Džinsa bikses, džinsa šorti un svārki ar mežģīnēm

Viena no šīs sezonas tendencēm – tās ir mežģīnes, kuras daudzi zīmoli izmanto ne tikai tīrā veidā, piedāvājot nēsāt sievišķīgas un izsmalcinātas kleitas, bet arī kombinācijā ar ne pārāk tradicionāliem materiāliem. Šķiet, ka pat tāds vārdu salikums – džinss ar mežģīnēm, izklausās samērā dīvaini, tomēr daudzas modes dāmas jau ir iegādājušās šādu garderobes elementu.

Džinsa bikses ar mežģīnēm

Samērā efektīvi izskatās zilas džinsa bikses ar sānos iestrādātām baltām mežģīnēm.

Džinsa bikses, kurām sānos iestrādātas mežģīnes, izskatās ļoti sievišķīgi. Starp citu, ikviena no Jums var izgatavot šādu modes šedevru pati savām rokām mājas apstākļos:

  • Paņemiet parastas džinsa bikses, tām nav obligāti jābūt pavisam jaunām. Starp citu, ja paņemsiet nedaudz panēsātas džinsa bikses, tad galarezultāts sanāks vēl oriģinālāks.
  • Nodiluma vietās no iekšpuses tiek piešūtas mežģīnes.
  • Kur un cik lielā daudzumā izvietot mežģīnes uz džinsa biksēm – tā ir katra gaumes lieta. Varat veikt dažus simetriskus iegriezumus gar sānu vīli un iešūt mežģīnes, vai arī izgriezt izmēra ziņā atšķirīgus „caurumus” dažādās vietās uz biksēm un aizpildīt tos ar mežģīnēm. Krāsu kombinācija var būt visdažādākā – zilas tāpat kā melnas džinsa bikses vienlīdz labi izskatīsies kopā gan ar baltām, gan arī ar melnām mežģīnēm.
  • Līdzīgā veidā var noformēt kabatas vai džinsa bikšu apakšmalu, piešujot pie tām mežģīnes. Ja mežģīnes būs garākas par apakšmalu, tad tas palīdzēs padarīt garākas džinsa bikses, kuras Jums ir nedaudz par īsu.

Džinsa šorti ar mežģīnēm

Tas ir vēl viens veids kā iegūt ne mazāk oriģinālu garderobes elementu – Jūs varat pati izdekorēt džinsa šortu ar mežģīnēm mājas apstākļos.

Šāds modelis lieliski noderēs tajos gadījumos, kad džinsa bikses ir ievērojami par īsu vai saplīsušas, tāpēc vienīgā iespēja, kā tās izglābt – uztaisīt no tām džinsa šortus. Minēsim dažus piemērus, kā izveidot šādu modeli:

  • Paņemiet īsus šortus, pie apakšmalas piešujiet mežģīnes. Vēl varat ar tām izdekorēt kabatas un jostas daļu.
  • Nedaudz vairāk laika prasīs džinsa šortu izgatavošana, kuru sānu vīle izdekorēta ar mežģīnēm. Šajā gadījumā Jums nāksies atārdīt sānu malu un gar sānu vīli piešūt mežģīnes. Vēl varat kāju daļā izveidot trijstūra formas izgriezumus, kuros pēc tam jāiešuj mežģīnes.

Džinsa svārki ar mežģīnēm

Ar to viss nebeidzas, jo ar mežģīnēm var izdekorēt arī džinsa svārkus.

  • Visspilgtāk izskatās kontrastaini krāsu salikumi, piemēram, gaiši zili džinsa svārki ar melnām mežģīnēm, ar kurām izdekorēta svārku apakšmala un kabatas.
  • Ja vēlaties iegūt kuplāku modeli, tad varat piešūt mežģīnes vairākās kārtās. Piemēram, 3-5 rindas gar apakšmalu.
  • Ja džinsa bikses parasti dekorē ar tādas pašas krāsas mežģīnēm, tad ar svārkiem var atļauties paeksperimentēt. Piemēram, Jūs varat izdekorēt džinsa svārkus ar dažādas krāsas mežģīnēm, tad Jūs iegūsiet vēl oriģinālākus svārkus.
  • Vēl ar mežģīņu palīdzību var mainīt svārku garumu, piešujot pie īsu džinsa svārku apakšmalas garāku mežģīņu kārtu. Šāds modelis izskatīsies ļoti grezni.
< Iepriek??jais raksts
Ar ko nēsāt leoparda rakstu?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!