Enerģētiskais vampīrisms?

vampire

Vai Tev ir gadījies, ka pēc sarunas ar kādu cilvēku, jūties iztukšots un bez spēka? Ko tas nozīmē? To sauc par enerģijas vampīru. Kā tādu atpazīt un pasargāt sevi no negācijām?

Kas tie tādi ir? Un kādi viņi mēdz būt?

Kas ir enerģētiskais vampīrisms? Tiekšanās pēc citu enerģijas un izmantot to savām vajadzībām. Enerģijas vampīrs ir cilvēks, kas barojas ar citu cilvēku enerģiju, burtiski to izsūcot! Pats galvenais, ir ka šie cilvēki gaida saruna biedru reakciju, un tieši no tās viņi barojas un saņem spēkus.

Visi cilvēki, kas attiecas uz šo kategoriju dalās dažādās grupās:

Tie kas sūdzas! Šada personība patstāvīgi sūdzas par savu dzīvi, mīlestību utml. Cik slikti viņš dzīvo, ar šo cilvēku nemitīgi notiek sliktas lietas, un visas nepatikšanas krīt tiem virsū.

Aizbildnis! Šis cilvēks rūpēsies par Tevi, bet tādas rūpēs pārvērtīsies par padomu došanu pat tad, ja tas nav nepieciešams. Tādi cilvēki domā, ka Tava dzīve ir slikta, un tajā noteikti notiks, kas slikts.

Agresori! Vienmēr un jebkurā vietā domās, ka vis ir slikti, centīsies radīt atmosfēru, kurā visi jutīsies slikti, visi savā starpā sāks konfliktēt. Un kā reiz, pašas lielākās konfliktu sitācijas, dod visslielāko labumu agresoriem. Paši ir viltīgi un rupji.

Manipulatori! Visu laiku centīsies izraisīt strīdus citu starpā. Viņi var taisīt intrigas, melot, pierunāt kādu darīt sliktas lietas. Viņi darīs pilnīgi visu, lai sanaidotu draugus un kolēģus.

Tāpat var atšķirt arī tīšus un netīšus vampīrus. Pirmie speciāli izraisa apkārtējos emociju vētras, un barojas no tiem. Otra grupa nenojauš par savām spējām, un nemitīgi izsauc žēlumu, lai izprovocētu savu sarunu biedru uz konfliktu.

Kā atpazīt?

Kā izpaužas enerģētiskais vampīrisms? Atpazīt to ir grūti, tā kā daudzi vampīri mēdz maskēties, un dara to pavisam meistarīgi.

Lūk daži piemēri, kā varam viņus atpazīt:

 • Daudzus tādus cilvēkus var nosaukt par komunikabliem, viņi viegli atrod kontaktus.
 • Sarunas laikā vampīrs, par sevi izstāstīs visu. No šāda stāsta Jūs izdarīsiet slēdzienu, ka Jums priekšā ir pats nelaimīgākais cilvēks. Bet tāds iespaids ir mānīgs. Ja sarunu biedrs stāsta par nedienām, pārāk teatrāli, un akcentē uzmanību uz rūgto likteni, tad pavisam noteikti viņš gaida reakciju.
 • Agresori ir rupji, pietam rupjības viņi saka visu laiku. Vai esi redzējis kādreiz autovadītāju, kas lamājas ar neglītiem vārdiem uz apkārtējiem braucējiem? Ļoti spilgti piemēri tāda tipa vampīriem. Viņi provacē, lai saņemtu atpakaļ rupjības.
 • Aizbildņi vienmēr intresēsies par Jūsu dzīvi, un uzdos privātus jautājumus, lai saņemtu atbildes, cerams Jums nepatīkamas. Jo tiklīdz kā teiksiet, ka Jums iet labi, viņi novērsīsies.
 • Vampīrs turpinās sarunu tik ilgi kamēr nesaņems no Jums vajadzīgo informāciju un Jūsu reakciju. Tāpēc nežēlojiet sevi, un esiet uzmanīgi.
 • Sarunas beigās vampīrs, Jums pat var pateikties par sarunu, un teikt cik viņam palika viegli pēc šīs sarunas.
 • Pēc sarunas, Jūs jūtaties noguruši pat tad, kad neesat daudz strādājuši.
 • Bieži šādi cilvēki mīl skatīties realitātes šovus un tādus, kuros apsriež problēmas un strīdus.
 • Viņiem patīk uzkavēties tur, kur ir daudz cilvēku.
 • Viņiem patīk runāt pa telefonu.

