Holivudas smaids mājas apstākļos

Sniegbalts smaids – tā ir ne tikai skaistuma pazīme, bet tas liecina arī par zobu veselību. Skatoties uz Holivudas zvaigžņu sniegbaltajiem smaidiem, daudzas no mums kļūst vai zaļas no skaudības, sapņojot par tikpat baltiem zobiem.

Holivudas smaids mājas apstākļos

Mūsdienās, ja Jums ir pietiekoši daudz naudas, tad Jūs varat doties praktiski uz jebkuru klīniku, kur Jums palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu. Un Jums būs tik pat skaisti zobi kā ārzemju slavenībām. Bet tikai retajai no mums ir zināms, ka zobus var izbalināt mājas apstākļos. Lai to paveiktu, nav nepieciešami nedz lieli līdzekļi, nedz arī īpaši ingredienti. Atliek zināt tikai dažas vienkāršas receptes.

Daudzi augļi, dārzeņi un ogas kalpos Jums par palīgiem. Piemēram, zemenes. Mums visiem garšo zemenes, pateicoties to garšai un veselīgo mikroelementu koncentrācijai. Bet tās ir ne tikai bagātas ar vitamīniem, kuri tik ļoti nepieciešami mūsu organismam, bet tām vēl piemīt zobus balinoša īpašība! Kurš gan varētu padomāt, ka pateicoties zemeņu maisījumam, saldajam krējumam vai skābajam krējumam, mūsu zobi var sākt mirdzēt ne sliktāk kā Holivudas zvaigznēm. Starp citu, tieši šo garšīgo zobu pastu lieto slavenās aktrises Džūlija Robertsa un Ketrīna – Zeta Džounsa. Bet tieši viņu smaidi Holivudā atzīti par visskaistākajiem un mirdzošākajiem.

Ir vēl cita ne mazāk efektīva recepte. Jāsamaisa jūras sāli ar pārtikas sodu. Bet iegūto maisījumu jāizmanto zobu pastas vietā. Tomēr, jābūt ļoti uzmanīgām ar sāli: lielās cietās daļiņas var saskrāpēt zobu emalju. Tāpēc pirms šī balinošā maisījuma pagatavošanas, ieteicams kārtīgi sasmalcināt sāli.

Arī baklažāniem piemīt zobus balinošas īpašības. Viņi padara zobus ne tikai baltākus, bet arī stiprina tos. Lai to paveiktu, baklažānus vispirms jāsutina cepeškrāsnī, bet pēc tam jācep uz pannas tik ilgi, kamēr tie nepaliks tik melni kā ogles. Cepšanas rezultātā iegūto melno pulveri var izmantot kā zobus balinošu un stiprinošu līdzekli.

Tāpat nedrīkst aizmirst arī par citrona balinošajām īpašībām. Lai ar citronu palīdzību padarītu zobus baltākus, jāberzē zobi ar citrona miziņām. Tikai nepārcentieties, jo visam jābūt ar mēru.

Zobu balināšana – tas nav viegls uzdevums. Jo sevišķi tad, ja tie tiek pakļauti negatīvai iedarbībai. Tādai, kā piemēram, cigarešu dūmi vai kafija. Tāpēc, iekams ķerties pie sava smaida uzlabošanas, vispirms jāparūpējas par zobu veselību un veselīgu dzīvesveidu. Jo mūsu zobu stāvoklis – tas ir vistiešākais mūsu veselības rādītājs, kā arī tas lieliski parāda mūsu attieksmi pret sevi.

Avots:www.womenpassion.net,Foto:Olaru Radian-Alexandru,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!