Domājiet pozitīvi!

Vai Jums kādreiz ienācis prātā, ka smaids – tā ir visdārgākā un lieliskākā dāvana, kuru mēs varam saņemt? Mammām viņu bērnu smaids sagādā prieku, bet mīļotā cilvēka smaids paliek atmiņā līdz sirmam vecumam. Taču ne vienmēr mums izdodas novērtēt smaidu, kuru mums dāvā absolūti svešs cilvēks. Bet to vajadzētu noteikti pieņemt.

smaids

Jums nejaušs garāmgājējs pasmaidīja uz ielas? Pasmaidiet arī Jūs. Un Jūs redzēsiet, kā Jums uzlabosies garastāvoklis un aizmirsīsies ikdienas rūpes. Jūs domājat, ka uz Jums skatīsies, kā uz jukušu?

Kas gan mums liek tik neadekvāti reaģēt uz cita cilvēka smaidu? Kāpēc mēs nevaram vienkārši viņam atbildēt ar to pašu – jauki pasmaidīt?

Daudzi cilvēki sūdzas, ka viņu dzīve neveidojas tā, kā viņiem to gribētos. Bet kāpēc gan dzīvei vajadzētu Jums kaut ko dot, ja Jūs pat nespējat pieņemt vienkāršu smaidu? Kāpēc kādam būtu jāsaka Jums komplimentus, ja Jūs uzreiz sākat iebilst? Vai tad Jums nav zināma tāda situācija, kad slavē Jūsu ārējo izskatu, bet Jūs neņemat to vērā, sakot, ka Jūs šodien nemaz tik labi neizskatāties? Jums piedāvāja palīdzēt aiznest smagu somu, bet Jūs atteicāties no palīdzības? Kāpēc gan Jūs nevarētu savā darba vietā pretendēt uz augstāku amatu? Trūkst pieredzes? Bet no kurienes tā radīsies, ja Jūs to nepamēģināsiet. Augstos amatos ar lielām algām bieži vien strādā ne paši labākie profesionāļi, tur strādā cilvēki, kuri ir gatavi pieņemt ŠO amatu un ŠO algu.

Visas grāmatas par bagātību, visas kā viena kliedz par to, ka mēs nemākam pieņemt likteņa dotās dāvanas, mēs neesam gatavi saņemt lielu naudu, mēs nemākam būt pateicīgi. Jūs saņēmāt mazāk, nekā gaidījāt? Bet Jūs taču kaut ko saņēmāt! Kāpēc Jūs nevarētu būt pateicīgi arī par to? Šeit ir par ko padomāt, bet visbiežāk mēs melojam pat paši sev.

Atbildiet sev godīgi uz dažiem jautājumiem, un padomājiet par atbildēm. Neviens neuzzinās, kā Jūs atbildējāt, bet Jūs varēsiet izdarīt secinājumus.

• Cik bieži Jūs vienkārši smaidiet garāmgājējiem uz ielas?

• Ja Jums pasmaida svešs cilvēks – vai Jūs arī pasmaidāt?

• Ja Jums uz ielas uzdāvinās ziedus vai gaisa balonu – vai Jūs to paņemsiet?

• Kad Jums piedāvā savu palīdzību sveši cilvēki – vai Jūs to pieņemat? Kas Jums traucē?

• Jums veikalā pietrūka pāris santīmi, bet kāds cilvēks Jums piedāvāja Jums tos iedot – vai Jūs tos paņemsiet?

Novēlam Jums saņemt no dzīves visu, ko vien Jūs vēlaties, kā arī biežāk smaidīt. Jo smaids mūsdienās – tas ir liels deficīts!!!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

3 Koment?ri ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

 1. Dūņu Rūķītis 25/01/2012 at 12:45 -

  Es noteikti gribētu, lai man kāds uz ielas uzdāvina gaisa balonu.
  Līdz šim esmu tikai saņēmusi iesmaržinātu papīra rozi (bet skaistu). Teikšu atklāti, bija šoks – kāpēc tieši man dod?

 2. Nika 01/02/2012 at 12:11 -

  Jauks raksts! Tas ir tieši tas, kas musu sabiedrībai pietrūkst.

 3. Sandrito 01/10/2012 at 11:11 -

  • Ja Jums uz ielas uzdāvinās ziedus vai gaisa balonu – vai Jūs to paņemsiet? – NĒ, ja to piedāvā čigāns, jo tad viņi seko līdzi un prasa samaksu.

  Kad Jums piedāvā savu palīdzību sveši cilvēki – vai Jūs to pieņemat? Kas Jums traucē? – NĒ, tur kaut kas slēpjas, parasti aizved un atņem telefonu