Kā nekļūt par upuri?

 Ja, esat pamanījuši jau pirmās pazīmes, sakiet, ka Jums palika slikti, vai to, ka vienkārši Jums jādodas prom. Vampīrs vairs negribēs ar Jums tikties, kautgan mēģinās Jūs pierunāt palikt tas gan, bet esiet nelokāmi.

Ja vampīrs strādā ar Jums darbā, tad centieties nereaģēt uz viņa mēģinājumiem Jūs aizskart. Ja vampīrs sāk žēloties, cik viņam ir grūta dzīve, tad vienkārši pasakiet, ka Jums tā jau pietiek savu problēmu, lai pastāsta ko labu! Vampīrs momentāli pārslēgsies uz citu upuri.

Ja, Jūs cenšas izvest uz konfliktiem, neatbildiet uz tiem, izturieties pieklājigi. Vampīrs gaida no Jums reakciju. Un, ja viņš to nesaņems no Jums tad novērsīsies pavisam noteikti!

Ko darīt kad vampīrs ir no Jūsu ģimenes? Šajā gadījumā var būt grūti, patstāvīgi saskarties un izvairīties no agresijām, vai neuzklausīt žēlošanos. Šadā gadījumā, ir jāmēģina izprast vampīrisma iemeslus, visticamāk, ka cilvēks ir ar kompleksiem. Tāpēc, kautkas viņu satrauc, jo nekas nenotiek tā kā gribētos. Pamēģiniet vienkārši izrunāties, lai atbalstītu viņu un tajā pašā laikā palieciet mierīgi.

Pacenšaties, domās sev apkārt uzcelt sienu, starp sevi un sarunu biedru. Šads gājiens, lieliski nosargās Jūs no enerģētiskā uzbrukuma.

Ja Jums ir jārunā ar vampīru, tad dariet to pēc iespējas atturīgāk un oficiālāk. Pacenšaties ar šādu cilvēku nepalikt divatā, un nekontaktēties ar viņu no rītiem un vakaros. (Tieši šajās stundās ir vislabāk izsūkt enerģiju).

Sekojiet līdzi savai veselībai un emocionālam stāvoklim. Nodarbojaties ar sportu, stipriniet savu imunitāti, vairāk dodieties pastaigā. Vairāk pozitīvā savā dzīvē.

Ja vampīrs ir Jums tuvs cilvēks, tad izstāstiet viņam par savām aizdomām. Ja viņš sapratīs tad mēģinās mainīt savu nostāju. Izsaki savu velmi runāt tikai par pozitīvām lietām, apspriediet tikai patīkamus notikumus.

Ja vampīrs ir Jūsu otrā pusīte, tad radiet viņam maksimāli komfortablus apstākļus. Veltiet viņam rūpes, esiet vienmēr smaidīga un laimīga. Tad viņš sapratīs, ka no Jums nav ko paņemt, un pievērsīsies citam upurim. Bet, ja Jums izdosies izprast vampīrisma iemeslu, un to likvidēt, tad cilvēks izmainīsies.

Var izmantot veco metodi. Pamēģiniet sakrustot rokas vai kājas, dažiem tas palīdz.

Iemācieties atteikt, nedariet to ko nevēlaties darīt. Neapsoliet tam, kas Jums ir nepatīkams.

Ja vampīrs esmu es?

Lūk daži padomi Jums:

 1. Pamēģiniet izprast savus vampīrisma iemeslus, kompleksus? Ar ko dzīvē esat neapmierināts?
 2. Mainiet dzīvi, nospraudiet mērķus, sasniedziet tos, attīstaties.
 3.  Atrodiet kādas intresantas nodarbes, hobijus.
 4. Virziet spēkus pareizajā virzienā, atrodiet interesantu darbu, nodarbojaties ar sportu.
 5. Mēs esam tas, ko ēdam. Tāpēc ēdiet veselīgi.
 6. Iemācieties kontrolēt sevi un savas emocijas.
 7.  Pārstājiet žēloties.
 8. Iemīliet sevi un savu dzīvi.
 9. Nesēdiet uz vietas, mainiet visu ap sevi.
N?kamais raksts >
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!