Četri vienkārši veidi kā notievēt

Vēlamies Jums piedāvāt četrus neordinārus tievēšanas veidus:

4 vienkārši veidi kā notievēt

Bērna barošana ar krūti

Sabiedrībā iesakņojies uzskats, ka bērna barošana ar krūti vairo lieko svaru, ir absolūti maldinošs. Tieši pretēji – bērna barošanas laikā ar krūti tiek sadedzināti tauki. Jums tikai jāseko līdzi savam uzturam un jāizslēdz taukaini un cepti ēdieni. Lietojiet daudz šķidruma, ēdiet viegli pārstrādājamu pārtiku. Tas ļaus Jums uzlabot vielmaiņu. Tai pat laikā Jūsu mazulis kopā ar pienu paņems lielāko daļu no uzņemtajām kalorijām. Pareizi ēdot bērna barošanas laikā ar krūti, Jūs varēsiet veiksmīgi notievēt.

Stress

Daudzām no mums atrodoties stresa stāvoklī nav apetītes, kā rezultātā var strauji notievēt. Tomēr šim veidam ir daudz nevēlamu blakusparādību. Tāpēc no šī varianta labāk atturēties. Tomēr, ja Jums ir lielas nepatikšanas, piemēram, Jūs izšķīrāties ar savu mīļoto cilvēku, tad izmantojiet šo iespēju, lai atbrīvotos no dažiem liekiem kilogramiem.

Remonts

Daudzām no Jums tas būs jaunums, bet tieši pateicoties dzīvokļa remontam var ievērojami samazināt svaru. Jūs vaicāsiet – kā? Pirmkārt, remonta laikā Jūsu galva visu laiku būs aizņemta ar domām par pārplānošanu, pārvietošanu, pārkārtošanu. Tāpēc Jums nebūs laika tam, lai gulšņātu uz dīvāna, dzerot saldu tēju ar bulciņu.

Mīlestība

Zinātniski pierādīts, ka iemīlēšanās laikā tievēšana notiek hormonālā līmenī. Pirmais randiņš, romantiskas tikšanās, pastaigas mēnessgaismā, apskāvieni un skūpsti. Tādos brīžos neatliek laika ēšanai.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

1 Koment?rs ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

  1. Inga 05/11/2012 at 17:32 -

    Labdien, es esmu jauna mamina, man ir divi berni,bet pec otra berna esmu pienemusies vairak svara neka no pirma ko man iesakt?