Atrodi savu Misteru Lielisko

Ikviena sieviete vēlas satikt savu īsto un vienīgo, savu Misteru Lielisko, ar kuru kopā nodzīvot laimīgu un pārsteigumiem bagātu dzīvi. Šie meklējumi var būt ilgi, var gadīties nomaldīties un nepamanīt šo īsto cilvēku, bet varbūt tāda nemaz nav… Nē, noteikti ir! Arī Kerija Bredšova („Sekss un lielpilsēta”) ilgi meklēja savu Lielisko Vīrieti, un izrādījās, ka viņš ir bijis visu laiku turpat tuvumā, tikai viņi abi baidījās no pārmaiņām, bet, ja mēs nemēģināsim, tad neuzzināsim, vai tas ir tas, ko patiešām vēlamies, un vai šis cilvēks ir īstais.

Viss, kas tev vajadzīgs, ir mīlestība. Mēdz teikt, ka mīlestība padara pasauli laimīgu un skaistu. Un tā tas tiešām ir. Ja mēs mīlam un jūtamies mīlētas, tad nekam citam vairs nav nozīmes – tā kļūst par dzīves jēgu. Un arī sekss tad ir vēl pārsteidzošāks. Mēs visas vēlamies sastapt to vienīgo, to vislabāko un ceram, ka kaut kur šajā pasaulē ir arī mans Misters Lieliskais.

Saki to, saki to, saki to vēlreiz! Pārāk bieži mēs sakām: „Es negribu šo manā dzīvē,” un aizmirstam norādīt, ko mēs patiesībā vēlamies. Sakot: „Es vairs nevēlos būt brīva,” tas noteikti nepalīdzēs pēkšņi uzrasties Misteram Lieliskajam. Ne arī pasludinot: „Es ienīstu vīriešus!” Tātad, jāsāk mainīt savu mīlestības melodiju uz pozitīvāku, iekļaujot tajā to, ka esi gatava romantikai, un tad atliek vien gaidīt iepazīšanos ar lielisku vīrieti.

Uzraksti vēlmju sarakstu. Kad tu dodies brīvdienās, tu taču sastādi sarakstu, ko tev nepieciešams ņemt līdzi, vai ne? Tas palīdz visam notikt tā, kā esi iecerējusi. Tad pamēģini tāpat izdarīt ar savu mīlas dzīvi. Izveido vēlmju sarakstu, kurā uzraksti visu, kādam tavam dvēseles radiniekam ir jābūt.. Piemēram, pārliecinātam, sirsnīgam, jautram, sportiskam… Jo vairāk detaļu, jo labāk. Ir daudz stāstu par sievietēm, kuras pieprasīja (un arī satikās) – kādu, kurš ir inteliģents, finansiāli stabils, bet aizmirsa lūgt tādas lietas kā „brīvs” un „heteroseksuāls”. Tas ir tavs vēlmju saraksts – tajā tu vari rakstīt pat vissīkākās detaļas, kādam viņam ir jābūt.

Vīrietis? Kurai gan ir vajadzīgs vīrietis? Tas ir viens no dzīves daudzajiem paradoksiem, ka labākais veids kā būt neatvairāmi pievilcīgai, piesaistīt un saglabāt fantastiskas attiecības, ir nevajadzēt tikai vienu vīrieti. Lielākā daļa no mums atceras puisi, kuru pametām, bet viņš tik un tā turpināja zvanīt. Un arī seksa dievu, ar kuru nebija iespējams būt kopā, jo nekas cits mūs nesaistīja, kā tikai sekss. Kādu laiku noteikti būsim apmierinātas ar daudzajiem puišiem mūsu dzīvē, bet reiz vēlēsimies nopietnas un ilgstošas attiecības, vīru un bērnus. Ja tu jūti, ka kaut kas nav īsti kārtībā tavā mīlas dzīvē, tad sāc kaut ko darīt, lai to mainītu.

Pārveido savu guļamistabu par mīlas midzeni. Vai tu vienmēr jūties pasakaini savā guļamistabā un nevari vien sagaidīt, kad tajā varēsi būt kopā ar mīļoto vīrieti? Ja ne, tad steidzami ir jāveic dažas pārmaiņas! Vispirms noslēp vecās dienasgrāmatas, mīlestības vēstules un lācīšus – visu, kas saistās ar iepriekšējām attiecībām, kaut kur dziļi, dziļi, vai vēl labāk – izmet tās lietas. Tu taču tagad sāc koncentrēties uz nākotnes laimi, un pagātnei ir jāpaliek pagātnē! Pēc tam padomā par krāsām. Īpaši ieteicama ir sarkanā vai rozā krāsa, ja vēlies uzlabot savu dzīvi. Tas nekas, ka abas šīs krāsas ir saistītas ar mīlestību un kaisli. Varbūt sāc ar sarkaniem vai rozā spilveniem, uz kuriem apgulties un domāt par viņu…

Padari sevi par Misis Lielisko. Pirms Mistera Lieliskā parādīšanās, tavs pienākums ir pārliecināties, ka tu esi piemērota būt par viņa Misis Lielisko. Sastādi sarakstu ar rakstura īpašībām, kādām ir jāpiemīt viņam, un pēc tam strādā pie tā, lai šādas īpašības arī tevī būtu. Attīsti savas labākās rakstura īpašības, bet sliktās pacenties bieži neizrādīt, piemēram, ja esi pozitīva, tad daudz biežāk smaidi, atrodi katru dienu kaut nieciņu, par ko pasmaidīt, vai, ja esi izpalīdzīga, centies daudz biežāk izpalīdzēt saviem kolēģiem un draugiem. Vienkārši un efektīgi.

Nesēdi četrās sienās! Tu jau esi iztēlojusies, kura ir viņa mīļākā filma un cik daudz bērnu jums ir, bet vai tu šo vīrieti vispār pazīsti? Tas ir pārsteidzoši, cik daudz brīvās sievietes pielieto visas pūles, lai tikai īstenotu savu sapni par iztēlē radītu mīļoto vīrieti, bet aizmirst no tā fiziski izkļūt un nevēlas iepazīt cilvēkus, kas sastopami reālajā dzīvē. Bet tāpēc jau jūs esat šajā pasaulē, lai viens otru iepazītu. Tas var notik nejauši kādā klubā, bārā, kinoteātrī vai pie draugiem, bet kaut kur noteikti ir šis īstais cilvēks. Un jums ir visas cerības satikties un kopā piepildīt izsapņotos sapņus.

Avots: www.handbag.com Foto: www.freedigitalphotos.net

Par autoru