Augumam piegulošas kleitas

Augumam pieguloša kleita – tas ir modelis, kas izceļ sievietes ķermeņa lieliskās līnijas un nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu vīrieti. Šāda kleita ir kā radīta tam, lai piesaistītu vīriešu skatienus.

Kleita ar rakstu

Foto: StarStyle.lv

Augumam piegulošas kleitas vienmēr ir modē. Šādu kleitu var atrast praktiski jebkuras sievietes garderobē, pie kam tās var būt visdažādākās – lietišķas, vieglas vasarīgas, izejamās, taču tās vienmēr būs ļoti seksīgas un sievišķīgas.

Šādas kleitas pirmo reizi sāka nēsāt pagājušā gadsimta 20-tajos gados, savukārt tagad augumam pieguloša kleita tiek uzskatīta par klasiku. Viens no galvenajiem šādas popularitātes cēloņiem ir tas, ka šī kleita ir universāla. Augumam piegulošā kleitā var doties gan uz lietišķu tikšanos, gan uz ballīti, gan uz teātri, gan arī vienkārši pastaigāties.

Tomēr augumam pieguloša kleita var gan lieliski izcelt Jūsu figūru, gan arī parādīt „neveiksmīgā gaisotnē”. Piemēram, var parādīties nepatīkamas „krunciņas. Pieredzējuši stilisti apgalvo, ka augumam piegulošas kleitas piestāv visām sievietēm, galvenais pareizi izvēlēties to, ar ko šādu kleitu kombinēt.

Ja Jūs vēlaties papildināt savu garderobi ar augumam piegulošu kleitu, tad Jums jāņem vērā dažas svarīgas lietas:

Ja Jūsu viduklis nav tik slaids, kā gribētos, un Jums kaut vai pavisam neliels vēderiņš, tad izvēlieties kleitu ar drapējumu vai zīmējumu, tad tas padarīs Jūsu vēderu vizuāli plakanāku un novērsīs uzmanību no problēmu zonas.

Ja Jums ir lielas krūtis, tad neizvēlieties kleitu ar dziļu kakla izgriezumu, jo tas būs pārāk vulgāri. Kleita pati par sevi jau ir pietiekami seksīga un izceļ Jūsu augumu, tāpēc šajā gadījumā pārlieku dziļš kakla izgriezums būs lieks.

Platus gurnus var padarīt vizuāli šaurākus, izveidpjot apjomīgāku ķermeņa augšdaļu vai vienkārši uzvelkot pa virsu kādu interesantu aksesuāru. Tai pat laikā jābūt V-veida kakla izgriezumam, bet piedurknēm – īsām, lai izveidotu vienotu līniju ar gurniem un nepiesaistītu tiem pārāk lielu uzmanību.

Ļoti paveicies tām meitenēm, kuru augums atgādina ģitāru. Uz šādas figūras augumam pieguloša kleita izskatās vienkārši fantastiski. Savukārt tad, ja Jūsu ķermeņa līnijas nav tik ideālas, tad izvēlieties kleitas ar uzšūtiem izliekumiem, jo tas palīdzēs piešķirt Jūsu augumam pareizās aprises.

Ja Jūs esat izvēlējusies papildināt savu garderobi ar augumam piegulošu kleitu, tad, visdrīzāk, var rasties vēl viens jautājums – īsu vai garu? Garas kleitas vislabāk piestāv garām meitenēm, un tās noteikti jānēsā kopā ar augstpapēžu kurpēm. Savukārt īsas, augumam piegulošas kleitas piestāv visām meitenēm, kā arī apavi var būt ar pavisam zemiem papēžiem, vai vispār ar pilno zoli.

Ar ko nēsāt augumam piegulošu kleitu

Īsu, augumam piegulošu kleitu vislabāk nēsāt kopā ar siksniņkurpēm, jo siksniņas novērsīs uzmanību no ļoti īsās kleitas.

Pie augumam piegulošas kleitas piestāvēs virsjaka vai žakete, ja virsdrēbes būs pieskaņotas kleitas tonim, tad šāds komplekts izskatīsies kā viens vesels.

Kleita ar rāvējslēdzēju

Foto: StarStyle.lv

Ja ārā ir silts laiks, tad varat papildināt savu krāšņo augumam piegulošo kleitu ar garu vesti. Tai pat laikā Jūsu rokas paliks atsegtas, bet kleita izskatīsies mazliet pieticīgāka, jo tiks radīts „vairāku kārtu” efekts, kas pašlaik ir modē. Savukārt tad, ja Jūs vēlaties izcelt savu skaisto augumu, tad izvēlieties vesti no diezgan caurspīdīga materiāla.

Ļoti labi augumam piegulošu kleitu izcels lieli auskari, jo tie mazliet novērsīs uzmanību no īsās apakšdaļas un piesaistīs uzmanību kleitas augšdaļai. Vēl ļoti labi masīvi auskari izskatīsies kopā ar kleitu ar vienu plecu lenci.

Ņemiet vērā, ka augumam pieguloša īsa kleita izskatās mazliet agresīvāk, nekā īsa kleita ar drapējumu vai ielocēm. Tāpēc tad, ja vēlaties izveidot maigāku tēlu, tad izvēlieties kleitu ar drapējumu.

Vēl maigu un romantisku tēlu var izveidot, izvēloties īsu, augumam piegulošu kleitu tādā tonī, kas būs ļoti tuvs Jūsu ādas tonim, kā arī apavus tādā pašā tonī. Tēls sanāks vienkāršs, bet tai pat laikā ļoti izsmalcināts. Un tieši otrādi, apavi spilgtos toņos piesaistīs uzmanību kājām un kleitas garumam.

Lieliski papildinās un tai pat laikā mazinās augumam piegulošas kleitas pārlieku lielo seksīgumu palīdzēs gari, izlaisti mati.

Mēģiniet kombinēt ar augumam piegulošu kleitu visdažādākos aksesuārus, bet tai pat laikā nepārslogojiet kopējo tēlu.

Kādu materiālu izvēlēties

Pievērsiet uzmanību augumam piegulošas kleitas materiālam. Ja Jums ir lielisks augums, tad Jūs varat izvēlēties kleitu praktiski no jebkura auduma. Savukārt tām meitenēm, kuru figūrām ir kaut kādas nepilnības, vajadzētu izvairīties no trikotāžas, kas vienmēr cieši pieguļ augumam un izceļ ķermeņa reljefu.

Eleganta kleita ar akcentu

Foto: StarStyle.lv

Ja Jums nav ideāls augums, tad ir vērts pievērst uzmanību kleitām ar augumu „koriģējošu” efektu vai kleitām, kas izgatavotas no bieza materiāla. Vēl nenāktu par sliktu iegādāties koriģējošu apakšveļu, kas palīdzēs noslēpt no apkārtējo acīm visas figūras nepilnības.

Novēlam atrast ideālu augumam piegulošo kleitu, kurā Jūs jutīsieties ļoti ērti un komfortabli. Augumam piegulošai kleitai ir jāizceļ Jūsu skaistumu un unikalitāti. Šādā kleitā Jums jājūtas skaistai, seksīgai un bezgala pievilcīgai! Tad arī apkārtējie Jūs redzēs tieši tādu!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!