Erotiskā apakšveļa

Justies seksīgi, piešķirt asumu sajūtām, uzbudināt vīrieti tikai ar savu izskatu – ar visiem šiem uzdevumiem lieliski tiks galā erotiskā apakšveļa, kurš paredzēts tieši seksam.

Bez šaubām, smalkas mežģīnes un dabīgais zīds arī izskatās ļoti seksīgi, tomēr atsevišķos gadījumos nepieciešams īpašs apģērbs. Šāda erotiskā apakšveļa nav nopērkama parastos apakšveļas veikalos, kā arī tie nav apģērbi „labām” meitenēm, bet gan sievietēm, kuras pieradušas saņemt to, ko vēlas. Šādus apģērbus nav jāvelk nost, tāpēc tiem ir visdažādākie izgriezumi un caurumi stratēģiski nepieciešamās vietās.

erotiskā apakšveļa

Kostīmi lomu spēlēm

Ja Jums abiem patīk lomu spēles, tad Jums noteikti būs nepieciešami atbilstoši kostīmi un aksesuāri. Protams, Jūs varat aprobežoties ar baltu halātu vai vecu priekšautu, bet tik pat labi Jūs varat iegādāties šim nolūkam piemērotu erotisko apakšveļu. Erotiskā apakšveļa  / tērpi veikalos ir pieejams ļoti plašs sortiments: piemēram, guvernantes tērps var sastāvēt no mežģīņu cepurītes un maza priekšautiņa, kurš aizsedz tikai pašu nepieciešamāko, kā arī tas varētu būt formas tērps, kurā Jūs staigājat pa māju un laiku pa laikam it kā nejauši nedaudz noliecieties. Tikai noteikti „aizmirstiet” uzvilkt apakšbikses.

Mūsdienās pastāv iespēja iegādāties jebkuras profesijas formas tērpu. Kā Jums patiktu stingras policijas darbinieces tērps: krūšturis, īsi svārciņi un laiviņa? Jums tikai pašai atliek nojaust, kādiem nolūkiem paredzēts policista zizlis. Lai Jūsu mīļotais vīrietis nepaliktu bez apģērba, nopērciet arī viņam dāvanu: piemēram, stringa biksītes ar ziloņa snuķi. Kā jau Jūs pareizi sapratāt, tad snuķis paredzēts viņa dzimumloceklim. Pavisam jauki šīs biksītes izskatās tad, kad zilonis paceļ savu snuķi – bet tas būs neizbēgami, ja Jūs pa māju staigāsiet seksīgas mājkalpotājas formas tērpā. Ja Jums nav iebildumu pret mājas striptīzu, tad Jūs varat iegādāties profesionālas striptīza dejotājas tērpu – sākot no kurpēm un beidzot ar apakšveļu.

Latekss

Asu izjūtu cienītājiem būs piemēroti visdažādākie apģērbi no lateksa. Pateicoties savai kvalitātei, latekss pieguļ augumam tik cieši kā otrā āda. Bez tam, vīrieši to uzskata par ļoti seksīgu apģērbu, tāpēc Jums beidzot ir iespēja iejusties kaķsievietes tēlā. Šādiem kostīmiem parasti ir aizdare uz krūtīm un dzimumorgānu rajonā, kas ļaus mīļotajam vīrietim piekļūt vēlamajām vietām, nenovelkot Jūsu spīdīgo lateksa „ādu”. Ja Jūs kaut kādu iemeslu dēļ nevēlaties pilnībā ietērpties gumijas kostīmā, tad Jūs varat aprobežoties ar lateksa šortiem vai krūšturi. Starp citu, šādi šorti lieliski izskatīsies kopā ar ādas batfordiem.

Erotiskā Apakšveļa

Parasti apakšveļa, kura paredzēta seksam, atšķiras no tās, kuru mēs esam pieradušas nēsāt ikdienā zem apģērba. Nevajadzētu aizmirst, ka spilgts, eksplozīvs, mežonīgs sekss atkarīgs arī no apakšveļas. Tāpēc noliekam malā pasteļtoņus, kokvilnas bokseršortus ar multipilkācijas varoņu attēliem un šķīstās mežģīnes. Tikai izaicinājums, tikai provokācija! Krūšturi ar izgriezumiem krūšu galos, apakšbikses ar šķēlumu visinteresantākajā vietā (mēs ceram, ka Jūs laicīgi esat parūpējusies par intīmās zonas safrizēšanu).

Kažokādas, spalvas, āda – guļamistabā nekad šādu lietu nav par daudz, ja tas viņu uzbudina un liek Jums justies ļoti seksīgai. Pēdējā laikā atkal modē atgriezušās korsetes. Tas ir likumsakarīgi, jo nav neviena cita veida kā seksīgi izcelt vidukli un pacelt uz augšu krūtis. Ja Jūs uzvilksiet koreseti ar jostu, kas paredzēta zeķu piesprādzēšanai, tad Jūsu mīļotajam vīrietim parādīsies iespēja nodarboties ar seksu ar īstu galma dāmu.

Kā atzīst lielākā daļa vīriešu, tad pat mazs atgādinājums par apakšveļu izskatās daudz seksīgāk par pilnīgu kailumu. Seksa apģērbu ražotāji to ir ņēmuši vērā, tāpēc droši dodieties uz StarStyle vai SweetLady interneta veikalu – tur Jums vienmēr būs ko izvēlēties. Seksam paredzētai apakšveļai ir vairākas priekšrocības – pirmkārt, tas automātiski Jūs noskaņo uz „karstu” nakti (vai dienu), otrkārt, Jūsu mīļotais vīrietis dēļ tādas sievietes ir gatavs un daudziem varoņdarbiem.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!