Bikšusvārki – tas ir universāls apģērbs jebkurai sezonai

Ko labāk izvēlēties – svārkus vai bikses? Tas ir mūžīgais jautājums, kas uztrauc visas sievietes. No vienas puses – svārki ir lielisks veids kā izcelt savu sievišķību un pievilcību. Taču ne vienmēr svārkos var justies ērti.

Bet no otras puses – bikses ir ļoti praktiskas un ērtas, taču tās ne vienmēr patīk vīriešiem. Tāpēc, meklējot atbildi uz mūžīgo jautājumu – „ko uzvilkt?”, lielisks kompromisa variants būs bikšusvārki.

Bikšusvārki tas ir ļoti sievišķīgs un ērts apģērbs. Tās vienlaicīgi ir gan platas bikses, gan arī ērti gari svārki, kā rezultātā tiek iegūts ļoti praktisks garderobes priekšmets. Šis modelis ir lieliski piemērots atpūtai un ceļošanai. Bikšusvārki neierobežo kustības un ļauj justies komfortabli jebkurā situācijā. Bikšusvārkus sāka nēsāt tālajā 1830. gadā, kad tas tos izmantoja kā lielisku apģērbu sportošanai.

Bikšusvārki

Foto: glamlist.com

Arī mūsdienās bikšusvārki ir samērā populārs apģērbs. Šosezon modē ir eleganti un spilgti modeļi, kuru garums sniedzas līdz grīdai vai nedaudz zem ceļa. Bikšusvārkiem vispiemērotākie būs viegli un gaisīgi audumi. Bikšusvārku galvenais noslēpums – efekts pamanāms tikai staigāšanas laikā.

Stilīgi bikšusvārki būs lielisks risinājums birojā strādājošām sievietēm, kuras vēlas izskatīties eleganti un tai pat laikā ne pārāk ieturēti. Savukārt spilgti jauniešu modeļi būs lieliski piemērotu ballītēm un randiņiem. Nedaudz uz leju paplašinātus bikšusvārkus iecienījušas jūras, bohēmas un hipiju stila piekritējas. Visdažādākās ieloces, faltītes, plisējums padarīs šo modeli vēl pievilcīgāku.

Bikšusvārku galvenā priekšrocība ir tāda, ka šis modelis piestāv pilnīgi visām sievietēm. Brīvi krītošs griezums lieliski noslēpj visas figūras nepilnības padara vizuāli garāku. Bikšusvārki lieliski pieguļ viduklim un gurniem, bet lejasdaļā tie ir brīvi krītoši.

Bikšusvārkus vislabāk nēsāt kopā ar kompaktu, augumam piegulošu augšdaļu, jo lejasdaļa ir samērā apjomīga. Šis modelis lieliski izskatās kopā ar augumam piegulošiem trikotāžas krekliņiem, džemperiem, blūzītēm, žaketēm un jaciņām.

Bikšusvārki ir lielisks apģērbs darbam birojā. No vienas puses bikšusvārki palīdz lieliski noskaņoties uz darbu un nepiesaista lieku uzmanību kājām. Bet no otras puses – neļauj dāmai pat darbā aizmirst to, ka viņa ir sieviete. Lai akcentētu biznesa sievietes tēlu, nēsājiet bikšusvārkus kopā ar augumam piegulošu kreklu ar stāvapkaklīti, klasiskām blūzēm, žaketēm un jaciņām. Papildināt tēlu palīdzēs spilgtas šallītes un lakatiņi, kā arī masīvas rokassprādzes.

Izvēloties apavus pie bikšusvārkiem, pievērsiet uzmanību Jūsu kāju proporcijai. Ne pārāk gara auguma meitenēm ieteicams nēsāt bikšusvārkus kopā ar augstpapēžu kurpēm. Tas padarīs Jūsu figūru garāku un slaidāku. Savukārt garu kāju īpašnieces var atļauties nēsāt apavus bez papēžiem.

Bikšusvārki – tas ir universāls apģērbs jebkuram gadalaikam. Galvenais – izvēlēties gadalaikam atbilstošu audumu. Ziemai un rudenim būs piemērotu modeļi no plāna, mīksta vilnas auduma. Pavasarim un vasarai ideāli piemēroti būs bikšusvārki no gaisīgiem un viegliem audumiem.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!