Es šodien neesmu labā formā

Es šodien neesmu labā formā. Tā ir visiem labi pazīstama frāze, kuru mēs bieži vien mēdzam lietot, jo sevišķi pirmdienās. Šī frāze daudziem cilvēkiem kļūst par ierastu hronisku stāvokli. Simptomi, kad cilvēks nav labā formā, visiem ir labi zināmi – tas ir salīcis stāvs, klusa balss, zemas darbaspējas, viegla aizkaitināmība… Īsāk sakot, pilns neveiksminieka komplekts. Taču cilvēki vēlas izkļūt ārā no šī apburtā loka, bet viņiem nepietiek pašdisciplīnas, lai uzsāktu jaunu dzīvi. Daudzi uzsāk jaunu dzīvi ar pareizu uzturu un rīta rosmi. Piedāvājam šīs lietas atstāt vēlākam laikam. Labāk sāksim ar psiholoģisko noskaņošanos.

Es Šodien Neesmu Labā Formā

1. Ieskaidrojiet sev, ka Jūs gaida tikai labi notikumi. Noticiet tam, savādāk Jums nekas neizdosies.

2. Ieviesiet savā dzīvē kaut ko jaunu un nezināmu. Mēģiniet pat ierastas lietas paveikt kaut kā savādāk.

3. Nevajag sevi ar kādu salīdzināt. Jums noteikti sevi jāslavē un jāmīl.

4. Gūstiet baudu no katras dienas.

5. Meklējiet savu ceļu un veiksmi, meklējiet. Iespējams, Jums šķiet, ka Jūs to pazaudējāt uz visiem laikiem. Tās ir muļķības. Meklēt jaunas un interesantas lietas Jūs varat visu savu mūžu.

6. Noskaidrojiet savas bailes un dariet to, no kā sistemātiski baidāties.

7. Ielāgojiet, ka Dievs palīdz drosmīgiem, tāpēc nekad „nenokariet degunu”.

Tagad mazliet parunāsim par fizisko attīstību.

1. Aplūkojiet sevi spogulī un pasmejaties par savu atspulgu. Patiesībās viss ir ļoti vienkārši. Jums jātiek vaļā no liekajiem kilogramiem vai jāuzlabo dažas ķermeņa daļas – nekādu problēmu – pilates vai citi fiziskie vingrinājumi palīdzēs Jums tikt galā ar šo problēmu. Galvenais – neizvirziet sev vienlaicīgi vairākus mērķus, piemēram, gribu notievēt, tikt vaļā no vēdera, uzlabot krūšu formu un muguras stāju. Tikai izvirzot prioritātes un sastādot plānu, Jūs varēsiet produktīvi virzīties uz priekšu.

2. Vienmēr uzstādiet izvirzīto mērķu realizācijas termiņu. Šis termiņš iesakņosies Jūsu smadzenēs un turēs Jūs tonusā tik ilgi, kamēr Jūs nebūsiet kaut mazliet pietuvojusies mērķa sasniegšanai. Bet pat neliela uzvara vairos Jūsu enerģiju un piešķirs spēkus, lai Jūs varētu virzīties tālāk.

3. Neaizmirstiet sevi atbalstīt un uzmundrināt. Tas ļaus Jums ne tikai lepoties ar sevi, bet Jūs varēsiet itin viegli pāriet no viena posma uz otru.

Uzlabojot savu psihisko un fizisko tonusu, Jūs arvien retāk teiksiet to, ka neesat formā.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!