbu parādīt viesiem un teikt, ka to darinājusi viņa meita/dēls.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!