Cik ilgi vīrietis var iztikt bez seksa?

Kas gan varētu būt patīkamāks par romantisku vakaru, kuram seko ne mazāk romantiska nakts kopā ar savu otro pusīti? Diemžēl dzīvē mēdz būt tādi periodi, kad līdzās nav otrās pusītes. Ko tādos gadījumos darīt? Cik ilgi mēs varam iztikt bez seksa?

Cik ilgi vīrietis var iztikt bez seksa

Pēc seksologu domām, sievietes, sakarā ar savām fizioloģiskām īpatnībām, bez seksa var iztikt daudz ilgāk, nekā vīrieši. Vīriešiem pacietība vidēji beidzas apmēram jau trešajā nedēļā, savukārt sieviete var iztikt bez seksa divus mēnešus un vēl ilgāk. Seksuāli neapmierinātiem cilvēkiem raksturīga neapmierinātība, viegla aizkaitināmība, kā arī pēkšņas dusmu lēkmes. Sievietes neapmierinātība ir vieglāk pamanāma, jo dāmas ir daudz emocionālākas un mazāk savaldīgas.

Stiprā dzimuma seksuālā aktivitāte lielā mērā atkarīga no vecuma, kā arī no pašas attieksmes pret seksu. 20 gadu vecumā vīrietis ir jauns un ļoti karstasinīgs, viņam ir ļoti augsts testosteronu līmenis, tāpēc viņš ir gatavs nodarboties ar seksu gandrīz visur un jebkurā laikā. Tas ir pašapliecināšanās laiks, tāpēc šajā vecumā lielāka nozīme ir kvantitātei, nevis kvalitātei. Šajā vecumā vīrietis mācās, uzkrāj pieredzi. Sievietei, kura vēlas veidot attiecības 20 gadus vecu vīrieti, jābūt gatavai nodarboties ar seksu jebkurā diennakts laikā un absolūti jebkurā vietā.

30 gadu vecumā vīrietis vairs nav tik ļoti ieciklējies uz seksu. Šajā vecumā viņam parādās citas prioritātes, viņš vairāk koncentrējas uz karjeru un ģimeni. Sasniedzot 30 gadu vecumu lielākā daļa vīriešu apprecas, viņiem piedzimst bērni. Šī iemesla dēļ viņi sāk vairāk strādāt, kā arī viņiem parādās dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Tāpēc viņi cenšas ieplānot un veltīt konkrētu laiku seksam, jo uzskata to par lielisku spriedzes mazināšanas līdzekli. Šajā dzīves periodā liela nozīme būs radošai pieejai un jaunievedumiem.

Kad vīrietis sasniedz 40 gadu vecumu, tad viņš saskaras ar „pusmūža krīzi”. Pēc seksologu domām, fiziskā ziņā starp 30 un 40 gadus vecu vīrieti nav lielas atšķirības, toties no psiholoģiskā viedokļa šī atšķirība ir ļoti liela. Šajā vecumā vīrietis sāk arvien vairāk laika veltīt savai fiziskai formai un veselībai. Vēl vīrieši sasniedzot 40 gadu slieksni sāk ļoti baidīties no prostatīta vai seksuālās disfunkcijas. Patiesībā viss nemaz nav tik slikti, bieži vien vīrieši tieši pēc 40 gadiem kļūst par lieliskiem un jutekliskiem mīļākajiem. Tiesa, tagad viņi vairāk koncentrējas uz kvalitāti, nevis uz kvantitāti.

Photo:© MAXFX,www.photoxpress.com

Kādi ir Tavi novērojumi par šo tēmu?!

< Iepriek??jais raksts
Erotiskā apakšveļa
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!