Dāvana kāzu jubilejā Viņai, Viņam…Tev!

Tuvojas Jūsu kāzu gadadiena un Jūs sākat meklēt dāvanu, ar ko iepriecināt otru pusīti un pavadīt kopā neaizmirstamus brīžus! Koncerts vai vakariņas ir brīnišķīga ideja, bet tā ir tikai prelūdija patiešām karstiem mirkļiem, kas atstās šo vakaru atmiņā uz ilgu laiku!

Mēs esam sagatavojuši dāvanu sarakstu, kas iepriecinās Jūs abus! Galu galā šis ir patiešām īpašs notikums!

Kāda veida dāvanu izvēlēties kāzu jubilejā?

Masāžas komplekts

Sāc vakaru ar maigu un juteklisku masāžu. Mūsu masāžas eļļas ir bagātinātas ar feromoniem, kombinācijā ar Taviem pieskārieniem, tās atslābinās Tava partnera ķermeni, lieliski sagatavojot to turpmākajam neaizmirstamajam piedzīvojumam. Tu vari izmantot arī sveci, kas pārvēršas siltā, samtainu eļļu kombinācijā, ziņojot, ka priekšā gaidāma vēl brīnišķīgākas izjūtas.

Vīriešiem tā var būt pilnīgi jauna pieredze un sajūtas, par kurām viņš būs Tev pateicīgs vēl ilgu laiku.  Savukārt sievietes mīl masāžas, jo tādā veidā jūtas lutinātas un mīlētas. Šie īpašie pieskārieni ir lielisks veids atklāt partnera erogēnās zonas un pārbaudīt, cik labi Jūs pazīstat viens otru un varbūt atklāt jaunus un pārsteidzošas sajūtas!

 Oriģināla apakšveļa vakaram

Skaista un pavedinoša apakšveļa ir dāvana, kas vienmēr “nostrādā”! Seksīga korsete ar zeķturiem, kas papildināta ar zeķēm, liks iekarst gan vīriešiem, gan sievietēm. Pievilcīga divu audumu un mežģīņu kombinācija, perfekti izcels sievietes auguma aprises un vienlaikus būs bauda partnera acīm! Faktiski šī ir lieliska gadadienas dāvana ir Jums abiem!

StarStyle.lv piedāvā plašu apakšveļas izvēli, kas lieliski der šādiem dzīves gadījumiem, dažādiem temperamentiem un personībām. No klasiskiem apakšveļas komplektiem līdz galvu reibinošiem kaķenes tērpiem, no korsetēm ar zeķturiem līdz fantāziju lomu kostīmiem. Ikviens atradīs kaut ko piemērotu sev! Un kuru komplektu Tu izvēlēsies šodien?

Uzkuriniet atmosfēru kāzu gadadienai

Ja Tu meklē dāvanu, kas iepriecinās Tavu vīrieti, pievērs uzmanību drosmīgiem, sarkanas krāsas apakšveļas komplektiem. Mežģīņu krūšturis ar atvērtām bļodiņām un erotiski stringi, neprasa nekādus paskaidrojumus… Nekas tā neuzkurina vīrieša jūtas, kā mīļotā seksīgā tērpā, kas sola neaizmirstamu pieredzi!

Apakšveļas komplekts Obsessive 870-SEC-3

Apakšveļas komplekts Obsessive 870-SEC-3

Bet varbūt Tu esi nolēmusi doties vienu soli tālāk un izmēģināt lomu spēles? Apskati kostīmus, ko esam Tev sagatavojuši! Tu vari izvēlēties nepaklausīgas skolnieces kostīmu, kā dāvanu gadadienā. Ar kādu uzdevumu Tu sāksi šo mācību stundu? Skolnieces kostīms  samulsinās pat vismierīgāko skolotāju…  Caurspīdīgs tops, mīlīga apkaklīte, īsi svārciņi un seksīgas biksītes neatstās nekādas ilūzijas… Centies saņemt labu atzīmi! Ja vien… Tu nevēlies palikt uz pēcstundām ar skolotāju! Šis ir patiešām labs sākums kopējam piedzīvojumam, kas no jauna ļaus atklāt Jūsu vēlmes un aizmirst par ikdienas dzīvi!

Kārdinoši aksesuāri

Tās vēl nav visas mūsu idejas kāzu gadadienas svinībām. Dažreiz pietiek ar nelielu “gadžetu”, lai emocijas uzvirmotu! Rotaļīga pletne ar mežģīnēm, smalkas aproces, mežģīņu cimdiņi un krūšu galu uzlīmes, ļaus Jums nokļūt Greja 50 Nokrāsu pasaulē.

Pikanti aksesuāri

Pikanti aksesuāri

Ja Tu nevari izlemt, vai mazliet nežēlīgas spēlītes ir domātas Jums, ir laiks pārbaudīt, ko slēpj Jūsu attiecību nezināmā puse. Padomā par iepriekšminēto aksesuāru papildināšanu ar noslēpumainu acu apsēju. Tas saasinās pārējās sajūtas līdz izturības robežām un ļaus Jums nokļūt citā, agrāk nezināmā baudas dimensijā… Tā var kļūt Jums abiem neaizmirstamu nakti!

Atceries, ka unikālas dāvanas, pat vismazākās, ir nepārprotams signāls otrai personai, ka Viņš vai Viņa ir ļoti īpašs cilvēks!

Galu galā,  vissvarīgākais ir žesti, kas izraisa atmiņas un pozitīvas emocijas. Mēs ceram, ka pateicoties mūsu nerātnajām gadadienas idejām, Jūs pavadīsiet kopā daudz neaizmirstamu mirkļu! 

N?kamais raksts >
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!