Galvenie noteikumi kā notievēt efektīvi?

belly-2473

Svara zaudēšana ir diezgan aktuāla problēma mūsdienās. Ir ļoti daudz metožu kā to izdarīt, dažas no tām pat veselībai bīstamas. Iespējams Tu jau esi nonākusi pie šī jautājuma, kā zaudēt svaru, bet tagad atkal sāc domāt kā notievēt efektīvi, neapdraudot savu veselību un tā, lai svars neatgrieztos pēc kāda laika.

Kādi ir galvenie noteikumi kā efektīvi zaudēt svaru? 

 • Lai efektīvi zaudētu svaru to vajag darīt lēni!

Tu vari zaudēt ne vairāk kā 1kg nedēļā, (un tas ir maksimālais kilogramu skaits). Ja vēlies, lai tievēšana nekaitētu tavam organismam tad zaudē aptuveni 3-4 kg mēnesī, un nekādu stingru diētu un tablešu!

Nesteidzies tievēt, protams, ka reizēm gribi ļoti ātri nomest svaru, bet, lai to zaudētu efektīvi un svars pēc laiciņa neatgrieztos, dari visu lēni ar apdomu, un izvēlies piemērotu laiku savā dzīvē, kad to izdarīt.

Pieņem stingru lēmumu, par to, ka tiešām vēlies zaudēt svaru. Pieej šai lietai nu ļoti nopietni, neļaujies nekādām atlaidēm un kārdinājumiem. Izvēlies piemērotu laiku sev un neatkāpies no mērķa. Tajā pašā dienā, kad esi nolēmusi zaudēt svaru, pieņem pie sevis, ka jau esi nometusi pāris kilogramus. Tiem kuriem ir ļoti liels liekais svars vai vecākiem cilvēkiem, ir ieteicams patstāvīgi konsultēties ar ārstu.

Tu jau esi pieņēmusi lēmumu par to, ka vēlies šķirties no liekā svara? Lieliski..!

diet-861173_640

Tikmēr, atgādinam dažus padomus, tiem, kas vēlas zaudēt svaru un uzturēt sevi lieliskā formā.

 • Neēd pēc plkst. 18.00, ja esi ļoti izsalkusi, tad vari izdzert glāzi zemu tauku saturoša jogurta.
 • Ēd tikai dabīgus un svaigus produktus, nekādus pusfabrikātus un aizstājējus.
 • Dzer aptuveni 1,5-2l ūdens dienā, aizstāj ar to tējas un kafijas.
 • Izslēdz no sava uztura, maizes izstrādājumus no miltiem, tortes, bulciņas, rafinēto cukuru, pārtiku, kas satur paaugstinātu tauku saturu.
 • Iekļaujiet vairāk svaigus augļus, dārzeņus un svaigi spiestas sulas.
 • Reizi nedēļā uzturiet diētas dienu, piemēram visu dienu dzert tikai ūdeni. Tas palīdzēs organismu atbrīvot no dažādiem toksīniem.
 • Gulēt 7-8 stundas dienā, tas ir svarīgi, lai būtu laba vielmaiņa.
 • Pārvietojies ar kājām vairāk, un elpo svaigo gaisu.

Un nu atgriežamies pie noteikumiem!

Apvieno diētu un treniņus, svara zaudēšanai. Treniņi ir neatņemama svara zaudēšanas sastāvdaļa, lai zaudētu taukus, nevis muskuļus. Tas ir nepieļaujami svara zaudēšanai. Zaudēt vajag taukus, lūk, arī treniņi šeit lieliski spēs palīdzēt. Izvēlieties piemērotu intensitātes līmeni,Tu vari sākt ar vienkāršu un pakāpeniski palielināt slodzi. Tāpēc diēta kopā ar treniņiem dod ļoti efektīvu rezultātu.

Sastādiet savu personīgo programmu, lai sekotu līdz svara zaudēšanai. Protams, vari izmantot jau kādu gatavu paraugu, bet mēs iesakām sastādīt savu, lai efekts būtu labāks. Tas nemaz nav grūti, un tālāk izstāstīsim kā to izdarīt.

Nu tad tā:

Noskaidro, kāds būtu tavs normālais vai ideālais svars. Tas ir vajadzīgs, lai izprastu, cik daudz kilogramu vēlies zaudēt, un kādā laika periodā Tev tas ir jāizdara. Ņemot vērā to, ka nevar pārspīlēt un Tu vari zaudēt 1kg nedēļā.

diet-695723_640

 •  Saskaitam cik kalorijas dienā Tu drīksti uzņemt. Ir speciāli kaloriju kalkulatori, kur Tu to vari aprēķināt. Zināms ir tas, ka dienā nedrīkst uzņemt mazāk par 1200kcal, jo tas var būt bīstami veselībai.
 • Personalizē savu uzturu. Tagad Tu zini cik daudz kaloriju dienā nepieciešams zaudēt, olbaltumvielas, taukus un ogļhidrātus. Gudri vari izvēlēties produktus, ņemot vērā to kaloriju sastāvu. Iespējams, sākumā Tev būs neparasti skaitīt ēdiena kalorijas, ko Tu ēd, bet ar laiku spēsi jau bez aprēķināšanas noteikt to cik daudz apēst. Tomēr, iesakām aprēķināt, lai būtu pavisam precīzi.
 • Veic vienkāršus uzdevumus. Aptuveni 1-1,5 nedēļas pēc efektīvas svara zaudēšanas programmas sāc veikt vienkāršus vingrinājumus. Protams, Tu vari sākt vingrinājumus uzreiz, tas ir atkarīgs no tava psiholoģiskā noskaņojuma.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!