Boyfriend-rokas pulksteņi! 2016 gada trends!

Boyfriend watch

Ja, apskatītos atpakaļ un mazliet padomātu, uz mūsdienu sieviešu modi, tad var nonākt pie secinājuma, ka acīmredzot mēs tik ļoti mīlam savus vīriešus, ka esam gatavas aizņemties no viņu garderobēm visas iespējamās lietas.

Un patiešām, sievietes jau sen ir piesavinājušas sev bikškostīmus, žaketes, džinsu bikses, iecienījušas cepures un vīriešu kreklus, ar lielāko prieku valkā platus džemperus, virsjakas, tagad ir pienākusi kārta arī aksesuāriem. Par vieno no pēdējiem modes kliedzieniem ķļuvuši Boyfriend tipa rokas pulksteņi. Un tie negrasās pamest sieviešu garderobi, jo izskatās lieliski, masīvais rokas pulkstenis atsvaidzina garlaicīgo tēlu un piedod īpašu seskualitāti.

Boyfriend watch

Par ko gan brīnīties, pulksteņi sen jau kā ir uz mūsu sienām un tagad arī uz rokām. Tos nēsā vairāku iemeslu pēc, kādam vienkārši patīk zināt precīzu laiku, kāds izmanto dārgos pulksteņus kā statusa parādīšanu sabiedrībā, bet kādam tas ir kā stilīgs aksesuārs.
Boyfriend-pulksteņi tie ir masīvi rokas pulksteņi, kuri ir klasiskā vīriešu pulksteņu stilā. Galvenais iemesls, kāpēc sievietes tos tik ļoti iecienījušas ir tas, ka neskatoties uz tā masīvā un lielā izmēra, tas lieliski papildina sieviešķīgo tēlu.
Aktuāli ir tos nesāt ar dažādiem apģērbiem, piemēram, lieliski izskatīsies, ar džinsu biksēm un T-krekliņu. Pie meitenīgām kokteiļkleitām, masīvais pulkstenis radīs elegantu stingrību. Bet, ja vēlaties radīt pavisam sievišķīgu tēlu tad pulksteni Boyfriend var nēsat ar rokasprādzēm, ķēdītēm.

Boyfriend watch

Ja, arī Jūs esat nolēmušas iegādāties sev šādus pulkstentiņus, tad iesakām paskatīties kādus modes blogeru rakstu ar bildītēm, un varēsiet redzēt kā pareizāk saskaņot tos ar dažādiem apģērbiem!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!