Dāvana vīrietim: ko dāvināt Valentīndienā?

Dāvana vīrietim Valentīndienā

Šis jautājums nodarbina daudzu sieviešu un meiteņu prātus, jo mēs vienmēr vēlamies uzdāvināt kaut ko oriģinālu un prātā paliekošu 14. februārī – visu mīlētāju dienā.

Vispopulārākās dāvanas ir ļoti banālas un ne vienmēr oriģinālas: Valentīndienas kartiņas, šokolādītes sirds formā, mīkstās rotaļlietas, sveces utt. Bet Jums taču jāparūpējas par to, lai dāvana vīrietim pastāstītu par Jūsu jūtām, lai tā būtu neparasta, stilīga, iespējams, pat pašrocīgi izgatavota -  vīrietim ļoti patīk tādas dāvanas.

Visstilīgākās dāvanas – tie ir aksesuāri, dažādi apģērba elementi, kuri pašlaik ir modē. Vīriešiem patīk būt moderniem, vienkārši viņi to ļoti prasmīgi slēpj. Lieliska dāvana vīrietim 14. februārī tas ir stilīgs Luxury klases rokas pulkstenis, halāts, stilīga apakšveļa un rotas (jā-jā, ne tikai Jums vienai patīk skaistas rotas!).

Lētākas, bet ne mazāk stilīga dāvana vīrietim 14. februārī būs visdažādākie suvenīri:

krūzīte, T-krekls ar Jūsu fotogrāfiju, Jūsu fotogrāfija puzles formā, piekariņš ar Jūsu fotogrāfiju utt.

Tomēr visromantiskākā dāvana vīrietim 14. februārī būs pašrocīgi pagatavota Valentīndienas kartiņa. Valentīndienas kartiņu var pagatavot no kartona un izrotāt ar spīdumiem, bantītēm, lentītēm, krāsainiem papīriem. Otrajā pusē Jūs varat uzrakstīt atzīšanos mīlestībā, kādu jauku dzejoli, īsāk sakot, pilnīgi jebko!

Jūs varat paņemt papirusam līdzīgu papīru, vai arī nopirkt kancelejas preču veikalā papīru brūnā krāsā, nedaudz apdedzināt tā malas un uzrakstīt atzīšanos mīlestībā, vai arī kādu jauku dzejoli ar sarkanām guašas vai akvareļa krāsām, flomāsteriem, gēla pildspalvu u.c. Pēc tam satīt to rullī un apsiet ar skaistu lentīti. Jūsu Valentīndienas kartiņa izskatīsies kā seno laikos rakstīta mīlestības vēstule.

Vēl Jūs varat izcept cepumus vai pīrāgu sirds formā un izrotāt ar ievārījumu, saldo krējumu, zemenēm, šokolādi. Saldumi būs lieliska dāvana vīrietim, jo kā mums zināms, mīlestība iet caur vēderu!

Ja Jūs mākat veidot no plastilīna (māla), tad izveidojiet sirdi un pārgrieziet to uz pusēm tā, it kā tā būtu sadalījusies uz pusēm. Iegūtās divas sirds pusītes Jūs varat izrotāt ar spīdumiem, akmentiņiem, pērlītēm. Uzdāviniet savam mīļotajam vīrietim vienu sirds pusīti, bet otro atstājiet sev. Uz mīļotajam vīrietim paredzētās pusītes varat uzrakstīt savu un viņa vārdu.

Savukārt, ja Jūs aizraujaties ar ziepju vārīšanu, tad pagatavojiet savam mīļotajam vīrietim oriģinālas ziepes sirds formā ar seksīgu vaniļas, šokolādes vai zemeņu smaržu.

Ne mazāk oriģināla un romantiska dāvana vīrietim būs simboliska atslēga no Jūsu sirds kulona veidā (tik pat labi tā varētu būt gan īsta milzīga atslēga, kā arī atslēgas formas konfekte).

Kā redzat, variantu ir ļoti daudz… ļaujiet vaļu savai fantāzijai, dāviniet dāvanas, pārsteidziet, sajūsminiet! Novēlam Jums romantiskus Valentīndienas svētkus!

P.S. Par romantiku, vēl joprojām ir pieejama bezmaksas e-grāmata 69.romantiskas idejas, ko iespējams lejuplādēt, bloga labajā malā!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!