Galvenās kļūdas, izvēloties apģērbu

Stils ir tieši tas, kas padara sievieti noslēpumainu, apburošu un neatkārtojamu. Tā ir māksla izvēlēties sev tādu apģērbu, kas piestāvēs ne tikai Jūsu figūrai, bet arī lieliski harmonēs ar Jūsu garastāvokli un dzīvesveidu. Apģērbam, apaviem un aksesuāriem jāveido vienotu ansambli, kā arī tiem jābūt atbilstošiem gadalaikam un vietai, uz kuru Jūs dosieties. Atrast savu stilu nav viegli, iespējams tieši tāpēc sievietes bieži vien pieļauj visdažādākās kļūdas. Aplūkosim pašas visizplatītākās kļūdas:

Galvenās kļūdas izvēloties apģērbu

1.Rotaļāšanās ar krāsu

Pārāk daudz krāsu vienā reizē: izvēloties apģērbu, kombinējiet savā starpā ne vairāk kā trīs dažādas krāsas. Ja saskaņā ar jaunākajām modes tendencēm Jūs izvēlējāties raibu kleitu, tad šādā gadījumā vislabāk izvēlēties vienkrāsainas kurpes un somiņu. Savukārt tad, ja Jūs izvēlējāties vienkrāsainu tērpu, tad Jūs varat droši eksperimentēt ar aksesuāriem. Tomēr būtu vēlams, lai vienmēr viena no krāsām būtu neitrāla: melna vai piena krāsa.

Pārāk daudz melnās krāsas: pat tad, ja Jūs nomāc domas par savas figūras nepilnībām, tas nav pietiekams iemesls, lai nēsātu tikai melnas drēbes. Pelēcīgās pilsētas ielas un vienveidīga cilvēku plūsma – tas ir ļoti garlaicīgi. Ja Jūs vēlaties izvēlēties apģērbu tumšās krāsās, tad noteikti izvēlieties spilgtu somu, rotas vai cepuri un šalli.

Spilgtas krāsas: ļoti spilgtas krāsas dzelteni-zaļos toņos labi piestāvēs bērniem un ceļu remonta strādniekiem. Visam jābūt ar mēru. Šādos spilgtos toņos var doties uz kāda ekstravaganta dziedātāja koncertu, bet šāds apģērbs absolūti nebūs piemērots ikdienas dzīvei.

2.Aksesuāri

Nepareizi izvēlēta cepure: filca cepure nepiestāvēs pie vējjakas. Šāda cepure labi izskatīsies kopā ar trenci vai auduma mēteli. Savukārt kopā ar vējjaku labi izskatīsies adīta cepure vai amizanta cepure ar nadziņu.

Nav aksesuāru: Māka izvēlēties piemērotus aksesuārus – tas ir talants. Bez tiem sieviete vienkārši pārstāj būt sieviete. Nevajadzētu atteikties no detaļām, jo pat visneparastākajam stilam nepieciešamas rotas.

3.Dažādu stilu apvienošana

Lietišķa stila apģērbs ar sporta apaviem: sporta apavos ir ērti, tam visi piekritīs. Tikai lietišķas sievietes stilā nav vietas sporta apaviem. Šādas dāmas tos var nēsāt tikai sportošanas laikā.

Eklektika: ar šo vārdu apzīmē nepareizu dažādu stilu elementu kombinēšanu. Pirms doties sabiedrībā, palūdziet padomu savām draudzenēm vai radiniekiem. No malas labāk redzams, vai, piemēram, sportiska stila bikses piestāvēs žaketei un augstpapēžu kurpēm.

4.Apakšveļa

Nepareizi izvēlēts krūšturis: tā ir daudzu sieviešu kļūda. Krūtis – tā ir galvenā Jūsu figūras priekšrocība, tāpēc pret tām jāpievērš lielu uzmanību. Attiecieties pret šo lietu nopietni un centieties vienmēr nēsāt piemērota izmēra krūšturi.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!