Draiskie vai klasiskie svārki-šorti piestāv ikvienai meitenei!

Atkal nevarat izlemt, ko uzvilkt – apburošus svārkus vai ērtus šortus? Tad izvēlieties universālu variantu – svārkus-šortus. Šis lieliskais dizaineru izgudrojums vienlaicīgi apvieno vislabākās svārku un šortu īpašības.

Bikšu-svārki krēmkrāsā

Foto: StarStyle.lv

Svārki-šorti – tas ir vislabākais variants tām, kas ciena praktiskumu un skaistumu. Šādā apģērbā Jūs jutīsieties tik pat ērti un komfortabli, kā savos iecienītajos šortos. Svārki-šorti neierobežos kustības, necelsies gaisā, kā arī dāvās pilnīgu brīvību. Bet tai pat laikā svārki-šorti izcels Jūsu sievišķīgo siluetu, kā arī padarīs Jūsu tēlu daudz elegantāku un apburošāku, nekā svārki.

Šī stilīgā modeļa popularitātes galvenais iemesls – spēja apvienot neapvienojamas lietas. Moderniem svārkiem-šortiem piemīt zināma rozīnīte, kas padara izveidoto tēlu daudz noslēpumaināku un mīklaināku. Šo noslēpumu var atminēt tikai no neliela attāluma, jo no lielāka attāluma šķitīs, ka meitene ir uzvilkusi svārkus, bet, pienākot mazliet tuvāk, kļūs skaidrs, ka patiesībā tie ir šorti.

Svārki-šorti ideāli piemēroti jaunām meitenēm, jo tie lieliski demonstrē tās valkātājas seksīgumu. Tai pat laikā tie vairo pārliecību par sevi, jo tad, ja Jūs agrāk nestaigāt īsos svārkos, tad tagad varat droši uzvilkt svārkus-šortus. Pat ļoti īsi svārki-šorti izskatās samērā piedienīgi un sniedz komforta sajūtu, ļaujot atkailināt skaistās kājas.

Bez tam, šis modelis ir ļoti universāls, jo tas piestāv ne tikai jaunām meitenēm, bet arī jebkura vecuma sievietēm. Galvenais – izvēlēties piemērotu modeli un garumu. Sievietēm labāk pievērst uzmanību svārkiem-šortiem, kuru garums sniedzas līdz celim vai nedaudz zem ceļa. Šādi svārki-šorti lieliski izskatīsies kopā ar blūzēm, krekliņiem un džemperiem. Savukārt jaunām meitenēm lieliski piestāvēs svārki-šorti, kuru garums ir nedaudz virs ceļa. Bet aktīvām meitenēm nebūs nekā labāka par īsiem svārkiem-šortiem.

Izvēloties svārkus-šortus, pievērsiet uzmanību savas figūras īpatnībām. Gara auguma, slaidas meitenes var izvēlēties praktiski jebkuru modeli. Neliela auguma meitenēm labāk izvēlēties ne pārāk garus svārkus-šortus, un nēsāt tos pie augstpapēžu kurpēm, lai padarītu savas kājiņas vizuāli garākas. Savukārt apaļīgām un ļoti tievām meitenēm tomēr vajadzētu izvairīties no šāda modeļa.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!