Dažas vīriešu viltības: kā savaldzināt sievieti?

Pēdējā laikā ļoti populāra kļuvusi visdažādākā sievietes dvēseles noslēpumu un nianšu izpēte. Tomēr, galvenokārt, vīriešus uztrauc nevis sieviešu romantisko jūtu uzplaiksnījumi un to specifika, bet savaldzināšanas mehānismi.

Dažas Vīriešu Viltības

Veikalos arvien biežāk parādās grāmatas, kas vēsta par to, kā savaldzināt sievietes, kā arī šī tēma tiek aktīvi apspriesta daudzos forumos.

Tāpēc arī mēs piedāvāsim Jums dažus savaldzināšanas noslēpumus. Tikai, pats par sevi saprotams, šie padomi būs paredzēti daiļā dzimuma pārstāvēm.

1. Ak, šīs ausis…

Jā, sievietes mīl ar ausīm. Banāli, bet tur neko nevar darīt. Bet pats skumjākais ir tas, ka vīrieši par to ir lieliski informēti un aktīvi to izmanto! Iemantojot uzticību, vīrietis velta īpašu uzmanību komplimentiem. Nekas nespēj tā aizkustināt sievieti, kā glaimojoši vārdi par to, cik viņa ir lieliska, gudra un skaista, brīnums, ka viņa nav uzvarējusi kādā skaistumkonkursā.

2. Nezaudējiet modrību

Pēc komplimentiem vajadzētu painteresēties par sievietes dzīvi. Pārvēršoties par uzmanīgu klausītāju, vīrietis nopietni izanalizē katru sievietes teikto vārdu. Savukārt “upuris” vairs nedomā par to, cik šodien bija neveiksmīga diena, bet par to, cik viņš ir uzmanīgs un cik ļoti rūpējas par Jums. Tikai nepasakiet neko lieku!

3. Viņš ir tik seksīgs!

Vīrieša seksuālā pievilcība daudzām sievietēm ierindota saraksta pirmajā vietā. Savukārt ārējais izskats nav tik ļoti svarīgs. Pavaicājiet 10 sievietēm, kāds ir seksīgs vīrietis? Un Jūs saņemsiet 10 dažādas atbildes.

Vienas dāmas uzskata, ka seksualitāte slēpjas skatienā un intonācijā, kādas citas uzskata, ka tā slēpjas žestos un uzvedībā, bet kādai citai atliek tikai dzirdēt vīrieša balsi, lai sajustu viņa seksualitāti, bet citām vissvarīgākā lieta ir cilvēka harizma.

4. Lūkojies man acīs

Izņemot to, ka sievietes ausis pilnībā ir iesaistītas, arī acis aktīvi piedalās „mednieka” novērtēšanā. Sievietēm piemīt fantastiska lieta – intuīcija. Izveidojot vizuālo kontaktu ar vīrieti, viņa veiksmīgi iekļūst viņa apziņas visslēptākajos stūrīšos.

Nekādā gadījumā vīrietis nedrīkst melot iepazīšanās laikā ar sievieti. Vērīgā sieviete, kura izlasīs vīrieša acīs kaut pavisam nelielu melu devu, tūlīt pat parakstīs tam spriedumu „nederīgs”.

5. Pažēlojiet mazulīti

Vīrieši bieži vien vēlas izraisīt līdzjūtību. Viņi parasti stāsta, ka viņiem katastrofāli neveicoties ar meitenēm, tāpēc viņi vairs nav cerējuši satikt kādu, bet Tu – esi īsta Dieva dāvana! Un tam seko tik pateicīgs un izteiksmīgs skatiens… Kamēr mēs kūstam labpatikā, pats īstākais laiks palūgt palīdzību izskaidrot mūžīgo jautājumu „ko vēlas sieviete?”.

Vai vēl šāds variants – vīrietis var atcerēties kādu stāstu no pagātnes, kad viņu netaisni atlaida no darba vai pameta meitene – tāpēc mūsu sirdis iežēlosies un mēs viņus, bez šaubām, pažēlosim. Tikai pirms šāda soļa speršanas, kārtīgi padomājiet, vai tas tiešām ir tā vērts.

6. Pateikšanās

Vakara beigās vīrietim noteikti jāpasakās sievietei par tik patīkami pavadīto laiku. Nekādā gadījumā nedrīkst baidīties teikt skaļus vārdus sievietei. Tiem jāiespiežas sievietes atmiņā kā minimums uz tuvākajām divām-trīs dienām. Ja vīrietis neko tamlīdzīgu nepasaka, tad viņš ir neaudzināts un rupjš tēviņš. Bet varbūt tieši to Jūs meklējat?

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

2 Koment?ri ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

  1. aika 23/06/2012 at 23:54 -

    ja ,par to lukosanos acis var tiesam apmulst

  2. aika 23/06/2012 at 23:55 -

    ja un par miljam austinjam komplimentu ar bijis daudz
    ta tada maza viriesu viltibinja)